Difúzor Artnovion Alps
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Chroma (CRV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Pozlátené RCA konektory najvyššej kvality typu Gold-Tube™ od WireWorld a OFC medené vodiče produkujú skutočné vylepšenia kvality zvuku.

Ultraviolet 7 (UVV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
S postriebrenými OFC menenými vodičmi a pozlátenými RCA konektormi najvyššej kvality typu Gold-Tube™ od WireWorld poskytuje Ultraviolet skutočné vylepšenia kvality zvuku.

Starlight 7 (STV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Vytvorený znížením obsahu striebra dizajnu Silver Starlight DNA. Zvolením menej nákladného postriebreného OFC tienenia je digitálny audio kábel Starlight 7 jediným, ktorý ponúka progresívnu technológiu, materiály a výkon v cenovej hladine bežných koaxiálnych digitálnych audio káblov.

Silver Starlight 7 (SSV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Vychádzajúc z prevedenia Gold Starlight® 7, avšak s použitím OCC postriebrených medených žíl za účelom zníženia nákladov je Silver Starlight® 7 cenovo prístupnejším referenčným káblom než kedykoľvek predtým. Tento mimoriadne elegantný kábel dramaticky vylepšuje čistotu, 3-D zameranie a dynamický kontrast.

Gold Starlight 7 (GSV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Nižšiou verziou prelomového prevedenia Platinum Starlight® 7 je Gold Starlight® 7 hneď pri svojom väčšom súrodencovi v technickej a zvukovej virtuozite. Použitím patentovaných postriebrených konektorov Silver-Tube™ a plochých vodičov vyrobených z čistých strieborných OCC žíl ponúka Gold Starlight® 7 bohatšie štrukturované a expanzívne zvukové tvary, v ktorých sa objavujú individuálne obrazy vo výraznej zreteľnosti na zamatovo tichom pozadí.

Platinum Starlight 7 (PSV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Prelomové káblové prevedenie typu 75Ω DNA Helix® spolu s technológiou Composilex® umožňujú káblu Platinum Starlight® 7 prenášať digitálne krivkové tvary s menším fázovým posunom a šumom, než akékoľvek káble predtým, čoho výsledkom je kvalita zvuku zreteľne viac podobná reálu. Zakomponovaním špičkových konektorov z lisovaného uhlíkového vlákna a najlepšieho vodiča, aký je momentálne k dispozícii, povzniesol OCC postriebrený kábel Platinum Starlight® 7 techniku reprodukcie digitálneho zvuku do novej ohromujúcej dimenzie priestorových a štrukturálnych informácií.