Absorbér Artnovion Loa
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Luna 7 (LBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Pri type Luna™ 7 v prevedení s XLR koncovkami sú použité vodiče z medi bez obsahu kyslíka a unikátne prevedenie Tri DNA Helix® pre holografické zobrazenie 3-D. Pre čistejší, tichší a dynamickejší zvuk sa použila izolácia Composilex® 2.

Oasis 7 (OBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Oasis® 7 je najmenej nákladným káblom v prevedení s XLR koncovkami, ktorý používa vynikajúce prevedenie Quad DNA Helix®, čo dramaticky zlepšuje rozlíšenie a dynamiku audio/video systémov za priaznivú cenu.

Equinox 7 (QBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Kábel Equinox® 7 v prevedení so symetrickými konektormi XLR zabezpečuje majiteľom AV systémov prémiovej kvality úžasnú hodnotu a zachováva si prednosti unikátneho výkonu série Eclipse od WireWorld a to za cenu vyhovujúcu širokému spektru systémov. Equinox® 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix®.

Eclipse 7 (EBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Použitím rovnakého prevedenia na svetovej úrovni ako u série Platinum, Silver a Gold Eclipse, Eclipse™ 7 so symetrickými koncovkami XLR je kábel pre tých, ktorí odmietajú akýkoľvek kompromis, keď sa jedná o zachovanie prirodzenej farby nástrojov a hlasov. Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix®.

Silver Eclipse 7 (SBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
So zachovaním si zvukových štruktúr a dynamiky kábla Gold Eclipse™ 7 je kábel Silver Eclipse™ 7 v prevedení so symetrickými konektormi XLR určený pre poslucháčov, ktorí vyžadujú precíznu vernosť od svojich high-endových systémov. Silver Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix®.

Gold Eclipse 7 (GBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Je mimoriadne transparentný, s dych berúcou dynamikou a holografickým zobrazením a zabezpečuje zvukovo najbližšiu reprodukciu ku najvyššiemu v rade – Platinum Eclipse™ 7. Gold Eclipse™ 7 so symetrickými koncovkami XLR má unikátne prevedenie Quad DNA Helix®.

Platinum Eclipse 7 (BPI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Toto je kábel pre perfekcionistov s audio systémami v štandarde elitnej referencie. Zvrchovane transparentný s dych berúcou dynamikou a holografickým zobrazením a zabezpečuje zvukovo najbližšiu reprodukciu ku najvyššej čistote priameho prepojenia. Platinum Eclipse™ 7 v prevedení so symetrickými konektormi XLR je charakteristický unikátnym prevedením Quad DNA Helix®