Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Terra (TEI)

Kábel Audio RCA

wireworld
U prepojení typu Terra™ používa WireWorld na zabezpečenie čistého a dynamického zvuku káblové prevedenia typu Flexi-Flat™, a to za cenu bežných káblov. Terra™ je extrémne ohybným káblom o rozmeroch iba 3,0 mm (hrúbka) × 10,0 mm (šírka). Terra™ sa vyznačuje lisovanými pozlátenými konektormi.

Luna 7 (LUI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Pri type Luna™ 7 sú použité vodiče z medi bez obsahu kyslíka a unikátne prevedenie Dual DNA Helix® pre holografické zobrazenie 3-D. Pre čistejší, tichší a dynamickejší zvuk sa použila izolácia Composilex® 2. Typ Luna™ 7 má aj pozlátené konektory typu Gold-Tube™ za účelom dosiahnutia čisto medenej trasy signálu. Luna™ 7 sa dodáva aj so symetrickými koncovkami XLR v unikátnom káblovom prevedení Tri DNA Helix®.

Solstice 7 (SOI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Pri type Solstice® 7 sú použité postriebrené vodiče z medi bez obsahu kyslíka a unikátne prevedenie Dual DNA Helix® pre holografické zobrazenie 3-D. Pre čistejší, tichší a dynamickejší zvuk sa použila izolácia Composilex® 2. Typ Solstice® 7 má aj pozlátené konektory typu Gold-Tube™ za účelom dosiahnutia čisto medenej trasy signálu.

Oasis 7 (OAI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Oasis® 7 je najmenej nákladným káblom, ktorý používa vynikajúce prevedenie Quad DNA Helix® a konektory typu Silver-Tube™, čo dramaticky zlepšuje rozlíšenie a dynamiku audio/video systémov za priaznivú cenu. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Equinox 7 (EQI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Kábel Equinox® 7 zabezpečuje majiteľom AV systémov prémiovej kvality úžasnú hodnotu a zachováva si prednosti unikátneho výkonu série Eclipse od WireWorld a to za cenu vyhovujúcu širokému spektru systémov. Equinox® 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix® a rovnako sú tu použité aj konektory Silver-Tube™ pre výkon optimálnej konektivity. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Eclipse 7 (ECI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Použitím rovnakého prevedenia na svetovej úrovni ako u série Platinum, Silver a Gold Eclipse, Eclipse™ 7 je kábel pre tých, ktorí odmietajú akýkoľvek kompromis, keď sa jedná o zachovanie prirodzenej farby nástrojov a hlasov. Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix® a rovnako sú tu použité aj konektory Silver-Tube™ pre výkon optimálnej konektivity. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Silver Eclipse 7 (SEI)

Kábel Audio RCA

wireworld
So zachovaním si zvukových štruktúr a dynamiky kábla Gold Eclipse™ 7 je kábel Silver Eclipse™ 7 určený pre poslucháčov, ktorí vyžadujú precíznu vernosť od svojich high-endových systémov. Silver Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix® a rovnako sú tu použité aj konektory Silver-Tube™ pre výkon optimálnej konektivity. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Gold Eclipse 7 (GEI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Je mimoriadne transparentný, s dych berúcou dynamikou a holografickým zobrazením a zabezpečuje zvukovo najbližšiu reprodukciu ku najvyššiemu v rade – Platinum Eclipse™ 7. Gold Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix® a rovnako sú tu použité aj konektory Silver-Tube™ pre výkon optimálnej konektivity. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Platinum Eclipse 7 (PEI)

Kábel Audio RCA

wireworld
Toto je kábel pre perfekcionistov s audio systémami v štandarde elitnej referencie. Zvrchovane transparentný s dych berúcou dynamikou a holografickým zobrazením a zabezpečuje zvukovo najbližšiu reprodukciu ku najvyššej čistote priameho prepojenia. Platinum Eclipse™ 7 je charakteristický unikátnym prevedením Quad DNA Helix® a konektormi z lisovaného uhlíkového vlákna pre optimálnu konektivitu a elegaciu. Taktiež je k dispozícii so symetrickými konektormi XLR.

Luna 7 (LBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Pri type Luna™ 7 v prevedení s XLR koncovkami sú použité vodiče z medi bez obsahu kyslíka a unikátne prevedenie Tri DNA Helix® pre holografické zobrazenie 3-D. Pre čistejší, tichší a dynamickejší zvuk sa použila izolácia Composilex® 2.

Oasis 7 (OBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Oasis® 7 je najmenej nákladným káblom v prevedení s XLR koncovkami, ktorý používa vynikajúce prevedenie Quad DNA Helix®, čo dramaticky zlepšuje rozlíšenie a dynamiku audio/video systémov za priaznivú cenu.

Equinox 7 (QBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Kábel Equinox® 7 v prevedení so symetrickými konektormi XLR zabezpečuje majiteľom AV systémov prémiovej kvality úžasnú hodnotu a zachováva si prednosti unikátneho výkonu série Eclipse od WireWorld a to za cenu vyhovujúcu širokému spektru systémov. Equinox® 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix®.

Eclipse 7 (EBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Použitím rovnakého prevedenia na svetovej úrovni ako u série Platinum, Silver a Gold Eclipse, Eclipse™ 7 so symetrickými koncovkami XLR je kábel pre tých, ktorí odmietajú akýkoľvek kompromis, keď sa jedná o zachovanie prirodzenej farby nástrojov a hlasov. Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix®.

Silver Eclipse 7 (SBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
So zachovaním si zvukových štruktúr a dynamiky kábla Gold Eclipse™ 7 je kábel Silver Eclipse™ 7 v prevedení so symetrickými konektormi XLR určený pre poslucháčov, ktorí vyžadujú precíznu vernosť od svojich high-endových systémov. Silver Eclipse™ 7 má unikátne prevedenie Quad DNA Helix®.

Gold Eclipse 7 (GBI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Je mimoriadne transparentný, s dych berúcou dynamikou a holografickým zobrazením a zabezpečuje zvukovo najbližšiu reprodukciu ku najvyššiemu v rade – Platinum Eclipse™ 7. Gold Eclipse™ 7 so symetrickými koncovkami XLR má unikátne prevedenie Quad DNA Helix®.

Platinum Eclipse 7 (BPI)

Kábel Audio XLR

wireworld
Toto je kábel pre perfekcionistov s audio systémami v štandarde elitnej referencie. Zvrchovane transparentný s dych berúcou dynamikou a holografickým zobrazením a zabezpečuje zvukovo najbližšiu reprodukciu ku najvyššej čistote priameho prepojenia. Platinum Eclipse™ 7 v prevedení so symetrickými konektormi XLR je charakteristický unikátnym prevedením Quad DNA Helix®

Chroma (CRV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Pozlátené RCA konektory najvyššej kvality typu Gold-Tube™ od WireWorld a OFC medené vodiče produkujú skutočné vylepšenia kvality zvuku.

Ultraviolet 7 (UVV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
S postriebrenými OFC menenými vodičmi a pozlátenými RCA konektormi najvyššej kvality typu Gold-Tube™ od WireWorld poskytuje Ultraviolet skutočné vylepšenia kvality zvuku.

Starlight 7 (STV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Vytvorený znížením obsahu striebra dizajnu Silver Starlight DNA. Zvolením menej nákladného postriebreného OFC tienenia je digitálny audio kábel Starlight 7 jediným, ktorý ponúka progresívnu technológiu, materiály a výkon v cenovej hladine bežných koaxiálnych digitálnych audio káblov.

Silver Starlight 7 (SSV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Vychádzajúc z prevedenia Gold Starlight® 7, avšak s použitím OCC postriebrených medených žíl za účelom zníženia nákladov je Silver Starlight® 7 cenovo prístupnejším referenčným káblom než kedykoľvek predtým. Tento mimoriadne elegantný kábel dramaticky vylepšuje čistotu, 3-D zameranie a dynamický kontrast.

Gold Starlight 7 (GSV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Nižšiou verziou prelomového prevedenia Platinum Starlight® 7 je Gold Starlight® 7 hneď pri svojom väčšom súrodencovi v technickej a zvukovej virtuozite. Použitím patentovaných postriebrených konektorov Silver-Tube™ a plochých vodičov vyrobených z čistých strieborných OCC žíl ponúka Gold Starlight® 7 bohatšie štrukturované a expanzívne zvukové tvary, v ktorých sa objavujú individuálne obrazy vo výraznej zreteľnosti na zamatovo tichom pozadí.

Platinum Starlight 7 (PSV)

Kábel Digital Audio Coax

wireworld
Prelomové káblové prevedenie typu 75Ω DNA Helix® spolu s technológiou Composilex® umožňujú káblu Platinum Starlight® 7 prenášať digitálne krivkové tvary s menším fázovým posunom a šumom, než akékoľvek káble predtým, čoho výsledkom je kvalita zvuku zreteľne viac podobná reálu. Zakomponovaním špičkových konektorov z lisovaného uhlíkového vlákna a najlepšieho vodiča, aký je momentálne k dispozícii, povzniesol OCC postriebrený kábel Platinum Starlight® 7 techniku reprodukcie digitálneho zvuku do novej ohromujúcej dimenzie priestorových a štrukturálnych informácií.

Luna 7 (LUA)

Kábel Digital Audio XLR

wireworld
Citeľné zlepšenie oproti bežným symetrickým káblom predstavuje táto základná trieda kábla s dizajnom 110Ω DNA Helix™ od Wireworldu.

Starlight 7 (STA)

Kábel Digital Audio XLR

wireworld
Vytvorený použitím dizajnu Gold Starlight DNA a voľbou menej nákladných postriebrených OCC a OFC vodičov je kábel Starlight jediným, ktorý ponúka svetovú technológiu, materiály a výkon, a to v cenovej hladine bežných koaxiálnych digitálnych audio káblov.

Gold Starlight 7 (GSA)

Kábel Digital Audio XLR

wireworld
Nižšiou verziou prelomového dizajnu Platinum Starlight® 7 je Gold Starlight® 7 hneď pri svojom väčšom súrodencovi v technickej a zvukovej virtuozite. Použitím patentovaných postriebrených konektorov Silver-Tube™ a plochých vodičov vyrobených z čistých strieborných OCC žíl ponúka Gold Starlight® 7 bohatšie štrukturované a expanzívne zvukové tvary, v ktorých sa objavujú individuálne obrazy vo výraznej zreteľnosti na zamatovo tichom pozadí.

Platinum Starlight 7 (PSA)

Kábel Digital Audio XLR

wireworld
Prelomové káblové prevedenie typu 75Ω DNA Helix® spolu s technológiou Composilex® umožňujú káblu Platinum Starlight® 7 prenášať digitálne krivkové tvary s menším fázovým posunom a šumom, než akékoľvek káble predtým, čoho výsledkom je kvalita zvuku zreteľne viac podobná reálu. Zakomponovaním špičkových konektorov z lisovaného uhlíkového vlákna a najlepšieho vodiča, aký je momentálne k dispozícii, povzniesol OCC postriebrený kábel Platinum Starlight® 7 techniku reprodukcie digitálneho zvuku do novej ohromujúcej dimenzie priestorových a štrukturálnych informácií.

Nova Toslink Optical (NTO)

Kábel Optický

wireworld
Presný, trikrát leštený optický vodič, vyrobený z monofilu PMMA, znižuje hodnotu jitter (časová nestabilita) a tým zlepšuje kvalitu prenosu digitálneho zvuku.

Nova Mini Toslink Optical (NMO)

Kábel Optický

wireworld
Presný, trikrát leštený optický vodič, vyrobený z monofilu PMMA, znižuje hodnotu jitter (časová nestabilita) a tým zlepšuje kvalitu prenosu digitálneho zvuku.

Supernova Toslink Optical (STO)

Kábel Optický

wireworld
Presný, trikrát leštený optický vodič, vyrobený z monofilu PMMA, znižuje hodnotu jitter (časová nestabilita) a tým zlepšuje kvalitu prenosu digitálneho zvuku. Existuje zásadný rozdiel medzi prenosom signálu počítačových údajov a digitálneho zvuku. Počítače sú schopné perfektnej komunikácie so zariadeniami ako sú tlačiarne alebo dátové mechaniky, pretože údaje tečú vo forme blokov, čo nie je závislé na špecifickej synchronizácii medzi vysielacím a prijímacím zariadením. No digitálne zvukové signály sú súvislými dátovými prúdmi, omnoho citlivejšími na presnosť, nakoľko musia byť dokonale synchronizované s digitálnym procesorom za účelom zachovania najlepšej kvality zvuku. Bežné digitálne audio káble majú tendenciu zasahovať do takejto kritickej synchronizácie signálu, a to zaoblením štvorcových tvarov krivky signálu. Takéto zaobľovanie vytvára chyby synchronizácie známe ako jitter, ktoré uberajú na zvukovej kvalite. Spoločnosť WireWorld používa pri svojich digitálnych audio kábloch unikátne nové prevedenia, ktoré hodnotu jitter minimalizujú produkovaním ostrejších tvarov krivky než je to u prevedení štandardných káblov. Káble od WireWorld vykazujú minimálnu hodnotu jitter pri každej cenovej hladine, ako aj jednoznačné zlepšenia v kvalite tónu, čistote, zameraní zobrazenia, hladkosti a dynamickom rozsahu.

Supernova Mini Toslink Optical (SMO)

Kábel Optický

wireworld
Presný, trikrát leštený optický vodič, vyrobený z monofilu PMMA, znižuje hodnotu jitter (časová nestabilita) a tým zlepšuje kvalitu prenosu digitálneho zvuku. Existuje zásadný rozdiel medzi prenosom signálu počítačových údajov a digitálneho zvuku. Počítače sú schopné perfektnej komunikácie so zariadeniami ako sú tlačiarne alebo dátové mechaniky, pretože údaje tečú vo forme blokov, čo nie je závislé na špecifickej synchronizácii medzi vysielacím a prijímacím zariadením. No digitálne zvukové signály sú súvislými dátovými prúdmi, omnoho citlivejšími na presnosť, nakoľko musia byť dokonale synchronizované s digitálnym procesorom za účelom zachovania najlepšej kvality zvuku. Bežné digitálne audio káble majú tendenciu zasahovať do takejto kritickej synchronizácie signálu, a to zaoblením štvorcových tvarov krivky signálu. Takéto zaobľovanie vytvára chyby synchronizácie známe ako jitter, ktoré uberajú na zvukovej kvalite. Spoločnosť WireWorld používa pri svojich digitálnych audio kábloch unikátne nové prevedenia, ktoré hodnotu jitter minimalizujú produkovaním ostrejších tvarov krivky než je to u prevedení štandardných káblov. Káble od WireWorld vykazujú minimálnu hodnotu jitter pri každej cenovej hladine, ako aj jednoznačné zlepšenia v kvalite tónu, čistote, zameraní zobrazenia, hladkosti a dynamickom rozsahu.

Terra (TSM)

Kábel Subwoofer

wireworld
Kábel Terra™ 6 sa vyznačuje dynamickým zvukom dizajnu DNA™ od WireWorld a pritom je za cenu bežného kábla. Kábel Terra™ 6 má lisované pozlátené konektory.

Luna 7 (LSM)

Kábel Subwoofer

wireworld
U kábla Luna 6 sú použité vodiče z medi bez obsahu kyslíka (OFC) a dizaj DNA Helix™. Za účelom dosiahnutia čistejšieho, tichšieho a dynamickejšieho zvuku je použitá izolácia Composilex™. Typ Luna 6 má konektory typu Gold-Tube™ za účelom dosiahnutia čisto medenej trasy signálu.

Solstice 7 (SSM)

Kábel Subwoofer

wireworld
U kábla Solstice 6 sú použité vodiče z medi bez obsahu kyslíka (OFC) a dizajn DNA Helix™. Za účelom dosiahnutia čistejšieho, tichšieho a dynamickejšieho zvuku je použitá izolácia Composilex™. Typ Solstice 6 má konektory typu Gold-Tube™ za účelom dosiahnutia čisto medenej trasy signálu.

Oasis 7 (OSM)

Kábel Subwoofer

wireworld
U kábla Oasis 6 je použitý vynikajúci dizajn DNA Helix™, ako aj konektory Silver Tube™ pre zabezpečenie dramatického zlepšenia rozlíšenia basov a dynamiky u high-endových AV systémov.

Equinox 7 (ESM)

Kábel Subwoofer

wireworld
Kábel Equinox 6 zabezpečuje majiteľom AV systémov prémiovej kvality úžasnú hodnotu, tak ako aj udržuje prednosti unikátneho výkonu série Eclipse od WireWorld, a to za cenu vyhovujúcu širokému spektru systémov. Equinox 6 má unikátny dizajn DNA Helix™ a rovnako sú tu použité aj konektory Silver Tube™ pre zabezpečenie dramatického zlepšenia rozlíšenia basov a dynamiky u high-endových AV systémov.

Chroma (CRC)

Kábel Video Component (YPbPr)

wireworld

Ultraviolet (UVC)

Kábel Video Component (YPbPr)

wireworld