Difúzor Artnovion Arvon
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion
canor
< >

Aktuálne ceny a dostupné prevedenia nájdete v cenníku.

Súvisiace produkty

CD prehrávač CD2 VR+

Je elektrónkový CD prehrávač úplne novej dizajnovej rady. Veľký displej je výborne čitateľný aj zo štandardnej posluchovej vzdialenosti.

Vyznačuje sa harmonickou kombináciou komfortu a estetiky skĺbenou s vysokou kvalitou zvuku. Jedinečným zapojením elektróniek dosahuje prirodzený zvuk a veľkolepý detail.

Srdcom DAC je 24bit/192kHz prevodník Burr-Brown PCM1792A. O plynulé a hladké prehrávanie sa stará mechanika Philips, model L1210/65.

CD prehrávač vyniká originálnou koncepciou, ktorá ho vyčleňuje z davu bežných CD prehrávačov. Precízne navrhnutý napájací zdroj pomáha prehrávaču vytvoriť mäkký, mohutný a detailný zvuk zbavený akýchkoľvek rušivých napätí.

Toto bolo docielené striktným oddelením všetkých napájacích napätí digitálnych častí, z ktorých by mohli prenikať rušivé signály do častí, ktoré priamo spracúvajú zvukový signál.

Aj v CD2 VR+ je pri výrobe plošných spojov použitá technologia CMT™ (CANOR® PCB Milling Technology). K tejto technologii sme dospeli dlhoročným vývojom, meraním a pokusmi v snahe zlepšovať zvuk našich produktov. Touto technológiou sme dosiahli takých vynikajúcich parametrov, akých sa dá docieliť pri „drôtových spojoch“ iba s použitím veľmi drahých a kvalitných vodičov s teflónovou izoláciou. Naša nová technológia má ale výhodu opakovateľnosti pri výrobe so 100% identickým geometrickým usporiadaním (čo u wire to wire nie je možné). Táto technológia nám umožňuje priblížiť sa dielektrickým stratovým činiteľom plošných spojov (DPS) k stratovému činiteľu vzduchu, nakoľko sa v elektrónkových zapojeniach pracuje s pomerne vysokými impedanciami a každé zhoršenie tangenty (tak ako u kondenzátorov) prináša aj zhoršenie zvukového obrazu a vzdušnosti.

Technické parametre

  • Frekvenčný rozsah (-0.35 dB): 20 – 20 000 Hz
  • Harmonické skreslenie (1 kHz): < 0,005%
  • Odstup singnál - šum: > 102 dB (20 Hz – 20 kHz)
  • Výstupná impedancia: < 200 Ω
  • Výstupné napätie: 2,9 Veff
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz, 100 VA
  • Rozmery (Š×V×H): 435×122×370 mm
  • Hmotnosť: 12 kg