Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Horizon (HOS)

Kábel Repro

wireworld
Superplochý reprokábel Horizon poskytuje úžasnú možnosť a ľahkosť jeho ukrytia (aby nebol viditeľný). Pruhový kábel Horizon používa dva ploché vodiče z medi bez obsahu kyslíka (OFC-Oxygen-Free Copper) usporiadané vedľa seba do ohybnej bielej izolácie. Je veľmi tenký, menej ako 1,4 mm a široký 10 mm a možno ho ľahko ukryť pod ozdobné lišty alebo koberec.

Stream 7 (STS)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Stream 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Dual DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými pozlátenými koncovkami typu Uni-Term™.

Luna 7 (LUS)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Luna 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Quad DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými pozlátenými koncovkami typu Uni-Term™.

Solstice 7 (SOS)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Solstice 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Quad DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými pozlátenými koncovkami typu Uni-Term™.

Oasis 7 (OAS)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Oasis 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Quad DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými striebrom pokovovanými koncovkami typu Uni-Term™.

Equinox 7 (EQS)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Equinox 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Quad DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými striebrom pokovovanými koncovkami typu Uni-Term™.

Mini Eclipse 7 (MES)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Mini Eclipse 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Quad DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými striebrom pokovovanými koncovkami typu Uni-Term™.

Eclipse 7 (ECS)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Eclipse 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Octo DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými striebrom pokovovanými koncovkami typu Uni-Term™.

Silver Eclipse 7 (SES)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Silver Eclipse 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Octo DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými striebrom pokovovanými koncovkami typu Uni-Term™.

Gold Eclipse 7 (GES)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Gold Eclipse 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Octo DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými striebrom pokovovanými koncovkami typu Uni-Term™.

Platinum Eclipse 7 (PES)

Kábel Repro

wireworld
Kábel Platinum Eclipse™ 7 je určený pre perfekcionistov s audio systémami v štandarde elitnej referencie. Vynikajúco transparentný, s dych berúcou dynamikou a holografickým zobrazením sa tak kábel Platinum Eclipse™ 7 vyznačuje zvukovou blízkosťou absolútnej čírosti priameho prepojenia. Kábel Platinum Eclipse 7™ sa vyznačuje unikátnym káblovým dizajnom Octo DNA Helix™ od WireWorld a je nádherne ukončený výmennými striebrom pokovovanými koncovkami typu Uni-Term™.

Oasis

Prepájací kábel Bi-Wire

wireworld
Set krátkych káblov pre premostenie Bi-Wire terminálov stereo zostavy reproduktorov vhodné v kombináícii s reproduktorovým Single-Wire káblom Wireworld Oasis.

Equinox

Prepájací kábel Bi-Wire

wireworld
Set krátkych káblov pre premostenie Bi-Wire terminálov stereo zostavy reproduktorov vhodné v kombináícii s reproduktorovým Single-Wire káblom Wireworld Equinox.

Eclipse

Prepájací kábel Bi-Wire

wireworld
Set krátkych káblov pre premostenie Bi-Wire terminálov stereo zostavy reproduktorov vhodné v kombináícii s reproduktorovým Single-Wire káblom Wireworld Eclipse.

Silver Eclipse

Prepájací kábel Bi-Wire

wireworld
Set krátkych káblov pre premostenie Bi-Wire terminálov stereo zostavy reproduktorov vhodné v kombináícii s reproduktorovým Single-Wire káblom Wireworld Silver Eclipse.

Gold Eclipse

Prepájací kábel Bi-Wire

wireworld
Set krátkych káblov pre premostenie Bi-Wire terminálov stereo zostavy reproduktorov vhodné v kombináícii s reproduktorovým Single-Wire káblom Wireworld Gold Eclipse.

Platinum Eclipse

Prepájací kábel Bi-Wire

wireworld
Set krátkych káblov pre premostenie Bi-Wire terminálov stereo zostavy reproduktorov vhodné v kombináícii s reproduktorovým Single-Wire káblom Wireworld Platinum Eclipse.