Focal Aria 900
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

MM-002 (MM)

Phono Predzosilňovač

thorens
Gramofónový predzosilňovač kompaktných rozmerov, no v kvalite, ktorá je tradíciou značky Thorens. Celokovové púzdro zabezpečuje kvalitné tienenie. Ideálny pomer kvality a ceny pre prenosky typu MM.

MM-008 (MM/MC)

Phono Predzosilňovač

thorens
Úplne nový model gramofónového predzosilňovača s tradíciou kvality Thorens pre prenosky typu MM aj MC. Celokovové púzdro zabezpečuje kvalitné tienenie a predný panel z brúseného hliníka mu dodáva elegantný dizajn. Samostatné páry vstupných konektorov pre MM a MC prenosky. V balení je sada kapacitných adaptérov pre prispôsobenie vstupnej impedancie k MC prenoske. K dispozícii aj verzia MM-008 ADC s 24bit A/D prevodníkom a USB konektorom.

MM-008 ADC (MM/MC, A/D+USB)

Phono Predzosilňovač

thorens
Úplne nový model gramofónového predzosilňovača s tradíciou kvality Thorens pre prenosky typu MM aj MC, ktorý obsahuje 24bit/96kHz A/D prevodník a USB port, ktorý umožňuje záznam z vinylu do digitálnej podoby vo vysokej kvalite. Celokovové púzdro zabezpečuje kvalitné tienenie a predný panel z brúseného hliníka mu dodáva elegantný dizajn. Samostatné páry vstupných konektorov pre MM a MC prenosky. V balení je sada kapacitných adaptérov pre prispôsobenie vstupnej impedancie k MC prenoske.

TEP 302

Phono Predzosilňovač

thorens
Vysoko kvalitný gramofónový predzosilňovač vykreslí každý, aj ten najmenší detail z vašich záznamov. TEP 302 je gramofónový predzosilňovač najvyššej kvality, ktorý obsahuje vyberané, veľmi špeciálne nízkošumové operačné zosilňovače. Obvod bol optimalizovaný "podľa ucha" po nespočetných rozsiahlych posluchových testoch a vyladený do úplnej dokonalosti. TEP 302 taktiež disponuje predpísanou RIAA ekvalizáciou a 15 Hz subsonickým filtrom kvôli nežiadúcemu skresľovaniu a ochrane basových meničov. TEP 302 znamená ešte viac informácií, ešte viac dynamiky, ešte viac muzikálnosti.