Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion
T+A

V podstate sú vedci... neustále skúmajú a vyvíjajú, vychádzajúc z teórie a praxe v oblasti audio technológií. Navrhujú a konštruujú prepracované Hi-Fi komponenty najvyššej kvality s úsilím vyvíjať dokonalé high-end výrobky pre zákazníkov po celom svete.

Firma T+A bola založené v Herforde vo východnom Vestfálsku (NSR) v roku 1978, nachádza sa tu centrum výskumu a výroby. Konštrukciou ich výrobky neobsahujú žiadne obmedzenia, ich úsilie je produkovať výrobky, ktoré za investované peniaze dosahujú čo najlepšiu možnú zvukovú kvalitu Typické vlastnosti ich výrobkov sú extrémna kvalita výroby, dlhá životnosť a komplexné služby servisu a aktualizácie, upgrade výrobkov T+A, čo z nich vytvára viac než len hudobný systém - je to predovšetkým investícia do budúcnosti.

Elektronika

Séria E

T+A rada E

Séria E predstavuje ďalší významný krok v audiofilskej revolúcii. Mnoho high-end nadšencov považujú digitálne formáty s komprimovanými hudobnými dátami za neprijateľné. Aj keď tento uhol pohľadu je pochopiteľný, keď hovoríme o absolútnej high-end, obec užívateľov týchto médií sa rozrastá. Naša odpoveď na túto situáciu bolo vyvinúť zariadenie schopné využívať obrovský potenciál týchto médií v lepším, konzistentnejším spôsobom tak, aby mohli byť začlenené do high-end systému. Pred dvoma rokmi sme zaviedli E-sériu, aby sme túto požiadavku uspokojili a použili najnovšie technológie v týchto prístrojoch. Sme hrdí na naše "Streaming stars".

Séria R

T+A rada R

Jednoduchý, nadčasový a funkčný dizajn tejto rady má za účel bezroblémovú integráciu do akéhokoľvek priestorového štýlu a vybavenia. Je to najstaršia a najdôležitejšia séria, ktorej história začína už v roku 1992. V súčasnosti pozostáva zo štyroch komponentov: dvoch modelov integrovaných zosilňovačov, multi-prehrávača a gramofónu. Okno z plexiskla v hornom kryte umožňuje majiteľovi obdivovať krásu vnútornej konštrukcie prístroja.

Séria HV

T+A rada HV

High Voltage (HV) séria predstavuje revolučný koncept aplikovaný v novej high-end línii elektroniky, ktorá bola vytvorená pre uspokojenie náročných audiofilov milovníkov reprodukcie zvuku sterea v najvyššej možnej kvalite.

Neuveriteľne prepracovaný dizajn skrinky s použitím pevného hliníka je jeden z charakteristických rysov HV. Rozsah vývoja technika a kvalita spracovania boli v tejto sérii prístrojov bezprecedentné.

Séria K

T+A rada K

Hudobná klasika

Filozofia dizajnu série K je veselá, získala si tisícky užívateľov a jej hlavné prednosti sú vynikajúci zvuk, vynikajúca kvalitu obrazu, jednoduché ovládanie, vysoko kvalitné použité materiály a nadčasovo elegantný vzhľad - to všetko v kompaktnom vyhotovení.

Cala & Caruso

T+A Cala

Najmenšie, vkusné a nádherné hudobné systémy, ktoré sme kedy postavili, majú názov Cala D a Caruso Blu. Caruso Blu ponúka kompaktnú technickú precíznosť, ale aj malá sestra Cala je rovnako schopná. Sú konštruované pre všetkých milovníkov hudby, ktorí vyžadujú vysoko kvalitný zvuk ich stereosystému, ale v kompaktnom prevedení s aktuálnymi technológiami a vysokou technickou kvalitou výrobku. Caruso Blu je kompaktný HiFi systém obsahujúci posledné najpokrokovejšie techno-lógie. Disponuje rozsiahlou ponukou funkcií pre všetky v súčasnosti dostupné zdroje signálu: CD/DVD/Blu-ray, internetové rádio, sieťové hudobné servery a vonkajšie pripojiteľné zdroje - USB, MP3 prehrávač, iPod vrátane riadiaceho systému a - samozrejme - VHF FM rádia. Využíva ich technickej všestrannosti, kompaktnosti ponúka vynikajúci výkon a kvalitu zvuku - a to v akejkoľvek aplikácii a kdekoľvek – vo Vašom systéme, na stole... Samozrejme, všetko je dodávané v našom prepracovanom elegantnom štýle. Či už sa rozhodnete pre Cala alebo pre Caruso – je na Vás - avšak oba sú podľa nášho názoru vynikajúce.

AMP 8 & DAC 8

T+A AMP8 & DAC8

DAC 8 je náš D/A prevodník najvyššej kvality, vyrobený použitím prvotriednych komponentov, čoho dôkazom sú aj vynikajúce hodnotenia odborných časopisov. K tomu chýbal už len dokonalý koncový stupeň high-end – tým je AMP 8 pre vytvorenie celého zvukového systému. Ako DAC 8 je aj AMP 8 konštruovaný výhradne z hliníka, je výkonný, s precíznym a jemným audiofilským rozlíšením.

Power Bar

T+A Power Bar

Spoločnosť T+A okrem iných noviniek v roku 2014 predstavila aj nové High-Endové filtračné zdrojové zásuvky, ktoré zabezpečia zdrojové napájanie oslobodené od nerovnomerných priebehov a rušení, ktoré majú vplyv na zvuk a obraz audio a video zariadení. S tradičnou nemeckou precíznosťou a už zaužívaným extrémnym perfekcionizmom spoločnosť T+A predstavuje nový POWER BAR 2+3 a POWER BAR 2+5

Reproduktory

Séria Pulsar 20

T+A Pulsar 20

Nová séria Pulsar 20 prichádza s regálovými a stĺpovými reproduktormi v úplne novom, modernom dizajne, vhodnom do interiéru s náročným vkusom, no zároveň spĺňajúc kvalitatívne nároky na presnosť zvukového prejavu.

Séria Criterion TCD

T+A Criterion TCD

Tradičný názov CRITERION bol u T+A vždy synonymom pre vysoko výkonné reproduktory mimoriadnych zvukových kvalít. Od roku 1982 táto séria ponúkla všetko, čo srdce audiofila mohlo priať - v stereu i viackanálovom zvuku. Všetky modely majú mnoho spoločného - nadčasový dizajn, osadenie reproduktormi výrobcu Peerless a vynikajúci zvuk. Vzhľadom k tomu, že prvá séria, ktorá sa ukázala svojou filozofiou stavby a zvukom ako prevyšujúca svoju triedu, zachovali a postupne sme zdokonaľovali naše reprosústavy približujúc sa ideálu. Náš nový rad TCD je plne konštruovaný v tomto duchu a stanovuje nové štandardy v oblasti mechanického spracovania a kvality zvuku v súlade s dizajnovými riešeniami. Ozvučnice sú navrhnuté tak, aby boli odolné rezonanciám s najvyššou možnou úrovňou kvality povrchovej úpravy – buď v dýhe alebo laku. V spojení s vysokoleštenými krytmi z čierneho bezpečnostného skla vytvárajú perfektný výsledný celok tak, aby zodpovedal a pôsobil v súlade s nevšedným zvukovým zážitkom. Náš nový TCD rad je ďalším dôkazom, že nie sme nikdy spokojní a neustále sa snažíme prekonať sami seba.

Séria Solitaire CWT

T+A Solitaire CWT

Katedrála zvuku…

Náš nový reproduktorový systém Solitaire® sme vyvinuli s úmyslom uspokojiť i najnáročnejšie potreby audiofilských hudobných nadšencov. Pri vývoji sme našim konštruktérom nekládli žiadne obmedzenia k vytvoreniu dokonalého reproduktorového systému. Ako obyčajne bola dôležitým faktorom nielen vyvážená reprodukcia, ale aj rozlíšenie, dynamické vlastnosti pri odozve na rozdielnu hlasitosť v hudbe, čo je mimoriadne zložité.

Dôležitým cieľom v našej vývojovej práce bolo vytvorenie reproduktorových sústav, minimálne citlivých negatívne vplyvy bežných obytných miestností na kvalitu zvuku, čo sa nám vo veľkej miere aj úspešne podarilo.