Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Chorus IC 706 V

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Chorus IC 706 V obsahuje technológie s 16,5 cm basovým reproduktorom, koaxiálnou verziou TNV a s "Wall Boost Control". Chorus IC 706 V ťaží z modernizácie a vývoja bez ústupkov rovnako ako akýkoľvek reproduktor značky Focal.

Chorus IC 706 VST

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Chorus IC 706 VST obsahuje technológie s 16,5 cm basovým reproduktorom, koaxiálnou verziou TNV a s "Wall Boost Control". Chorus IC 706 V ťaží z modernizácie a vývoja bez ústupkov rovnako ako akýkoľvek reproduktor značky Focal. IC 706 V ST je stereo reproduktor, ideálny pre malé miestnosti, bez straty informácií z ľavého a pravého kanála.

Chorus IW 706 V

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Dvojpásmový, In-Wall akustický reproduktor IW 706 V ťaží zo všetkých technológií, ktoré vyšli z rady Chorus V. Vysoká kvalita zvuku v stereu alebo pre multi-kanál, je veľmi dobre prispôsobená pre radu Chorus 700 a Aria 900.

Chorus OD 706 V

Exteriérový reproduktor

focal
Ideálny pre reprodukciu zvuku vo vonkajších otvorených priestoroch, je vodotesný a odolný proti bežným poveternostným podmienkam. Vyrobený podľa modelu Chorus 706 V. Vynikajúce zvukové a technické prevedenie s veľmi kompaktnými rozmermi. K dispozícii tiež vo verzii T (70V/100V).