Focal Sphear
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

MCA 225

Koncový zosilňovač

anthem
2-kanálový výkonový zosilňovač s trvalým výkon 225 W pri 8 Ω na kanál. Nové multikanálové koncové zosilňovače rady MCA vyrobené v Kanade, perfektne spolupracujúce s novým procesorom AVM 60 a receivermi rady MRX. K doplneniu nového A/V procesora AVM 60, Anthem® uvádza nové výkonové zosilňovače MCA 525, 325 a 225. K dispozícii sú v 5-, 3- a 2-kanálovom prevedení, tieto nové MCA zosilňovače sú robustné, s dostatočným výkonom, vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Séria MCA prináša nižšie celkové harmonické skreslenie (THD), čistý zvuk s extrémne nízkou hladinou šumu v pozadí.

MCA 325

Koncový zosilňovač

anthem
3-kanálový výkonový zosilňovač s trvalým výkon 225 W pri 8 Ω na kanál. Nové multikanálové koncové zosilňovače rady MCA vyrobené v Kanade, perfektne spolupracujúce s novým procesorom AVM 60 a receivermi rady MRX. K doplneniu nového A/V procesora AVM 60, Anthem® uvádza nové výkonové zosilňovače MCA 525, 325 a 225. K dispozícii sú v 5-, 3- a 2-kanálovom prevedení, tieto nové MCA zosilňovače sú robustné, s dostatočným výkonom, vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Séria MCA prináša nižšie celkové harmonické skreslenie (THD), čistý zvuk s extrémne nízkou hladinou šumu v pozadí.

MCA 525

Koncový zosilňovač

anthem
5-kanálový výkonový zosilňovač s trvalým výkon 225 W pri 8 Ω na kanál. Nové multikanálové koncové zosilňovače rady MCA vyrobené v Kanade, perfektne spolupracujúce s novým procesorom AVM 60 a receivermi rady MRX. K doplneniu nového A/V procesora AVM 60, Anthem® uvádza nové výkonové zosilňovače MCA 525, 325 a 225. K dispozícii sú v 5-, 3- a 2-kanálovom prevedení, tieto nové MCA zosilňovače sú robustné, s dostatočným výkonom, vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Séria MCA prináša nižšie celkové harmonické skreslenie (THD), čistý zvuk s extrémne nízkou hladinou šumu v pozadí.

AMP 8

Zosilňovač

ta
Ďalší prístroj vyrobený výhradne z hliníka: dno a horný kryt sú vyrobené z pevných 6 mm hrubých hliníkových dosiek, zatiaľ čo bočné a čelné panely sa skladajú z hliníkových profilov, vyrobených sofistikovanou technológiou pretláčania. Použité materiály nie sú feromagnetické, pre zamedzenie prenikania okolitých mechanických vibrácií sú použité špeciálne antivibračné nožičky. Celkové obvodové riešenie AMP 8 vychádza zo zapojenia našej top rady – integrovaného PA 3000 HV čo je dôvod, prečo pracovné napäťové pomery sú založené na podstatne vyšších napätiach (HV - High Voltage).

A 3000 HV

Koncový zosilňovač

ta
A 3000 HV je ideálny zosilňovač k predzosilňovaču P 3000 HV. Je navrhnutý ako stereo zosilňovač, ale môže byť tiež konfigurovaný pre prácu v režime mono - v tomto móde je schopný dodávať dvakrát viac výkonu a to v čistej triede A. Vďaka HV technológii táto výkonná jednotka ponúka vynikajúce zvukové vlastnosti neprekonané ani oveľa drahšími zosilňovačmi. Obvodovo a konštrukčne je rozdelený do samostatných častí vstupného zosilňovača a výkonového koncového stupňa. Sú v ňom uplatnené naše najlepšie technológie a obvodové riešenia bez akýchkoľvek obmedzení. To platí ako pre elektronické súčiastky, tak aj mechanické časti prístroja. Cieľom je čo najlepší zvuk. Požiadavky na predzosilňovač sú zásadne odlišné od tých, ktoré sú kladené na výkonový zosilňovač. Predzosilňovače pracuje s relatívne malými signálmi a kľúčovým aspektom ich konštrukcie je eliminácia rušenia, výkonový stupeň pracuje s relatívne veľkými signálmi, kde je najdôležitejšia výkon a stabilita napájania nezávisle na zaťažení.

PS 3000 HV

Zdroj

ta
PS 3000 HV je doplnkový sieťový zdroj, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre výkonový zosilňovač A 3000 HV. Tento disponuje výkonom viac, ako 500 W do 4 ohmov a na tak vysokej úrovni kvality a výkonu zvuku, ktorý jednoducho zvyšuje výstupný výkon a spolu s ním napätie, čo spôsobuje významné zlepšenie zvuku. Pri našom výskume a vývojových prácach v oblasti vysokovýkonných zosilňovačov, vrátane M10 a S10 aj vývoj série HV, ktorá z nich vzišla, bolo jasne a jednoznačne dokázané, že stabilita napätia a prúdu dodávaných sieťovým zdrojom má veľký a dokonca zásadný význam pre kvalitu zvuku výkonových zosilňovačov. Z toho môžeme vyvodiť len jediný racionálny záver - vyvinúť doplnkové externé napájanie a tým je PS 3000HV.

The Emotion

Koncový zosilňovač

sinus
High-end plne symetrický výkonový zosilnovac v triede A. V konštrukcii Dual - Mono s oddelenými doskami plošných spojov, samostatnými zdrojmi a samostatnými toroidnými transformátormi na kanál, čo zaručuje výnimočnú separáciu kanálov a eliminuje presluchy medzi kanálmi. Vstupná časť "The Emotion" je postavená na elektrónkach 2×6N6P na kanál so zlatou mriežkou, ktoré produkujú extrémnu linearitu. S ultra-vysokou linearitou je dosiahnutá extrémna šírka pásma frekvencného spektra. Výkonový zosilnovací stupeň je osadený 2×N-MosFet circlotron okruhom a jeho výsledkom je lepšie oddelenie hudobných nástrojov, vokálnych detailov s prirodzenou dynamikou bez kompresie, ako by ste boli súčasťou živého koncertu. Koncový stupeň má veľmi nízky výstupný odpor > 0,0295 ohmov je vhodný pre všetky typy reproduktorov.