Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Chorus 705

Reproduktor regálový

focal
Chorus 705 je ideálny regálový reproduktor pre menšie miestnosti (cca 15 m²). Vďaka jeho dynamike, živému prednesu spodných frekvencií, detailnému reprodukovaniu stredového a výškového pásma bude ideálny pre menšie miestnosti. Tento model je možné zakúpiť len v páre.

Chorus 706

Reproduktor regálový

focal
Chorus 706 je 2-pásmový, bass-reflexový regálový reproduktor. Je to reproduktor par excellence. Skutočná tradícia od spoločnosti Focal. Skvele vyvážený a neutrálny. Jeho konštrukčné riešenie a parametre sú ideálne pre miestnosti až do 20 m² bez obmedzení. Vďaka jemnému spracovaniu a starostlivej konečnej úprave, Chorus 706 presvedčí ako svojou silou, tak aj príťažlivým dizajnom. Tento model je možné zakúpiť len v páre.

Chorus 714

Reproduktor stĺpový

focal
Chorus 714. Najmenší stĺpových reproduktor z modelovej rady Chorus 700. Je veľmi kompaktný pre svoje štíhle rozmery, aby zabral čo najmenej priestoru. Živelný, ale vyvážený Chorus 714 plne využíva svoju dvojicu 13 cm stredobasových meničov pre poskytnutie solídnych spodných frekvencií. Je ideálny pre miestnosti v rozmedzí 15 - 25 m², Chorus 714 zaručuje zvuk vysokej kvality, vysoký výkon a nízke skreslenie basov.

Chorus 716

Reproduktor stĺpový

focal
Chorus 716 je stĺpový reproduktor postavený za použitia 2,5-pásmovej bass-reflexovej technológie: dva 16,5 cm reproduktory pokrývajú basy (horný reproduktor je určený pre stredové frekvenčné pásmo). Je ideálny pre priestory do 30m². Zvuk sa k Vám šíri z dynamických meničov s veľkou presnosťou a dynamikou.

Chorus 726

Reproduktor stĺpový

focal
Chorus 726 predstavuje stĺpový hi-fi reproduktor, ktorý patrí do triedy high-end a zároveň je cenovo dostupný. Je technologicky veľmi vyspelý, jeho 3-pásmová bass-reflexová koncepcia zabezpečuje výnimočnú kombináciu rozsahu s výkonom dvoch 16,5 cm basových meničov. Dokonale si vychutnáte dynamický zvuk v miestnosti do 40 m². Nové zavesenie Poron zjemňuje zvukové podanie výškových meničov TNV2. Táto inovácia umožňuje dokonalú reprodukciu celého rozsahu a úžasnej mikrodynamiky vysokých frekvencií.

Chorus CC 700

Reproduktor stredový

focal
Stredový reproduktor Chorus CC 700 ponúka vynikajúcu zvukovú konzistenciu vďaka svojej linearite a prekresleniu. Chorus CC 700 bol navrhnutý tak, aby bolo dosiahnuté dokonalé vyplnenie scény. Jeho cieľom je prekonať obmedzenia tradičných dvojpásmových stredových reproduktorov a dosiahnuť veľmi dobrú 3D scénu. Vďaka tomu je možné vyhnúť sa "megafónovému" efektu. Výsledkom je dosiahnutie kvality hlasu a harmónie, ktoré sú naozaj výnimočné, vo vzťahu k zvukom v pozadí.

Chorus SR 700

Reproduktor efektový

focal
Chorus SR 700 priestorový reproduktor so svojim atraktívnym dizajnom zahŕňa Polyglass meniče z rady Chorus 700 do efektového, zadného reproduktora. Brilantný v jeho výkonnosti, elegantný v prevedení, diskrétny svojim kompaktným rozmerom. SR 700 je priam stvorený pre Vaše obývacie steny. Ideálne vyplní veľké priestorové medzery a je perfektným partnerom pre multi-kanálovú zostavu reproduktorov rady Chorus 700.

Chorus S 700

Stojan

focal
Stojany Chorus S 700 sú špeciálne navrhnuté pre modely Chorus 706 a Chorus 705. Reproduktory sa pripájajú na stojany pomocou skrutkového systému, ktorý zaručí stabilitu reproduktorov. Čierna elegantná povrchová úprava, pevná konštrukcia a antivibračné spracovanie je tou správnou voľbou pre modely 705 a 706.

Sub 300 P

Subwoofer

focal
Sub 300 P používa 27 cm menič Polyglass s výkonným BASH® zosilňovačom 300W RMS. Výkonné hĺbky k akémukoľvek multikanálovému systému.

Sub 500 P HP

Subwoofer

focal
Limitovaná, ultra-výkonná verzia subwoofera Sub 300 P. Vyrobených je len 360 kusov. Sub 500 P HP používa 27 cm menič Polyglass s výkonným BASH® zosilňovačom až 550W RMS. Výkonné hĺbky k akémukoľvek multikanálovému systému.

Sub Air

Subwoofer

focal
Sub Air dopĺňa všetky 5.1 systémy od spoločnosti Focal. Má intenzívny a hlboký zvuk. Bezdrôtová technológia zjednodušuje inštaláciu do interiérov. Plochý a kompaktný dizajn umožňuje, aby sa zmestil do všetkých druhov priestorov. Jednoduché použitie a inštalácia, Sub Air sa automaticky zapne a vypne, keď nezaznamenáva žiadny signál.