Focal Aria 948
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

UDP-203

Blu-ray/multi prehrávač

oppo
Univerzálny Ultra HD (4K) Blu-ray prehrávač Prehráva Lossless High-Resolution Audio, UHD, Blu-ray, 3D, DVD, DVD-Audio, SACD a CD

UDP-205

Blu-ray/multi prehrávač

oppo
Univerzálny Ultra HD (4K) Blu-ray prehrávač s D/A prevodníkmi Dual ESS ES9038PRO Sabre Pro Prehráva Lossless High-Resolution Audio, UHD, Blu-ray, 3D, DVD, DVD-Audio, SACD a CD

A-500

Multimediálny prehrávač

popcornhour
Premeňte svoju obývačku na kinosálu, v ktorej sa budete kochať neuveriteľne detailným, hladkým a plynule bežiacim obrazom. K tomu vám pomôže multimediálne centrum, ktorého najväčšou prednosťou je špičkové prehrávanie videa. Vykresľovanie v rozlíšení až 4K zabezpečuje výkonný procesor Sigma Designs SMP8757 v spolupráci s technológiou VXP. Toto multimediálne centrum ponúka vysoko kvalitné video, špičkový zvuk a prepojenie s mobilnými prístrojmi.

A-500 Pro

Multimediálny prehrávač

popcornhour
Podobne, ako model A-500, tento multimediálny prehrávač vám umožní sledovanie multimédií v najvyššej kvalite obrazu 4K vďaka obazovému procesoru Sigma Desing SMP8758, no navyše disponuje audio prevodníkom vysokej kvality so symetrickými analógovými výstupmi (XLR) a možnosťou dvojitého systému (Linux NMJ a Android), čím sa využitie prehrávača stáva mimoriadne univerzálnym. Je tiež osadený až 2GB RAM. Aj tento model umožňuje vybaviť pevným diskom a je rovnako chladený pasívne.

Caruso Blu

Integrovaný systém

ta
Caruso je nielen rádioprijímač, alebo CD/DVD prehrávač, ale zvládne úplne všetko. Je schopný prehrať akýkoľvek hudobný formát a zdroj: CD, DVD, Blu-ray, internetové rádio, sieťový hudobný server médií, USB pamäťové jednotky, MP3 prehrávače, iPod (vrátane akceptovania riadiaceho systému) a - samozrejme - FM rádio. Všetko vo vynikajúcej kvalite prostredníctvom svojich integrovaných reproduktorových sústav. Obsahuje tri výkonové zosilňovače, z ktorých každý poskytuje 50 wattov trvalého výkonu. Cez aktívne výhybky sú priamo spojené s reproduktormi. Pre presné doladenie zvukových charakteristík systému slúži DSP (Digital Signal Processor), výsledkom čoho je vynikajúca zvuková kvalita systému Caruso v akomkoľvek akustickom prostredí. Caruso na svoju veľkosť poskytuje neuveriteľný zvukový zážitok, ktorý spríjemní každé Vaše ranné prebudenie.

K2 Blu

Integrovaný systém

ta
Vyvinuli sme K2 Blu ako všestranný prístroj pre milovníkov hudby, ktorí chcú mať hudbu v najvyššej kvalite z rôznych zdrojov a médií, rovnako ako tých, čo chcú zlepšiť všeobecne veľmi priemernú kvalitu zvuku svojho TV prjímača, ale nemajú v miestnosti miesto pre šesť či osem reprosústav. Z tohto dôvodu K2 Blu nie je prijímač s 7.1 reproduktormi a zdrojmi prepínania HDMI, namiesto toho je navrhnutý tak, aby pokryl signálom dva stereo reproduktory a v prípade potreby aj stredného dialógového reproduktora, subwoofera prípadne dva ďalšie externé reproduktory pre priľahlú miestnosť.

K8

Integrovaný systém

ta
K8 je v súčasnosti určite jedným z najzložitejších zariadení ktoré sme navrhli. Je to veľmi moderný 7.1 BluRay HD receiver vybavený najlepšími dostupnými technológiami dneška a navrhnutý tak, aby vytvoril vysoko - kvalitné riadiace centrum sofistikovaného viackanálového domáceho kina. Zároveň K8 je veľmi univerzálne - spĺňa všetky náročné požiadavky nadšencov domáceho kina v možnosťou konfigurácie až 7.1 a vynikajúce BluRay prehrávanie, ale je tiež vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí zvolia variantu 5.1, 3.1. Poskytuje rovnako možnosť pre prevádzku vo vysoko kvalitnom stereofónnom režime.