CineVersum Blackwing
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Terra (TSM)

Kábel Subwoofer

wireworld
Kábel Terra™ 6 sa vyznačuje dynamickým zvukom dizajnu DNA™ od WireWorld a pritom je za cenu bežného kábla. Kábel Terra™ 6 má lisované pozlátené konektory.

Luna 7 (LSM)

Kábel Subwoofer

wireworld
U kábla Luna 6 sú použité vodiče z medi bez obsahu kyslíka (OFC) a dizaj DNA Helix™. Za účelom dosiahnutia čistejšieho, tichšieho a dynamickejšieho zvuku je použitá izolácia Composilex™. Typ Luna 6 má konektory typu Gold-Tube™ za účelom dosiahnutia čisto medenej trasy signálu.

Solstice 7 (SSM)

Kábel Subwoofer

wireworld
U kábla Solstice 6 sú použité vodiče z medi bez obsahu kyslíka (OFC) a dizajn DNA Helix™. Za účelom dosiahnutia čistejšieho, tichšieho a dynamickejšieho zvuku je použitá izolácia Composilex™. Typ Solstice 6 má konektory typu Gold-Tube™ za účelom dosiahnutia čisto medenej trasy signálu.

Oasis 7 (OSM)

Kábel Subwoofer

wireworld
U kábla Oasis 6 je použitý vynikajúci dizajn DNA Helix™, ako aj konektory Silver Tube™ pre zabezpečenie dramatického zlepšenia rozlíšenia basov a dynamiky u high-endových AV systémov.

Equinox 7 (ESM)

Kábel Subwoofer

wireworld
Kábel Equinox 6 zabezpečuje majiteľom AV systémov prémiovej kvality úžasnú hodnotu, tak ako aj udržuje prednosti unikátneho výkonu série Eclipse od WireWorld, a to za cenu vyhovujúcu širokému spektru systémov. Equinox 6 má unikátny dizajn DNA Helix™ a rovnako sú tu použité aj konektory Silver Tube™ pre zabezpečenie dramatického zlepšenia rozlíšenia basov a dynamiky u high-endových AV systémov.