Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

TP134

Integrovaný zosilňovač

canor
Je elektrónkový integrovaný zosilňovač s výkonovými elektrónkami EL34 v ultralineárnom zapojení do výkonu 10W pracujúci v triede A. Šasi je masívna zváraná kovová konštrukcia ktorá eliminuje mechanické vibrácie. Ako u všetkých produktov firmy CANOR, aj u TP134 bola pri výrobe plošných spojov použitá technologia CMT™.

TP106 VR+

Integrovaný zosilňovač

canor
Je elektrónkový integrovaný zosilňovač s výkonovými elektrónkami 6550 v ultralineárnom zapojení s katódovou spätnou väzbou do výkonu 20W pracujúci v triede A. Úplne nová mechanická i elektronická topológia prináša výrazné zlepšenie zvuku. Masívna zváraná kovová konštrukcia spolu s hrúbkou plošného spoja a dvojnásobnou hrúbkou medi, ako aj dôsledné VF tienenia robia z TP106 VR+ zosilňovač veľmi odolný voči vonkajším vplyvom, ako mechanickým, tak aj elektrickým.

CD2 VR+

CD prehrávač

canor
Je elektrónkový CD prehrávač úplne novej dizajnovej rady. Veľký displej je výborne čitateľný aj zo štandardnej posluchovej vzdialenosti. Vyznačuje sa harmonickou kombináciou komfortu a estetiky skĺbenou s vysokou kvalitou zvuku. Jedinečným zapojením elektróniek dosahuje prirodzený zvuk a veľkolepý detail. Srdcom DAC je 24bit/192kHz prevodník Burr-Brown PCM1792A. O plynulé a hladké prehrávanie sa stará mechanika Philips, model L1210/65.

TP306 VR+

Predosilňovač phono

canor
Je plne elektrónkový gramofónový predzosilňovač pre MM aj MC prenosky obsahujúci až sedem elektróniek, z toho jednu vákuovú diódu použitú na usmernenie anódového napätia. V gramofónovom predzosilňovači sú spracovávané extrémne malé signály a z tohto dôvodu je to aj najháklivejší komponent na mechanické a elektrické rušenia. TP306 VR+ je konštruovaný so zreteľom na čo najvyššiu zvukovú kvalitu, po mechanickej stránke je vyrobený z masívnej zváranej konštrukcie dodatočne spevnenej vnútornými priečkami, ktoré majú aj sekundárnu funkciu elektrického odtienenia jednotlivých kanálov a zdroja.

TP206+

Predosilňovač phono

canor
Je plne elektrónkový gramofónový predzosilňovač pre MM aj MC prenosky osadený tromi elektrónkami ECC83. Aj keď ide o náš najnižší produktový model – filozofia a technológie sú v ňom použité, ako v najvyššom modele.

TP10

Predosilňovač slúchadlový

canor
Je slúchadlový predzosilňovač hybridnej konštrukcie a priamy nástupca veľmi populárneho a úspešného modelu SH-1. V novom modele je kompletne prepracovaný a zdokonalený napájací zdroj. Použité sú kvalitnejšie operačne zosilňovače a veľmi kvalitné polypropylénové kondenzátory. Elektrónky sú zahorované a premeriavané na nových nami vyrobených meracích prístrojoch BT-2 a PTTM-2.