Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Force One

Projektor

cineversum
Force predstavuje sériu vysoko výkonných projektorov s 3-čipovou DLP technológiou, schopných podať profesionálne výsledky pre širokú škálu použitia, či už ide o elitné domáce kiná alebo aplikácie v profesionálnom segmente. Vďaka výnimočnej kombinácii obrazovej kvality (kontrastný pomer do 10 000:1) a vysokej svietivosti (do 6 000 ANSI lumenov) majú projektory Force One všetko potrebné pre rozžiarenie aj na extra-veľkých plátnach, širokých 14 m. Aj na tak veľkej ploche je obrazová kvalita mimoriadne detailná aj vďaka technológii True Cinema Black™. Séria Force je ale aj napriek vysokému výkonu konštruovaná tak, aby spĺňala nároky na tichú prevádzku a rozumné rozmery.

Force Two

Projektor

cineversum
Force predstavuje sériu vysoko výkonných projektorov s 3-čipovou DLP technológiou, schopných podať profesionálne výsledky pre širokú škálu použitia, či už ide o elitné domáce kiná alebo aplikácie v profesionálnom segmente. Vďaka výnimočnej kombinácii obrazovej kvality (kontrastný pomer do 10 000:1) a vysokej svietivosti (do 10 000 ANSI lumenov) majú projektory Force všetko potrebné pre rozžiarenie aj na extra-veľkých plátnach, širokých 20 m. Aj na tak veľkej ploche je obrazová kvalita mimoriadne detailná aj vďaka technológii True Cinema Black™. Séria Force je ale aj napriek vysokému výkonu konštruovaná tak, aby spĺňala nároky na tichú prevádzku a rozumné rozmery.

CV20

Projektor

cineversum
Projektor CV 20 ako svetelný zdroj využíva vysokosvietivú LED diódu so životnosťou 20.000 hodín (30.000 hodín v režime Eco), prekvapí vysokým kontrastom a svietivosťou. Jedná sa o výnimočný produkt so špičkovými vlastnosťami vo svojej triede prenosných projektorov. Signál spracováva 4-jadrový procesor, zvládne dekódovať Full-HD video, disponuje WiFi (2.4 aj 5 GHz) a Bluetooth prepojením, 2 vstupmi USB (z toho jeden USB 3.0), 2 vstupmi HDMI, ethernet portom, slotom pre MicroSD kartu, vstupom pre analógové kompozitné video a audio. Výstup zvuku je možný v digitálnej forme pomocou optického portu Tos-link (S/P-DIF) alebo analógovým portom 3.5mm. Tiež je možné bezdrôtové pripojenie externých reproduktorov cez Bluetooh APTX. Spracováva multimediálne súbory (audio, video, foto) z lokálnych alebo sieťových zdrojov, má vlastné vstavané stereo ozvučenie s výkonom 2×2W. Je kompatibilný s 3D zobrazením pomocou DLPLink, obsahuje internetový prehliadač a zobrazovanie kancelárskych dokumentov (DOC, XLS, PDF a iné).

CV30 UST-HD

Projektor

cineversum
Vďaka výkonnému laserovému svetelnému zdroju a ultranízkemu pomeru ohniska môže projektor CV30 UST-HD prispôsobiť obraz na plátno rozmerov uhlopriečky od 80" do 100" (180cm do 220cm šírky) z veľmi malej vzdialenosti od projekčnej plochy. Projektor CV30 má mimoriadne vysoké rozlíšenie (Full HD), ktoré nie je bežné pre Ultra Short Throw projektory a je ideálnou voľbou pre náročné aplikácie, hudobné prezentácie i zobrazenie simulácie, či ako náhrada televízora v nezatemnenej miestnosti.