Focal Aria 948
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Custom IC 105

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Najkompaktnejšie vstavaný reproduktor pre stropné riešenie s 5" (13 cm) basovým reproduktorom a invertným hliníkovým koaxiálnym výškovým meničom. Ideálny pre malé izby, spálne alebo kúpeľne. Takisto ideálny pre vonkajšie použitie alebo jachty. K dispozícii tiež vo verzii T (100V).

Custom IC 106

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Rovnováha medzi kompaktnou veľkosťou, výkonom a reprodukciou basov. IC 106 je multi-funkčný a prispôsobiteľný vstavaný stropný reproduktor, ktorý ponúka frekvenčné vyváženie a mnohé praktické nastavenia. Integrovaný zvuk Focal za priaznivú cenu.

Custom IC 108

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Vďaka 8" (21 cm) basovému reproduktoru zo sklenených vlákien s 91 dB citlivosťou a manipuláciu s veľmi vysokým výkonom, IC 108 vytvorý veľký, mohutný zvuk, a to aj v miestnostiach veľkých rozmerov.

Custom IW 106

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Rovnako ako v celej Custom 100 sérií, aj IW 106 ťaží z know-how od spoločnosti Focal: možnosť pracovať s vysokým výkonom a efektivitou. Je použiteľný aj vo vlhkom prostredí. Samozrejme IW 106 ponúka invertný výškový menič a sklolaminátový stredobasový menič, to všetko je 100% Focal.

Custom OD 108

Exteriérový reproduktor

focal
Veľký zvuk teraz tiež aj pre vonkajšie použitie vďaka 8" (21cm) stredobasovému meniču zo skleného vlákna. Určené pre veľké a stredne veľké priestory. Dokážu perfektne ozvučiť priestor aj tam, kde je určitá hladina hluku. Perfektné na použitie do exteriérov na dosiahnutie dynamického zvuku.