Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Jaya W 2.0

Difúzor

artnovion
Akustický difúzor Jaya je produkt s vynikajúcim dizajnom, s cieľom dosiahnuť rozptyl vysokých frekvencií s čo najvyššou účinnosťou. Panel konštruovaný v tvare časti guľovej plochy, ručne montovaný, pozostáva z plochých polí, ktoré pri vzájomnom prepojení vytvárajú hrany, ktoré zabezpečujú vysokú účinnosť panelu v zaručenom rozsahu 800 – 8000 Hz. Pri výrobe panelu je použitý akostný materiál, produkt je k dispozícii v širokej škále povrchových úprav (prirodzené drevo alebo farebné lakovanie). Difúzor Jaya je aplikovateľný na predné, bočné a zadné steny. Tento model je možné objednať len v kompletnom prepravnom balení. Pre bližšie informácie o jednotlivých povrchových prevedeniach a ich cenách nás prosím kontaktujte.

Douro W 2.0

Difúzor

artnovion
Špičkový difúzor v tvare vlny. Akustický difúzor Douro má za účel čo najrovnomernejšie rozptýliť zvukové pole v strednom a vyššom pásme frekvencií. Masívne drevo, ako konštrukčný materiál svojimi vlastnosťami pôsobí aj ako absorbér. Výborná difúzia je zabezpečená vlnovým tvarom prvku. Začína na frekvencii 400 Hz a ponúka efektívny účinok až do 8000 Hz. Výberový materiál použitý pri výrobe tohto produktu je k dispozícii v 6 farbách, zodpovedajúce požiadavkám variability riešenia. Douro môže byť použitý na prednej, zadnej a tiež na bočných stenách. Tento model je možné objednať len v kompletnom prepravnom balení. Pre bližšie informácie o jednotlivých povrchových prevedeniach a ich cenách nás prosím kontaktujte.

Arvon W

Difúzor

artnovion
Špičkový difúzor v akostnom, nábytkovom vyhotovení. Účelom difúzora Arvon je vyrovnanie akustického poľa v rozsahu stredných až vyšších frekvencií. Účinok začína na frekvencii 900 Hz a ponúka efektívny prínos až do 8000 Hz. Vyhotovený je z masívneho dreva v 5 odtieňoch. Difúzor Arvon vyrobený vo filozofii doplnku k nábytku je ideálny k tvorbe príjemného prostredia domáceho kina alebo exkluzívne akusticky upravenej obývacej miestnosti. Tento model je možné objednať len v kompletnom prepravnom balení. Pre bližšie informácie o jednotlivých povrchových prevedeniach a ich cenách nás prosím kontaktujte.

Alps W

Difúzor

artnovion
Účelom difúzora Alps je perfektná kontrola dozvuku a rozptyl frekvencií v elegantnom vyhotovení. Akustický difúzor Alps je atraktívny produkt vyrobený z drevených hranolových prvkov, sústredených do tvaru akustickej dosky, vhodný i ako estetický doplnok. Je určený pre rozptyl stredných a vysokých frekvencií s rozsahu 250 Hz až 6000 Hz. Špeciálne vyvinutý pre elimináciu dozvuku alebo rozptýlenie akustickej energie zvuku bez vplyvu na celkový akustický tlak. Zabezpečuje čistotu hudobného prednesu a zlepšuje zrozumiteľnosť reči. Inštalácia na stenu je jednoduchá, stavebný základ produktu je k dispozícii v rôznych druhoch mäkkého a tvrdého dreva a širokej škále povrchových úprav vrátane prirodzeného dreva, laminovania a farebného lakovania, prípadne v limitovanej zlatej alebo striebornej edícii. Tento model je možné objednať len v kompletnom prepravnom balení. Pre bližšie informácie o jednotlivých povrchových prevedeniach a ich cenách nás prosím kontaktujte.