Focal Sphear
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Island 7 (IHH)

Kábel HDMI

wireworld
Stavaním na úspechu medzinárodne viacnásobne oceneného kábla Island™ 52 a 6, kábel Island™ 7 je najnovším základným HDMI káblom od Wireworld. Kábel Island™ 7 je určený pre tých, ktorí potrebujú certifikovaný vysokorýchlostný HDMI kábel s ethernetom za extrémne atraktívnu cenu. Pri kábli Island™ 7 používa Wireworld výhradne 16-vodičové prevedenie Symmetricon®, a to za účelom rýchlejšieho prenosu, než je tomu u konvenčných HDMI káblov a okrem toho aj izoláciu Composilex® 2, čoho výsledkom je v danom priemysle vedúca pozícia v oblasti výkonu a hodnoty.

Chroma 7 (CHH)

Kábel HDMI

wireworld
U kábla Chroma™ 7 je použitý silnejší plochý kábel typu Wireworld Symmetricon® v hodnote 24 AWG. Vyznačuje sa zreteľne nižšou stratou a vyššou presnosťou, než je tomu u konvenčnej konštrukcie okrúhleho HDMI kábla. Kábel Chroma™ 7 má vodiče z medi bez obsahu kyslíka (OFC) a lisované konektory. Kábel Chroma™ 7 sa dodáva v dĺžke do 15 m pre takých, čo potrebujú certifikovaný vysokorýchlostný HDMI kábel s ethernetom za veľmi prijateľnú cenu.

Ultraviolet 7 (UHH)

Kábel HDMI

wireworld
Kábel Ultraviolet™ 7 je vysokovýkonným káblom, ktorý ponúka za tie peniaze výnimočnú hodnotu, a to pri použití inovatívneho plochého prevedenia Symmetricon® s postriebrenými medenými vodičmi bez obsahu kyslíka (OFC), čo zvyšuje čistotu a dynamiku priestorového zvuku a pomáha uchovaniu farieb a kontrastu. Vďaka dvojnásobnému počtu energetických ciest oproti bežnému HDMI káblu Ultraviolet ponúkne jednoznačné zlepšenie zážitku zo zvuku a obrazu.

Starlight 7 (SHH)

Kábel HDMI

wireworld
Kábel Starlight® 7 je HDMI káblom kvality high-end, ktorý je určený na podávanie vynikajúceho zvuku a obrazu. Je radikálnym zlepšením vo výkone oproti verzii Starlight® 6. Kábel Starlight® 7 teraz zahŕňa referenčnú kvalitu káblovej technológie podobne, ako HDMI kábel Platinum Starlight®. HDMI kábel Starlight® 7 využíva prevedenie DNA Helix®, ktoré má 24 signálových vodičov, čo je dvojnásobok oproti konvenčným káblom a je inovatívne zostavený do geometrickej symetrie, čo maximalizuje prenosovú rýchlosť, zatiaľ čo izolačný materiál Composilex 2 znižuje šum. Takéto prednosti minimalizujú chyby synchronizácie signálu, známe ako hodnota jitter (časová nestabilita), čím sa zabezpečuje podávanie bohatších zvukových štruktúr a hmatateľnejší obraz.

Silver Starlight 7 (SSH)

Kábel HDMI

wireworld
Strieborný kábel Starlight® 7 je druhým najlepším dostupným HDMI káblom používajúcim rovnaké pokrokové prevedenie, ako kábel Platinum Starlight® 7, a to s 24 silnejšími postriebrenými vodičmi z medi bez kyslíka (OFC) a hliníkovými konektormi. Pre podanie sýtej farby a hĺbky slúži 24 postriebrených vodičov z medi bez obsahu kyslíka.

Platinum Starlight 7 (PSH)

Kábel HDMI

wireworld
Platinový kábel Starlight® 7 je kvalitatívne ultimatívnym HDMI káblom, ktorý disponuje konektormi z uhlíkových vlákien a vodiče z čistého striebra v prevedení patentovaného dizajnu DNA Helix™ pre ten najbohatší a najjasnejší dostupný obraz a zvuk.

Ultraviolet (UDP)

Kábel DisplayPort

wireworld

High Standard HDMI

Kábel HDMI

eaglecable
HDMI kábel s priehľadným plášťom a lisovanými koncovkami. Kompatibilný s HDMI verziou 2.0, obsahujúci sieťové pripojenie (Ethernet) a spätný audio kanál. Môže byť použitý pre pozeranie 3D obrazu alebo pre 4K rozlíšenie (Ultra HD).