Focal Easya
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Custom IC 105

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Najkompaktnejšie vstavaný reproduktor pre stropné riešenie s 5" (13 cm) basovým reproduktorom a invertným hliníkovým koaxiálnym výškovým meničom. Ideálny pre malé izby, spálne alebo kúpeľne. Takisto ideálny pre vonkajšie použitie alebo jachty. K dispozícii tiež vo verzii T (100V).

Custom IC 106

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Rovnováha medzi kompaktnou veľkosťou, výkonom a reprodukciou basov. IC 106 je multi-funkčný a prispôsobiteľný vstavaný stropný reproduktor, ktorý ponúka frekvenčné vyváženie a mnohé praktické nastavenia. Integrovaný zvuk Focal za priaznivú cenu.

Custom IC 108

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Vďaka 8" (21 cm) basovému reproduktoru zo sklenených vlákien s 91 dB citlivosťou a manipuláciu s veľmi vysokým výkonom, IC 108 vytvorý veľký, mohutný zvuk, a to aj v miestnostiach veľkých rozmerov.

Custom IW 106

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Rovnako ako v celej Custom 100 sérií, aj IW 106 ťaží z know-how od spoločnosti Focal: možnosť pracovať s vysokým výkonom a efektivitou. Je použiteľný aj vo vlhkom prostredí. Samozrejme IW 106 ponúka invertný výškový menič a sklolaminátový stredobasový menič, to všetko je 100% Focal.

Chorus IC 706 V

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Chorus IC 706 V obsahuje technológie s 16,5 cm basovým reproduktorom, koaxiálnou verziou TNV a s "Wall Boost Control". Chorus IC 706 V ťaží z modernizácie a vývoja bez ústupkov rovnako ako akýkoľvek reproduktor značky Focal.

Chorus IC 706 VST

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Chorus IC 706 VST obsahuje technológie s 16,5 cm basovým reproduktorom, koaxiálnou verziou TNV a s "Wall Boost Control". Chorus IC 706 V ťaží z modernizácie a vývoja bez ústupkov rovnako ako akýkoľvek reproduktor značky Focal. IC 706 V ST je stereo reproduktor, ideálny pre malé miestnosti, bez straty informácií z ľavého a pravého kanála.

Chorus IW 706 V

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Dvojpásmový, In-Wall akustický reproduktor IW 706 V ťaží zo všetkých technológií, ktoré vyšli z rady Chorus V. Vysoká kvalita zvuku v stereu alebo pre multi-kanál, je veľmi dobre prispôsobená pre radu Chorus 700 a Aria 900.

300 ICW 4

Vstavaný reproduktor

focal
Diskrétny, ultra-kompaktný reproduktor s vynikajúcim pomerom citlivosti a veľkosti. Je určený na inštaláciu do stien alebo do stropu a perfektnému zladeniu s interiérom. Je vhodný pre tak reprodukciu v stereo zapojení, ako aj v systéme domáceho kina a viackanálového priestorového zvuku (5.1, 7.1, 5.1.2, atď.). Vďaka prirodzenému a definovanému strednému pásmu si vychutnáte filmové dialógy, či hlas spevákov pri hudobných koncertoch.

300 ICW 6

Vstavaný reproduktor

focal
Všestranný, vyvážený reproduktor koaxiálnej konštrukcie s prirodzeným a presným stredovým pásmom. Vďaka dvom možným nastaveniam môže byť charakteristika výškového meniča tohto reproduktora upravená tak, aby čo najviac vyhovovala akustike miestnosti.

300 ICW 8

Vstavaný reproduktor

focal
Reproduktor s kombináciou bohatých basov vďaka priemeru membrány až 21 cm, vysokého výkonu a precízneho spracovania. Vďaka otočnému uchyteniu výškového meniča tohto reproduktora môže byť jeho charakteristika upravená tak, aby čo najviac vyhovovala akustike miestnosti.

Electra IC 1002

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Stropné prevedenie IW 1002, stropná Electra IC 1002 je hi-fi reproduktor, ktorý je vybavený exkluzívnym koaxiálnym meničom s W membránou a Al/Mg výškovým meničom. Ideálny high-end stropný reproduktor. Biele prevedenie.

Electra IW 1002

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Vďaka uzavretému objemu a jeho pokročilej technológie, vrátane Al/Mg výškového meniča línie Electra 1000 S, IW 1002 ponúka vysoký výkon, hi-fi zvuk, ako aj využitie pre viackanálové systémy. Hi-fi zvuk v In-Wall verzii. Biele prevedenie. Montáž na stenu k dispozícii s voliteľnou konštrukciou.

Electra IW 1002 Be

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Jeho prepracovaný dizajn mu umožňuje súťažiť so všetkými high-end reproduktormi vďaka čistému berýliovému výškovému meniču a jeho hĺbkovému meniču W najnovšej generácie. Najvyššia vernosť v neviditeľnom prevedení. Biele prevedenie. Montáž na stenu k dispozícii s voliteľnou konštrukciou.

Electra IW 1003 Be

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Reproduktor IW Electra 1003 Be pre zabudovanie do steny predstavuje to najlepšie od značky Focal: berýliový IAL výškový menič s modelovej rady Utopia 3 najnovšej generácie membrán "W", OPC filtrovanie, pasívny chladič. Jeho montáž na stenu je k dispozícii s voliteľnou konštrukciou. Biele prevedenie.