Absorbér Artnovion Komodo
Focal T+A Thorens Goldring Sinus Audio
CineVersum WireWorld Audio Desk Systeme Gläss Eagle Cable Artnovion
ta
< >

Aktuálne ceny a dostupné prevedenia nájdete v cenníku.

Súvisiace produkty

Integrovaný systém Cala D

Nový nástupca modelu Cala, teraz s digitálnymi vstupmi, ktoré umožňujú naplno využiť systém Cala aj s jeho prevodníkmi.

Najmenší, najkompaktnejší - a pravdepodobne aj najlepšie vyzerajúci multimediálny systém, ktorý T+A kedy vyrobil je Cala a predstavuje ideálne riešenie pre všetkých hudobných nadšencov, ktorí žiadajú vysoko kvalitný zvuk z ich stereo systému, no ocenia aj sofistikovaný dizajn, perfektné remeselné spracovanie a kompaktnosť. Systém Cala je nesmierne praktický a neuveriteľne všestranný. Dva koncové stupne s trvalým výkonom 55 W dokážu ľahko zvládnuť akékoľvek normálne reprosústavy vrátane aktívneho subwoofera, ktorý je možné pripojiť v prípade, že dáte prednosť použitiu malých reproduktorov, ako sú napr. CS Mini. Prístroj poskytuje prístup ku všetkým aktuálnym hudobným zdrojom - vysoko kvalitný FM tuner, prístup k internetovým rádiám, prehrávanie médii pomocou streamovania zo siete a externých zariadení (pevné disky, pamäťové karty a iPod) plus bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth. Ten predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob pripojenia akéhokoľvek mobilného audio zariadenia do prijímača a poskytuje pohodlné prehrávanie zvukových súborov. K dispozícii sú tiež dva analógové vstupy, zvyčajne určené pre pripojenie TV prijímača pre zlepšenie kvality zvuku, ktorá je v TV prijímačoch plochej konštrukcie spravidla nedostatočná.

Skrinka je vyrobená z pevného hliníka, a je vyrábaná tlakovým liatím so štruktúrovanou povrchovou úpravou „opieskovaním“ sklenenými guličkami a povrchovým eloxovaním. Vnútorné šasi slúžiace na uchytenie všetkých elektronických obvodov je tiež vyrobené z hliníka, zatiaľ čo predný panel a horný kryt je z vysoko lesklého akrylátu.

Prehľadný predný panel prijímača Cala je bez fyzicky ovládaných prvkov, všetky prevádzkové funkcie sú riadené pomocou systémového diaľkového ovládania F 100 v logickom a intuitívnom usporiadaní zobrazenie funkcií je na veľkoformátovom grafickom displeji s veľkým rozlíšením. S možnosťami konfigurácie písma či jasu. Celé spracovanie signálu prebieha na digitálnej úrovni, vďaka ultra-modernému digitálnemu signálovému procesoru, technológiu nazvanou "Pure Path". Táto poskytuje zásadné zlepšenie kvality zvuku, eliminuje potrebu pre ďalšiu konverziu digitálnych zdrojov, a spracovanie všetkých údajov vykonáva v 24-bitovom vysokom rozlíšení zvuku.

Množstvom prípojných miest na zadnom paneli pôsobí Cala impozantne. Obsahuje dva analógové vstupy, spravidla pre pripojenie k TV prijímaču. Prístup k iným hudobných zdrojom je poskytovaná zásuvkami LAN a WLAN, zatiaľ čo USB port je určený pre pripojenie pevných diskov a pamäťových karát, alebo iPod-u, vrátane jeho riadiaceho systému s možnosťou dobíjania batérií. Vzhľadom k vysokokvalitnému integrovanému FM tuneru s funkciou RDS, odporúčame použitie prvotriednej externej prijímacej antény. Odolné reproduktorové terminály sú dimenzované na pripojenie káblov veľkého prierezu. Je tu aj výstup pre pripojenie aktívneho subwoofera.

Technické parametre

 • Konektory zadné: 1×Speaker Stereo OUT, 1×RCA Sub OUT, 2×RCA Stereo IN, 2×RCA Digital IN 1×Optical Digital IN, 1×Ethernet LAN, 1×Wireless LAN Ant, 1×USB 2.0 host, 1×RF FM Ant
 • Formáty sieťového prehrávača: FLAC, WAV, OGG-Vorbis, MP3, WMA, AAC, AIFF
 • Podpora mediálnych serverov: UPnP-AV, DLNA, vTuner Internet Radio Service
 • Rozhranie USB 2.0, LAN, WLAN, iPod cez USB s možnosťou ovládania, Bluetooth-A2DP protokol
 • FM rádio: 87,5 - 108 MHz, citlivosť 2 µV, Robrazovanie RDS: Názov stanice, RadioText, čas
 • Analógový vstup RCA Aux: 0,5 V - 2,75 V/20 kΩ
 • Výkon na kanál: 55 W (4 Ω)
 • Celkové harmonické skreslenie: < 0,02 %
 • Napájanie: 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
 • Rozmery (V׊×H): 95×300×210 mm
 • Príslušenstvo: Diaľkové ovládanie F100, WLAN anténa, RF FM anténa
 • Povrchové úpravy: Strieborný hliníkový & predný a vrchný panel čierny akrylátový 91