Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion
stark
< >

Aktuálne ceny a dostupné prevedenia nájdete v cenníku.

Súvisiace produkty

Stĺpový reproduktor Fusion I

Malá dvojpásmová stĺpová reprosústava s veľkým zvukom

Ručne vyrobená, vrstvená, vysoko pevná ozvučnica poloblého tvaru s povrchovou úpravou v pravej drevenej dyhe z drevín celého sveta. Čelo s povrchovou úpravou v koži a s koženým krytom výškového reproduktora.

Výškový páskový reproduktor s hliníkovou sendvičovou membránou s hmotnosťou len 18 miligramov, pohybujúcou sa v silnom magnetickom poli s neobmedzeným rozsahom vysokých tónov v počuteľnom frekvenčnom pásme.

Stredobasový reproduktor s kevlarovou membránou a fázovým nástavcom pre lineárnu frekvenčnú charakteristiku dáva každému tónu tú správnu úroveň hlasitosti. Hliníkový kôš a vysoko poddajný gumený záves reproduktora zaručujú hlbokú rezonančnú frekvenciu pre kvalitné podanie aj tých najhlbších tónov a stabilitu pri vysokých hlasitostiach.

Na pripojenie kabeláže k reprosústave slúži pozlátený Bi-wiring terminál, spojený s výhybkou, ktorá je osadená tými najkvalitnejšími súčiastkami.

Masívny žulový podstavec dokonale zdôrazňuje túto jedinečnú reprosústavu, pričom jej dodáva stabilitu a dotvára jej eleganciu.

Technické parametre

  • Frekvenčný rozsah (±3 dB): 40 Hz – 40 kHz
  • Citlivosť: 86 dB (1 m / 2,83 V)
  • Výkon: 60 W nominálny, 100 W max.
  • Nominálna impedancia: 8 Ω
  • Rozmery (V׊×H, vrátane podstavca): 990×290×310 mm
  • Hmotnosť (kus): 22 kg