Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Kategórie

Theva 

Pre milovníkov sterea aj domáceho kina

S kompaktným regálovým reproduktorom, štíhlym stĺpovým a dokonca aj stĺpovým reproduktorom, ktorý je naviac vybavený samostatným Atmos® meničom je modelový rad Focal Theva tým pravým pre vyskladanie vašej zostavy snov. Nechýba ani efektový reproduktor a samozrejme aj subwoofer, ktorý tento modelový rad doko...

Pre milovníkov sterea aj domáceho kina

S kompaktným regálovým reproduktorom, štíhlym stĺpovým a dokonca aj stĺpovým reproduktorom, ktorý je naviac vybavený samostatným Atmos® meničom je modelový rad Focal Theva tým pravým pre vyskladanie vašej zostavy snov. Nechýba ani efektový reproduktor a samozrejme aj subwoofer, ktorý tento modelový rad dokonale dopĺňa.

Focal Theva má high-end v krvi

Všetky modely radu Theva sa vyrábajú priamo vo Francúzsku, nie v Číne! Oceňované membrány meničov Slatefiber ponúkajú dokonale vyvážený, dynamický zvuk s pevnými a údernými basmi. Úplne nové výškové meniče TNF dopĺňajú frekvenčné spektrum čistými a jemnými výškami pre dokonalý priestor.

Dokonalosť v každom detaile

Tri povrchové prevedenia – čierna, svetlé drevo a tmavé drevo robia z modelov Theva elegantné kusy nábytku. Drevený efekt po bokoch ozvučnice dodá vášmu interiéru teplý tón. Naopak, čierna farba ponúka nadčasovú eleganciu, ktorá bude vždy in.

Čítať ďalej...

    Značky

    Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.