Focal Bird
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Blackwing One MK2017

Projektor

cineversum
Vďaka inovovanému riadeniu svetelnej sústavy, nový projektor Blackwing One MK2017 prináša najnovšie inovácie a technológie pre domáce kiná. Disponuje extrémnym vylepšeným natívnym kontrastom 40.000:1, vyhladzovaním High Frame Rate a 4K interpolačným spracovaním obrazu, ktorý dramaticky zvyšuje vnímané rozlíšenie nad 3840×2160 pixelov. Model Blackwing MK2017 teraz obsahuje čip schopný zobraziť rozšírenú hĺbku farieb, tzv. HDR a nízku latenciu pre lepší zážitok pri hraní hier.

Blackwing Two MK2017

Projektor

cineversum
Vďaka inovovanému riadeniu svetelnej sústavy, nový projektor Blackwing Two MK2017 prináša najnovšie inovácie a technológie pre domáce kiná. Disponuje extrémnym vylepšeným natívnym kontrastom 120.000:1, vyhladzovaním High Frame Rate a 4K interpolačným spracovaním obrazu, ktorý dramaticky zvyšuje vnímané rozlíšenie nad 3840×2160 pixelov. Model Blackwing MK2017 teraz obsahuje čip schopný zobraziť rozšírenú hĺbku farieb, tzv. HDR a nízku latenciu pre lepší zážitok pri hraní hier.

Blackwing Three MK2017

Projektor

cineversum
Vďaka inovovanému riadeniu svetelnej sústavy, nový projektor Blackwing Three MK2017 prináša najnovšie inovácie a technológie pre domáce kiná. Disponuje extrémnym vylepšeným natívnym kontrastom 150.000:1, vyhladzovaním High Frame Rate a 4K interpolačným spracovaním obrazu, ktorý dramaticky zvyšuje vnímané rozlíšenie nad 3840×2160 pixelov. Model Blackwing MK2017 teraz obsahuje čip schopný zobraziť rozšírenú hĺbku farieb, tzv. HDR a nízku latenciu pre lepší zážitok pri hraní hier.

Force One

Projektor

cineversum
Force predstavuje sériu vysoko výkonných projektorov s 3-čipovou DLP technológiou, schopných podať profesionálne výsledky pre širokú škálu použitia, či už ide o elitné domáce kiná alebo aplikácie v profesionálnom segmente. Vďaka výnimočnej kombinácii obrazovej kvality (kontrastný pomer do 10 000:1) a vysokej svietivosti (do 6 000 ANSI lumenov) majú projektory Force One všetko potrebné pre rozžiarenie aj na extra-veľkých plátnach, širokých 14 m. Aj na tak veľkej ploche je obrazová kvalita mimoriadne detailná aj vďaka technológii True Cinema Black™. Séria Force je ale aj napriek vysokému výkonu konštruovaná tak, aby spĺňala nároky na tichú prevádzku a rozumné rozmery.

Force Two

Projektor

cineversum
Force predstavuje sériu vysoko výkonných projektorov s 3-čipovou DLP technológiou, schopných podať profesionálne výsledky pre širokú škálu použitia, či už ide o elitné domáce kiná alebo aplikácie v profesionálnom segmente. Vďaka výnimočnej kombinácii obrazovej kvality (kontrastný pomer do 10 000:1) a vysokej svietivosti (do 10 000 ANSI lumenov) majú projektory Force všetko potrebné pre rozžiarenie aj na extra-veľkých plátnach, širokých 20 m. Aj na tak veľkej ploche je obrazová kvalita mimoriadne detailná aj vďaka technológii True Cinema Black™. Séria Force je ale aj napriek vysokému výkonu konštruovaná tak, aby spĺňala nároky na tichú prevádzku a rozumné rozmery.