Absorbér Artnovion Loa
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion

Electra IC 1002

Vstavaný reproduktor stropný

focal
Stropné prevedenie IW 1002, stropná Electra IC 1002 je hi-fi reproduktor, ktorý je vybavený exkluzívnym koaxiálnym meničom s W membránou a Al/Mg výškovým meničom. Ideálny high-end stropný reproduktor. Biele prevedenie.

Electra IW 1002

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Vďaka uzavretému objemu a jeho pokročilej technológie, vrátane Al/Mg výškového meniča línie Electra 1000 S, IW 1002 ponúka vysoký výkon, hi-fi zvuk, ako aj využitie pre viackanálové systémy. Hi-fi zvuk v In-Wall verzii. Biele prevedenie. Montáž na stenu k dispozícii s voliteľnou konštrukciou.

Electra IW 1002 Be

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Jeho prepracovaný dizajn mu umožňuje súťažiť so všetkými high-end reproduktormi vďaka čistému berýliovému výškovému meniču a jeho hĺbkovému meniču W najnovšej generácie. Najvyššia vernosť v neviditeľnom prevedení. Biele prevedenie. Montáž na stenu k dispozícii s voliteľnou konštrukciou.

Electra IW 1003 Be

Vstavaný reproduktor do steny

focal
Reproduktor IW Electra 1003 Be pre zabudovanie do steny predstavuje to najlepšie od značky Focal: berýliový IAL výškový menič s modelovej rady Utopia 3 najnovšej generácie membrán "W", OPC filtrovanie, pasívny chladič. Jeho montáž na stenu je k dispozícii s voliteľnou konštrukciou. Biele prevedenie.