Focal Aria 900
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Terra (TEI)

Kábel Audio RCA

wireworld
U prepojení typu Terra™ používa WireWorld na zabezpečenie čistého a dynamického zvuku káblové prevedenia typu Flexi-Flat™, a to za cenu bežných káblov. Terra™ je extrémne ohybným káblom o rozmeroch iba 3,0 mm (hrúbka) × 10,0 mm (šírka). Terra™ sa vyznačuje lisovanými pozlátenými konektormi.

Luna 7 (LUI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Pri type Luna™ 7 sú použité vodiče z medi bez obsahu kyslíka a unikátne prevedenie Dual DNA Helix® pre holografické zobrazenie 3-D. Pre čistejší, tichší a dynamickejší zvuk sa použila izolácia Composilex® 2. Typ Luna™ 7 má aj pozlátené konektory typu Gold-Tube™ za účelom dosiahnutia čisto medenej trasy signálu. Luna™ 7 sa dodáva aj so symetrickými koncovkami XLR v unikátnom káblovom prevedení Tri DNA Helix®.

Solstice 7 (SOI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Pri type Solstice® 7 sú použité postriebrené vodiče z medi bez obsahu kyslíka a unikátne prevedenie Dual DNA Helix® pre holografické zobrazenie 3-D. Pre čistejší, tichší a dynamickejší zvuk sa použila izolácia Composilex® 2. Typ Solstice® 7 má aj pozlátené konektory typu Gold-Tube™ za účelom dosiahnutia čisto medenej trasy signálu.

Oasis 7 (OAI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Oasis® 7 je najmenej nákladným káblom, ktorý používa vynikajúce prevedenie Quad DNA Helix® a konektory typu Silver-Tube™, čo dramaticky zlepšuje rozlíšenie a dynamiku audio/video systémov za priaznivú cenu. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Equinox 7 (EQI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Kábel Equinox® 7 zabezpečuje majiteľom AV systémov prémiovej kvality úžasnú hodnotu a zachováva si prednosti unikátneho výkonu série Eclipse od WireWorld a to za cenu vyhovujúcu širokému spektru systémov. Equinox® 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix® a rovnako sú tu použité aj konektory Silver-Tube™ pre výkon optimálnej konektivity. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Eclipse 7 (ECI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Použitím rovnakého prevedenia na svetovej úrovni ako u série Platinum, Silver a Gold Eclipse, Eclipse™ 7 je kábel pre tých, ktorí odmietajú akýkoľvek kompromis, keď sa jedná o zachovanie prirodzenej farby nástrojov a hlasov. Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix® a rovnako sú tu použité aj konektory Silver-Tube™ pre výkon optimálnej konektivity. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Silver Eclipse 7 (SEI)

Kábel Audio RCA

wireworld
So zachovaním si zvukových štruktúr a dynamiky kábla Gold Eclipse™ 7 je kábel Silver Eclipse™ 7 určený pre poslucháčov, ktorí vyžadujú precíznu vernosť od svojich high-endových systémov. Silver Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix® a rovnako sú tu použité aj konektory Silver-Tube™ pre výkon optimálnej konektivity. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Gold Eclipse 7 (GEI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Je mimoriadne transparentný, s dych berúcou dynamikou a holografickým zobrazením a zabezpečuje zvukovo najbližšiu reprodukciu ku najvyššiemu v rade – Platinum Eclipse™ 7. Gold Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix® a rovnako sú tu použité aj konektory Silver-Tube™ pre výkon optimálnej konektivity. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Platinum Eclipse 7 (PEI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Toto je kábel pre perfekcionistov s audio systémami v štandarde elitnej referencie. Zvrchovane transparentný s dych berúcou dynamikou a holografickým zobrazením a zabezpečuje zvukovo najbližšiu reprodukciu ku najvyššej čistote priameho prepojenia. Platinum Eclipse™ 7 je charakteristický unikátnym prevedením Quad DNA Helix® a konektormi z lisovaného uhlíkového vlákna pre optimálnu konektivitu a elegaciu. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Chinch-Phono-Cable

Kábel Phono RCA

thorens