Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Gustav III

Regálový reproduktor

stark
Dvojpásmová regálová reprosústava, navrhnutá podľa vzoru „veľkého brata“, s ktorým zdieľa konštrukciu a kvalitu spracovania i reprodukcie zvuku. Povrchová úprava je v pravej drevenej dyhe z drevín celého sveta, predná a zadná stena má povrchovú úpravu v koži. Páskový výškový menič s ultraľahkou membránou, pohybujúcou sa v magnetickom poli silných neodymových magnetov v kombinácii so 130 milimetrovým stredobasovým meničom s membránou tkanou z uhlíkových vláken s veľkým zdvihom a mohutným magnetickým systémom tvorí vyváženú dvojicu, ktorá svojim kultivovaným prejavom uspokojí aj tých najnáročnejších poslucháčov.

Gustav I

Stĺpový reproduktor

stark
Veľká trojpásmová stĺpová reprosústava, ktorú je zážitkom nielen počuť, ale i vidieť. Vnútorná stavba reproduktora pripomína trup lode, pričom má dostatočnú pevnosť a tuhosť, tak dôležitú pri kvalitnej reprodukcii zvuku. Povrchová úprava je v pravej drevenej dyhe z drevín celého sveta, predná a zadná stena majú povrchovú úpravu v koži. Výkonný výškový reproduktor s membránou z tenkého ultraľahkého hliníkového pásika, ktorý sa pohybuje v magnetickom poli silných neodymových magnetov, a to lineárne, až do frekvencie 40 kHz, zaručuje hebkosť a čistotu každého tónu.

Fusion I

Stĺpový reproduktor

stark
Ručne vyrobená, vrstvená, vysoko pevná ozvučnica poloblého tvaru s povrchovou úpravou v pravej drevenej dyhe z drevín celého sveta. Čelo s povrchovou úpravou v koži a s koženým krytom výškového reproduktora. Výškový páskový reproduktor s hliníkovou sendvičovou membránou s hmotnosťou len 18 miligramov, pohybujúcou sa v silnom magnetickom poli s neobmedzeným rozsahom vysokých tónov v počuteľnom frekvenčnom pásme.

Fusion II

Stĺpový reproduktor

stark
Koncepčne vychádza z modelu Fusion I, no je osadená stredobasovým meničom s membránou z uhlíkových vlákien a s upravenou výhybkou. Má vyšší výkon a kvôli čiernej membráne i decentnejší dizajn. Ručne vyrobená, vrstvená, vysoko pevná ozvučnica poloblého tvaru s povrchovou úpravou v pravej drevenej dyhe z drevín celého sveta. Čelo s povrchovou úpravou v koži a s koženým krytom výškového reproduktora.

Euphory II

Stĺpový reproduktor

stark
Ručne vyrobená, vrstvená, vysoko pevná ozvučnica poloblého tvaru s povrchovou úpravou v pravej drevenej dyhe z drevín celého sveta. Čelo s povrchovou úpravou v koži a s koženým krytom stredového reproduktora. Výkonný výškový reproduktor s keramickou membránou a linearizačným RLC obvodom sa postará o dokonalú reprodukciu vysokých tónov.