Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Canor

Canor
Canor

Firma Canor sa vývojom a výrobou elektrónkových produktov zaoberá už takmer 20 rokov. Založená bola so zámerom vyvíjať a vyrábať kvalitné elektrónkové high-end komponenty s odpovedajúcou cenou a skvelou zvukovou kvalitou. Vývojári, dizajnéri, ako aj montážni pracovníci v Canore sú nadšencami dobrej hudby, čo sa odzrkadľuje na kvalite spracovania a výslednom zvuku ich produktov.

Všetky produkty sú od výroby plošného spoja cez návrh dizajnu až po samotné zostavenie realizované na Slovensku. Finálnou fázou sú individuálne posluchové testy, ako aj premeranie výrobku na špičkovom meracom zariadení Audio Precision. Ich prvý a zároveň aj veľmi úspešný sériovo vyrábaný model s názvom TP101 bol predstavený v Apríli 1995 na High-End výstave v Brne. Dlhoročnými praktickými skúsenosťami v tomto odvetví a snahou o neustále zdokonaľovanie zvuku ich výrobkov sa dopracovali k viacerým výnimočným vylepšeniam a technológiám. Za všetky spomeniem patentovanú technológiu CMT™ (CANOR® PCB Milling Technology), tykajúcu sa jedinečnej úpravy plošných spojov. Jednu z najdôležitejších súčastí prístrojov tvoria samozrejme elektrónky. A keďže sa podľa pozorovaní kvalita vyrábaných elektróniek v poslednej dobe zhoršila, vyvinuli vlastné jedinečné zariadenie na meranie, testovanie a párovanie použitých elektróniek. Tento unikátny prístroj nazvali Aladdin (vládca lampy). Pomocou tejto dôslednej selekcie si do svojich produktov vyberajú len tie najlepšie a najspoľahlivejšie elektrónky. Navyše, všetky „lampy“ po dobu cca 100 hodín prejdú takzvaným zahorovacím procesom.

Tvrdou prácou a zanietenosťou, ktorá viedla k skvelým výsledkom, sa im darí upevňovať svoje postavenie v predaji aj na zahraničných trhoch. V našom aktuálnom portfóliu nájdete elektrónkové integrované zosilňovače, CD prehrávače, gramofónové predzosilňovače a slúchadlové zosilňovače.

Zobraziť produkty