Focal Aria 906
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

UDP-203

Blu-ray/multi prehrávač

oppo
Univerzálny Ultra HD (4K) Blu-ray prehrávač Prehráva Lossless High-Resolution Audio, UHD, Blu-ray, 3D, DVD, DVD-Audio, SACD a CD

UDP-205

Blu-ray/multi prehrávač

oppo
Univerzálny Ultra HD (4K) Blu-ray prehrávač s D/A prevodníkmi Dual ESS ES9038PRO Sabre Pro Prehráva Lossless High-Resolution Audio, UHD, Blu-ray, 3D, DVD, DVD-Audio, SACD a CD

A-500

Multimediálny prehrávač

popcornhour
Premeňte svoju obývačku na kinosálu, v ktorej sa budete kochať neuveriteľne detailným, hladkým a plynule bežiacim obrazom. K tomu vám pomôže multimediálne centrum, ktorého najväčšou prednosťou je špičkové prehrávanie videa. Vykresľovanie v rozlíšení až 4K zabezpečuje výkonný procesor Sigma Designs SMP8757 v spolupráci s technológiou VXP. Toto multimediálne centrum ponúka vysoko kvalitné video, špičkový zvuk a prepojenie s mobilnými prístrojmi.

A-500 Pro

Multimediálny prehrávač

popcornhour
Podobne, ako model A-500, tento multimediálny prehrávač vám umožní sledovanie multimédií v najvyššej kvalite obrazu 4K vďaka obazovému procesoru Sigma Desing SMP8758, no navyše disponuje audio prevodníkom vysokej kvality so symetrickými analógovými výstupmi (XLR) a možnosťou dvojitého systému (Linux NMJ a Android), čím sa využitie prehrávača stáva mimoriadne univerzálnym. Je tiež osadený až 2GB RAM. Aj tento model umožňuje vybaviť pevným diskom a je rovnako chladený pasívne.

Cala D

Integrovaný systém

ta
Najmenší, najkompaktnejší - a pravdepodobne aj najlepšie vyzerajúci multimediálny systém, ktorý T+A kedy vyrobil, predstavuje ideálne riešenie pre všetkých hudobných nadšencov, ktorí žiadajú vysoko kvalitný zvuk z ich stereo systému, no ocenia aj sofistikovaný dizajn, perfektné remeselné spracovanie a kompaktnosť. Nový nástupca modelu Cala, teraz s digitálnymi vstupmi, ktoré umožňujú naplno využiť systém Cala aj s jeho DA prevodníkmi.

Cala SR

Integrovaný systém

ta
Cala SR je jeden z najnáročnejších výrobkov T+A. Je puristicky navrhnutý, vyrobený len z najkvalitnejších dostupných materiálov pomocou najmodernejších technológií. Prístroj možno ambientne podsvietiť – v jeho zadnej časti sa nachádza pás svetelných LED s možnosťou svietenia vo viacerých farbách (v bielej, modrej, zelenej a červenej). Intenzitu podsvietenia možno meniť. Ide o kompaktný, relatívne malý a viacúčelový prístroj, ktorého názov „receiver“ nie je celkom presný. V skutočnosti ho tvorí univerzálne riadiace centrum v rozsahu kompletného Hi-Fi systému.

Cala CDR

Integrovaný systém

ta
Cala CDR je väčší model v sérii systémov Cala. Z hľadiska celkovej filozofie dizajnu a technických zariadení je prístroj podobný modelu Cala SR, ale v porovnaní s ním je navyše vybavený kvalitným CD mechanizmom, koncovými zosilňovačmi s dvojnásobným výkonom a výkonným modulom zdroja napájania. Je určený používateľom, ktorí vlastnia zbierky fyzických nosičov CD. Disponuje kontinuálnym výkonom 100 W na kanál do záťaže 8 Ω, čo je dostatočné aj na použitie s veľkými reproduktormi. Je väčší a ťažší, ale zostáva stále veľmi kompaktný a zachováva si celkový dizajn a proporcie podobné Cala SR. Keďže obe zariadenia sú založené na jednej a tej istej základnej doske, ich hudobné zdroje a konektory na zadnom paneli sú rovnaké.

Caruso Blu

Integrovaný systém

ta
Caruso je nielen rádioprijímač, alebo CD/DVD prehrávač, ale zvládne úplne všetko. Je schopný prehrať akýkoľvek hudobný formát a zdroj: CD, DVD, Blu-ray, internetové rádio, sieťový hudobný server médií, USB pamäťové jednotky, MP3 prehrávače, iPod (vrátane akceptovania riadiaceho systému) a - samozrejme - FM rádio. Všetko vo vynikajúcej kvalite prostredníctvom svojich integrovaných reproduktorových sústav. Obsahuje tri výkonové zosilňovače, z ktorých každý poskytuje 50 wattov trvalého výkonu. Cez aktívne výhybky sú priamo spojené s reproduktormi. Pre presné doladenie zvukových charakteristík systému slúži DSP (Digital Signal Processor), výsledkom čoho je vynikajúca zvuková kvalita systému Caruso v akomkoľvek akustickom prostredí. Caruso na svoju veľkosť poskytuje neuveriteľný zvukový zážitok, ktorý spríjemní každé Vaše ranné prebudenie.

MP 1000 E

Multimediálny prehrávač

ta
MP 1000 E je unikátne zariadenie odrážajúce dômyselný návrh kombunujúci klasický hudobný zdroj formátu CD s možnosťou prehrávania digitálnych hudobných formátov z rozsiahlej palety pripojených dátových zdrojov. Avšak MP 1000 E nie je počítač – jedná sa o prvotriedny audiofilský CD prehrávač s integrovanými doplnkovými funkciami, ktoré v značnej miere rozširujú možnosti jeho použitia v oblasti spracovania signálu z iných interných a externých digitálnych zdrojov s využitím jeho vynikajúceho prevodníka. S touto myšlienkou bola vyvinutá celá koncepcia základovej dosky, ktorá dokáže spracovať päť rôznych digitálnych zdrojov s minimalizovaným jitterom, nový Streaming Client (SCL), podporujúci sieťové prehrávanie s pripojením WLAN, LAN a rozhraním USB, vysoko kvalitný digitálny FM tuner a signál z High-End CD mechaniky.

R 1000 E

Integrovaný systém

ta
Tento všestranný prístroj obsahuje „gény“ našich samostatných prístrojov PA 1000 E a MP 1000 E. Je vybavený najnovšími technológiami a – bez preháňania – technologickými inováciami patrí k tomu najlepšiemu, čo je momentálne vo svete High-End-u k dispozícii. Kombinuje klasickú analógovú technológiu pre zosilňovaciu časť s najnovšími digitálnymi obvodmi pre ostatné časti prístroja. Disponuje veľkým množstvom kvalitných vstupov pre pripojenie externých analógových a digitálnych zdrojov, čo z neho robí ideálne, univerzálne a moderné centrum vysoko kvalitného stereo systému.

MUSIC PLAYER balanced

Multimediálny prehrávač

ta
Tento hudobný prehrávač je unikátny a exkluzívny digitálny komponent, pretože kombinuje klasický hudobný zdroj v CD formáte s najnovšími hudobnými dátovými zdrojmi zo sveta počítačov a internetu. Celok vytvára prístroj, ktorý je schopný spracovania a pripojenia k akémukoľvek súčasne dostupného hudobnému zdroju - internetovému rádiu, hudobným serverom UpnP-AV, USB pamäťových dátových hudobných úložísk, iPod-u vrátane jeho riadiaceho systému, VHF FM rádia, CD diskov, prípadne hudby z Vášho počítača a iných externých zdrojov pripojiteľných cez vstupy S/P-DIF.

K2 Blu

Integrovaný systém

ta
Vyvinuli sme K2 Blu ako všestranný prístroj pre milovníkov hudby, ktorí chcú mať hudbu v najvyššej kvalite z rôznych zdrojov a médií, rovnako ako tých, čo chcú zlepšiť všeobecne veľmi priemernú kvalitu zvuku svojho TV prjímača, ale nemajú v miestnosti miesto pre šesť či osem reprosústav. Z tohto dôvodu K2 Blu nie je prijímač s 7.1 reproduktormi a zdrojmi prepínania HDMI, namiesto toho je navrhnutý tak, aby pokryl signálom dva stereo reproduktory a v prípade potreby aj stredného dialógového reproduktora, subwoofera prípadne dva ďalšie externé reproduktory pre priľahlú miestnosť.

K8

Integrovaný systém

ta
K8 je v súčasnosti určite jedným z najzložitejších zariadení ktoré sme navrhli. Je to veľmi moderný 7.1 BluRay HD receiver vybavený najlepšími dostupnými technológiami dneška a navrhnutý tak, aby vytvoril vysoko - kvalitné riadiace centrum sofistikovaného viackanálového domáceho kina. Zároveň K8 je veľmi univerzálne - spĺňa všetky náročné požiadavky nadšencov domáceho kina v možnosťou konfigurácie až 7.1 a vynikajúce BluRay prehrávanie, ale je tiež vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí zvolia variantu 5.1, 3.1. Poskytuje rovnako možnosť pre prevádzku vo vysoko kvalitnom stereofónnom režime.

MP 2000 R MK II

Multimediálny prehrávač

ta
MP 2000 R je skutočný multi-talent. Na prvý pohľad si niekto môže myslieť, že ide o klasický CD prehrávač, ale rozsahom jeho skutočných schopností ho ďaleko presahuje. Základ tvorí jeden z najnovších a najmodernejších digitálno-analógových prevodníkov (DAC) súčasného digitálneho sveta. Zabezpečuje prevod signálu PCM s prevzorkovaním až do 32 bit/384 kHz s pomocou štvornásobného prevodníka v zapojení z nášho vlastného vývoja a tiež obsahuje DSD prevodník signálu až do DSD 256kHz. MP 2000 R je teda možné využiť pre prehrávanie akéhokoľvek digitálneho hudobného formátu s cieľom pripraviť analógový signál pre zosilňovač v tej najvyššej možnej kvalite. Verzia MK II disponuje novým streamovacím modulom pre podporu služieb, ako Tidal, Qobuz a Deezer.

MP 3000 HV

Multimediálny prehrávač

ta
MP 3000 HV obsahuje ďalšie technické vylepšenia T+A z nekompromisne vyvinutých komponentov, aké sme kedy postavili a ponúka plne symetrické konštrukčné oddelenie kanálov. Jeho jadrom je nový štvornásobný digitálne/analógový prevodník, ktorého pôvod možno vystopovať v našich high-end CD/SACD prehrávačoch rady "V" a "R". Spracováva signál obvodu redukcie jitteru, ktorého obvodové riešenie je pravdepodobne jedinečné a prijíma dáta z procesorom riadenej vysoko kvalitnej CD mechaniky CD, tunera FM, najnovšej generácie streaming klienta a siedmich digitálnych vstupov. Za čipom D/A prevodníka nasleduje napäťový prevodník, rozhodujúci pre zvukovú kvalitu a analógové výstupy, z ktorých oba sú plne diskrétnej konštrukcie po vzore našich HV technológií.