Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Kategórie

Littora 

Littora 1000

Modelový rad vstavaných reproduktorov Littora 1000 je určený pre inštalácie do jácht, stavby na pobreží mora alebo pre akékoľvek mokré a nadmerne vlhké priestory, ako sú napríklad kúpele. Je možné ich diskrétne integrovať do stien alebo stropov tak, že ich nie je ani vidieť. Po doplnení o subwoofer Focal 1000 ICW SUB10 ponúkajú vyso...

Littora 1000

Modelový rad vstavaných reproduktorov Littora 1000 je určený pre inštalácie do jácht, stavby na pobreží mora alebo pre akékoľvek mokré a nadmerne vlhké priestory, ako sú napríklad kúpele. Je možné ich diskrétne integrovať do stien alebo stropov tak, že ich nie je ani vidieť. Po doplnení o subwoofer Focal 1000 ICW SUB10 ponúkajú vysokokvalitný systém s typickým zvukom značky Focal pre interiérové a exteriérové priestory.

Littora 200

Reproduktory radu Littora 200 pozostávajú z nástenného a stropného reproduktora, ktorý sa dokonale hodí na počúvanie hudby v morskom prostredí (na jachtu) a taktiež aj do kúpeľne, sauny a pod. Nechýbajú ani tri reproduktory na vonka, ktoré ozvučia vašu terasu, záhradu alebo bazén. Všetky modely Littora sa vyznačujú všestrannosťou, funkčným dizajnom a veľmi jednoduchou inštaláciou. Vďaka špeciálnym povrchovým úpravám taktiež bez problémov zapadnú do okolitého prostredia.

Odolnosť voči akémukoľvek počasiu

Všetky reproduktory radu Littora boli navrhnuté tak, aby dokázali odolávať akémukoľvek počasiu. Disponujú certifikáciou IP proti prachu a striekajúcej vode. Vďaka tomu môžete vo svojom bazéne nerušene s luxusným zvukom značky Focal v pozadí.

Čítať ďalej...

    Značky

    Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.