Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Chinch-Phono-Cable

Kábel Phono RCA

thorens

Cleaning Set In Wooden Box

Čistiaca sada

thorens
Pomocou tejto špeciálnej čistiacej sady Vám Vaše vinylové nahrávky vydržia po celý život. Exkluzívna čistiaca sada od spoločnosti Thorens v elegantnej drevenej krabičke.

Stylus Cleaning Set

Čistiaca sada hrotu

thorens
Špeciálna sada pre čistenie hrotu inly zložená z antistatickej čistiacej emulzie a jemnej kefky.

Stabilizer

Stabilizátor

thorens
Stabilizátor zlepšuje stabilitu otáčok taniera a prispieva tak k eliminácii výkyvov pohonu. Okrem toho zlepšuje kontakt vinylu s tanierom, čím taktiež pomáha znižovať nežiaduce vibrácie a rezonanciu. Dodáva sa v drevenej krabici. K dispozícii v striebornej, zlatej a modrej.

Stylus Gauge

Príslušenstvo

thorens
Kalibračná pomôcka pre jednoduché a presné nastavenie prítlaku ihly.

Stylus w-balance

Príslušenstvo

thorens

DM207

Podložka

thorens
Nestatická podložka sa skladá z jemných granúl (guma, korok). Účinne potlačiť typické rezonancie generované vo vinylových platniach počas prehrávania.

DM208

Podložka

thorens
Nestatická podložka sa skladá z jemných granúl (korok). Účinne potlačiť typické rezonancie generované vo vinylových platniach počas prehrávania.

Protractor NG

Šablóna

drfeickert
Najnovšia generácia protraktora Next Generation (NG) od Dr. Feickerta predstavuje neoceniteľný nástroj pre správne nastavenie prenosky a gramofónového ramena s efektívnou dĺžkou od 8,6" až po 17,7". Správne zarovnanie a nastavenie prenosky prináša obrovské zlepšenie v celom počuteľnom zvukovom spektre, konzistentné tonálne vyváženie, veľmi nízke skreslenie a v neposlednom rade má nastavenie zásadný vplyv na životnosť prenosky.