Focal Dimension
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Integrated 225

Integrovaný zosilňovač

anthem
Máte radi hudbu, chcete počúvať svoje zbierky vinylových platní? Ak ju počúvate pravidelne, nepotrebujete viackanálové audio riešenia typu domáce kino – potrebujete niečo, ako je Integrated 225, ktorý by nemal uniknúť vašej pozornosti. Ide o kvalitné dvojkanálové riešenie analógového lineárneho zosilňovača Anthem® „All In One“, ktorý ponúka vysoký výkon. Anthem® Integrated 225 je vybavený vysokokvalitným predzosilňovačom pre gramofónovú prenosku MM.

Cala D

Integrovaný systém

ta
Najmenší, najkompaktnejší - a pravdepodobne aj najlepšie vyzerajúci multimediálny systém, ktorý T+A kedy vyrobil, predstavuje ideálne riešenie pre všetkých hudobných nadšencov, ktorí žiadajú vysoko kvalitný zvuk z ich stereo systému, no ocenia aj sofistikovaný dizajn, perfektné remeselné spracovanie a kompaktnosť. Nový nástupca modelu Cala, teraz s digitálnymi vstupmi, ktoré umožňujú naplno využiť systém Cala aj s jeho DA prevodníkmi.

PA 1000 E

Integrovaný zosilňovač

ta
Jadrom zosilňovača PA 1000 E je výkonný koncový stupeň s vynikajúcim zvukom. Jednotka bola vyvinutá z legendárnej konštrukcie Power Plant, ktorej zvuk sa nám podarilo ďalej vylepšiť. Použitý predzosilňovač je zásadným prvkom pri určení zvukových charakteristík integrovaného zosilňovača ako celku a z tohto dôvodu bolo cieľom nášho vývoja dosiahnuť absolútnu neutralitu, hudobnú vernosť a vynikajúce dynamické charakteristiky. Využitie najnovších operačných zosilňovačov v kombinácii s diskrétne osadenými obvodmi napájaných stabilizátormi OAD (Op Amp Decoupling) zaisťuje priebežné spracovanie signálu bez ohľadu na zaťaženie, čo sa v značnej miere podpisuje na nezafarbenom zvukovom prejave prístroja.

R 1000 E

Integrovaný systém

ta
Tento všestranný prístroj obsahuje „gény“ našich samostatných prístrojov PA 1000 E a MP 1000 E. Je vybavený najnovšími technológiami a – bez preháňania – technologickými inováciami patrí k tomu najlepšiemu, čo je momentálne vo svete High-End-u k dispozícii. Kombinuje klasickú analógovú technológiu pre zosilňovaciu časť s najnovšími digitálnymi obvodmi pre ostatné časti prístroja. Disponuje veľkým množstvom kvalitných vstupov pre pripojenie externých analógových a digitálnych zdrojov, čo z neho robí ideálne, univerzálne a moderné centrum vysoko kvalitného stereo systému.

POWER PLANT balanced

Integrovaný zosilňovač

ta
Jadrom E – série je symetrický integrovaný zosilňovač s veľkým výkonom a vynikajúcim zvukom. Je pokračovaním tradície našich legendárnych tranzistorových a elektrónkových zosilňovačov. Od začiatku bol vyvinutý s dôrazom na kvalitu zvuku, neutrality a dynamický rozsah. Predimenzovaný sieťový zdroj obsahuje toroidný transformátor s nízkym rozptylovým poľom a vyrovnávacie buffery pre každú zosilňovaciu fázu, zabezpečuje, že systém má vysoké zásoby energie za všetkých okolností, a je kľúčom k obrovskému dynamickému rozsahu výkonových častí zosilňovača.

PA 2000 R

Integrovaný zosilňovač

ta
Elegantný, kompaktný integrovaný zosilňovač série R. Ponúka vysoký výstupný výkon a vynikajúcu zvukovú kvalitu – umenie, v ktorom T+A nemá konkurenciu. Dôkazom toho je aj tento integrovaný zosilňovač. Je neuveriteľne dynamický, silný a presvedčivý. Dôvody sú dva – prvým je neuveriteľná linearita navrhnutého koncového stupňa s veľmi nízkou negatívnou spätnou väzbou. Druhým dôvodom sú úplne nové zdrojové časti zosilňovača, navrhnuté špeciálne pre naše audio zariadenia. Výsledkom je, že PA 2000 R môže dodať trvalý výkon vyše 180 W na kanál do 4 ohmov pri zabezpečení bezproblémovej prevádzky aj s reproduktormi s kriticky nízkymi hodnotami impedancie.

PA 2500 R

Integrovaný zosilňovač

ta
Oproti modelu PA 2000R je PA 2500 R výkonovo dvakrát silnejší a s rozšírenými možnosťami pripojenia zdrojov zvuku. Špecifikácie PA 2000 R prekračuje v mnohých oblastiach, jeho charakter z hľadiska kvality zvuku nijako nezaostáva za svojím menším súrodencom. Nie je to žiadna samozrejmosť – veľmi silné zosilňovače často zaostávajú v mikrodynamike a  zobrazení detailu zvuku. Náš integrovaný zosilňovač PA 2500 R toto nebezpečenstvo obchádza – jeho základná stavba obvodov je rovnaká ako u PA 2000 R, vrátane topológie na doskách plošných spojov. Avšak jeho chladiče sú dvakrát väčšie, vrátane dimezovania vysokovýkonných napájacích zdrojov. Výsledkom je, že prináša viac, ako 260 W trvalého výkonu na kanál do impedancie 4 ohmov. Zosilňovač je preto schopný riadiť i impedančne zložité reprosústavy so zložitými a fázovo kompenzovanými výhybkami.

PA 3000 HV

Integrovaný zosilňovač

ta
PA 3000 HV je high-end integrovaný zosilňovač obdarený množstvom výnimočných vlastností a technologických inovácií. Merané hodnoty, špecifikácie a výkon tohto prístroja sa dotýkajú hraníc fyzikálnych možností. Pravý a ľavý kanál sú symetricky zapojené a v kompletne oddelenej konštrukcii v tzv. Dual-Mono dizajne so samostatnými doskami plošných spojov, čo zaručuje výnimočnú separáciu kanálov a vylučuje presluchy. Zosilňovacia časť funguje na vyšších napäťových úrovniach, ako je bežné (HV = High Voltage), pri predzosilňovači je to 80 V a pri koncovej časti až 360 V. To znamená, že podobne ako v elektrónkových zosilňovačoch, úroveň modulácie je veľmi malá. Je teda využitá len veľmi malá časť (menej ako 20%) z krivky výkonových tranzistorov, čím sa účinne eliminuje nelineárne skreslenie.

TP134

Integrovaný zosilňovač

canor
Je elektrónkový integrovaný zosilňovač s výkonovými elektrónkami EL34 v ultralineárnom zapojení do výkonu 10W pracujúci v triede A. Šasi je masívna zváraná kovová konštrukcia ktorá eliminuje mechanické vibrácie. Ako u všetkých produktov firmy CANOR, aj u TP134 bola pri výrobe plošných spojov použitá technologia CMT™.

TP106 VR+

Integrovaný zosilňovač

canor
Je elektrónkový integrovaný zosilňovač s výkonovými elektrónkami 6550 v ultralineárnom zapojení s katódovou spätnou väzbou do výkonu 20W pracujúci v triede A. Úplne nová mechanická i elektronická topológia prináša výrazné zlepšenie zvuku. Masívna zváraná kovová konštrukcia spolu s hrúbkou plošného spoja a dvojnásobnou hrúbkou medi, ako aj dôsledné VF tienenia robia z TP106 VR+ zosilňovač veľmi odolný voči vonkajším vplyvom, ako mechanickým, tak aj elektrickým.