BLACK FRIDAY s mega zľavami až do -40%. Klinite sem

AV Receiver Denon AVR-X1500H 7.2 kanálový Čierna

Den0004#Dnn#SK#1

Sledujte svoje obľúbené filmy a relácie s ohromujúcou čistotou vďaka plnej podpore prenosu 4K videa, Dolby Vision™, HDR, HLG a HDCP 2.2 na všetkých šiestich HDMI portoch AVR-X1500H. 7.2-kanálový AVR podporuje 3D zvukové formáty Dolby Atmos®, DTS: X™ a DTS Virtual: X.

459,00 € s DPH

Na objednávku

459,00 €

Detaily

7.2 kanálový AV prijímač s hlasovým ovládaním Amazon Alexa

S Denon AVR-X1500H môžete sledovať svoje obľúbené filmy a relácie s úžasnou čistotou a zvukom. 7.2-kanálový AVR-X1500H podporuje technológie Dolby Atmos®, DTS: X ™ a DTS Virtual: X® a na všetkých šiestich portoch HDMI najnovšie video technológie, ako napríklad 4K video passthrough, Dolby Vision ™, HDR, HLG a HCDP 2.2. Streamujte Spotify, Amazon Music, Deezer, Tidal a ďalšie s vstavanou technológiou HEOS a ovládajte AVR vaším hlasom a Amazon Alexa kompatibilitou. Zariadenie AVR-X1500H ťaží z vyše 100-ročnej histórie excelentnosti zvuku v spoločnosti Denon a pre skutočných zvukových nadšencov zaručuje najkvalitnejší zvuk.

Kľúčové vlastnosti

 • Vysokovýkonný 7,2-kanálový AV prijímač s výkonom 80 W na kanál s pohlcujúcim zvukom Denon
 • Podporuje technológie Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X pre dokonalý, trojrozmerný zvukový zážitok
 • Kompatibilita hlasového ovládania Amazon Alexa vám poskytuje hands-free kontrolu nad AVR-X1500 a bezdrôtovými hudobnými službami
 • Pokročilá sekcia HDMI so 6 vstupmi HDMI; 4K / 60 Hz s podporou HDCP 2.2 na všetkých portoch HDMI pre pripojenie až šiestich vašich obľúbených mediálnych zariadení a výstup na jeden displej
 • 4: 4: 4 farebné rozlíšenie, HDR10 a BT.2020, kompatibilita s Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma (HLG) poskytujú najvyššiu kvalitu obrazu
 • Ocenený Denon sprievodca nastavením a grafické užívateľské rozhranie pre jednoduché a intuitívne testovanie a nastavenie
 • Streamujte najobľúbenejšie hudobné služby - Spotify, Pandora, TuneIn, Deezer a ďalšie
 • Vstavaná bezdrôtová multi-room technológia HEOS na počúvanie v každej miestnosti vášho domova
 • Prehrávanie zvuku bezstratových súborov WAV, FLAC, ALAC a DSD (2,8 / 5,6 MHz)
 • DSP čip so štyrmi 300MHz DSP jadrami na podporu potrieb najnovších video, zvukových a spracovacích nárokov
 • Pripojenie Smart TV na ovládanie zariadenia AVR-X1500H pomocou diaľkového ovládania televízora
 • Posilnená Zone 2 pre rovnaký alebo iný zdroj
 • Vstup Phono pre pripojenie gramofónu a prehrávanie vinylových záznamov
 • Dvojité výstupy subwoofera vyhladzujú nízke frekvencie pre lepšie rozptýlenie basov
 • Ovládajte zariadenie Denon AVR-X1500H s diaľkovým ovládaním televízora pomocou rozhrania HDMI CEC
 • Audyssey MultEQ XT nastavenie s mikrofónnym stojanom v balení / Dynamic EQ & Volume

Výkonný 7.2 kanálový zosilňovač s najnovšími špecifikáciami domáceho kina

Vďaka diskrétnym vysokoprúdovým zosilňovačom na všetkých kanáloch prináša AVR-X1500H vysoký výkon pri 80 wattoch na kanál (8 ohmov, 20 Hz-20 kHz, 0,08% THD). Meniče s nízkou impedanciou poskytujú pracovnú stabilitu pre širokú škálu reproduktorov a vytvárajú vyvážený tonálny zvuk. Model AVR-X1500H má trojrozmerné zvukové formáty Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X, ako aj sekciu HDMI s technológiou HDCP 2.2 a pokročilé spracovanie videa s upscalingom na 4K pre zdroje HDMI.

Podporuje najnovšie audio formáty

Ponorte sa do mnohorozmerného zvuku - zariadenie Denon AVR-X1500H využíva Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X.

Srdce vašej bezdrôtovej siete

Každý zvuk, celú vašu hudbu, ovládate bez námahy. Kompletné bezdrôtové pripojenie je zabezpečené prostredníctvom technológie Bluetooth a Wi-Fi. Model AVR-X1500H spolupracuje s Apple Airplay a Amazon Alexa, prináša špičkové hlasové ovládanie a neuveriteľný zvuk pre vašu domácu zábavu. Vstavaná technológia HEOS umožňuje AVR-X1500H stať sa ovládacím centrom bezdrôtovej zvukovej siete v celom dome.

Perfektné nastavenie od prvého spustenia

AVR-X1500H vás jednoducho prevedie cez nastavovací proces, aby ste zaistili čo najpresnejšiu konfiguráciu a optimalizovali všetky nastavenia pre čo najlepšiu kvalitu zvuku a videa. Systém merania miestnosti Audyssey MultEQ XT zaručuje skvelý zvuk v každej miestnosti.

Burácajúci 3D zvuk

Zvuk na správnom mieste

Cíťte každú dimenziu v Dolby Atmos. Dolby Atmos vás dopraví do príbehu s pohyblivým zvukom, ktorý tečie všade okolo vás s úchvatným realizmom. Vychutnajte si systém reproduktorov priestorového zvuku 5.1.2 vrátane 2 nadhlavných reproduktorov alebo 2 elevačných reproduktorov Dolby Atmos pre dokonalý zážitok z domáceho kina - vrátane prehrávača Dolby Surround upmixer pre starší obsah.

featureContentAtmos.jpg

Priblížte sa k akcii

Pôsobivý DTS: X™ umocňuje zvuk, kde sa vyskytuje prirodzene v priestore, vytvára prirodzený, multidimenzionálny zvukový zážitok v domácnosti. Zlepšené ponorenie a zvýšený realismus vás privedú do sveta obľúbených filmov. Pribalený DTS Neural: X™ dáva vašim filmom, hrám a hudbe realitu, ktorá nie je porovnateľná s tradičným 5.1-kanálovým priestorovým zvukom.

featureContentDTSX.jpg

Pokročilá HDMI video sekcia

Najnovšie video technológie

Najnovšie HDMI špecifikácie pre najlepší zážitok z domáceho kina. Všetkých 6 HDMI vstupov - a HDMI výstup - obsahujú podporu HDCP 2.2, ktorá vám umožní neobmedzený obsah chránený proti kopírovaniu. Sledujte filmy a prehliadajte video so 4K Ultra HD 60 Hz, 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkovaním, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) a formátom videa 21: 9, 3D a BT.2020 pass-through podpora pre výnimočnú farbu, jas a kontrast.

featureContentHDMI.jpg

Video formáty novej generácie

AVR-X1500H podporuje formát videa s vysokým dynamickým rozsahom (HDR). Je dokonca pripravený pre Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision transformuje zážitky z pozerania s úžasným jasom, kontrastom a farbou. HLG ponúka technológiu HDR cez obsah TV vysielania.

dolby-vision_eu.png

Nastavujte a pripájajte s ľahkosťou

Spustite svoj AVR-X1500H za chvíľku, perfekte prispôsobený vašim potrebám.

Konektivita SMART TV

Ovládajte zariadenie Denon AVR-X1500H pomocou diaľkového ovládača Smart TV pomocou funkcie HDMI CEC, ktorá je súčasťou vášho Smart TV. Jednoducho nastavte položku "HDMI Control" na ON vo vašom prijímači, potom nastavte "Smart Menu" na ON a začnite ovládať AVR-X1500H pomocou diaľkového ovládania televízora. Domovská obrazovka inteligentného menu vám poskytuje rýchly prístup k výberu zdroja a režimu priestorového zvuku, ponuke nastavenia AVR a štyrom Smart predvoľbám.

smart_remote_001_580px.png

Prispôsobený zvuk pre akúkoľvek izbu

Model AVR-X1500H je vybavený systémom akustického merania miestnosti Audyssey MultEQ XT. S dodaným mikrofónom presne analyzuje výstup každého reproduktora, aby optimalizoval každý kanál. Okrem toho ďalšia aplikácia Audyssey MultEQ Editor (dostupná na zakúpenie) umožňuje pokročilým používateľom ísť "pod kapotu" pre ďalšie prispôsobenie a vyladenie vášho audio prostredia.

featureContentSetup.jpg

Zabudovaná technológia Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay

Srdce vašej bezdrôtovej siete. Pre bezdrôtové pripojenie Bluetooth a Wi-Fi je zariadenie Denon AVR-X1500H vybavené pokročilým systémom vysielača s dvojitou anténou pre robustné vysielanie aj v preťaženom mestskom prostredí. Vychutnajte si počúvanie vášho obľúbeného zvukového obsahu bezdrôtovo z vašich inteligentných zariadení.

connectivity_tab_logos_Denon_24082018.pn

Všetko pod kontrolou

Lepšie ovládanie vo vašom zadnom vrecku. Voľná aplikácia Denon AVR Remote pre iOS a Android umožňuje používať AVR-X1500H ešte jednoduchšie – môžete tak nastaviť hlasitosť, zapnúť alebo vypnúť, vypnúť hudbu, vybrať zdroj alebo prepnúť na HEOS. Stiahnite si zadarmo aplikáciu Denon Remote na váš smartfón ešte dnes.

AVR-X1500H_connectivity_app_control_tab_

Rýchle voľby pre uľahčenie nastavení videa

Predný panel Denon AVR-X1500H obsahuje štyri tlačidlá rýchleho výberu, ktoré uchovávajú preferované nastavenia zvuku pre každý zdroj. Prepínajte medzi zvukom televízora, Blu-Ray, prehrávačmi médií a ďalšími zariadeniami - a AVR-X1500H upraví nastavenia EQ podľa vašich predvolieb pre tento mediálny zdroj. Pomocou tlačidiel na prednom paneli alebo výberom toho istého rýchleho výberu na diaľkovom ovládači AVR môžete rýchlejšie ovládať.

Pokročilé spracovanie zvuku

Vyskúšajte neobyčajnú kvalitu zvuku z hudobných nahrávok aj filmov.

Vychutnajte si nádhernú vernosť zvuku

Objavte neuveriteľnú vernosť zvukových stôp s vysokým rozlíšením a vychutnajte si hudbu ako zamýšľal umelec. AVR-X1500H má schopnosť dekódovať viacero typov bezstratových súborov, vrátane ALAC, FLAC, WAV (až 24 bitov / 192 kHz), rovnako ako stopy DSD 2.8MHz a 5.6MHz (audiofilný formát SACD). Počúvajte zvuk vo vysokom rozlíšení prostredníctvom zariadení pripojených k sieti, ako je počítač alebo NAS, alebo zo zariadenia pripojeného na USB.

featureContentHighResolutionAudio.jpg

Phono vstup pre gramofóny

So zabudovaným vstupom gramo prenosky vám AVR-X1500H umožní pripojiť váš gramofón a prehrávať vinylové záznamy. Užite si svoju archívnu kolekciu s výnimočnou kvalitou a zvukom.

AVR-X1500H_sound_proccessing_phono_eu.pn

Dvojica výstupov pre subwoofer

Ponorte sa do rovnomerne rozložených, presných basov. AVR-X1500H je vybavený dvoma výstupmi pre subwoofer, aby sa vyhladili nízke frekvencie a zabezpečilo sa ich lepšie rozptýlenie. Žiadne počuteľné vrcholy alebo poklesy - len silné, priestor vypĺňajúce hlboké basy.

AVR-X1500H_sound_proccessing_dual_sub_eu

Získajte úžasnú skúsenosť s HEOS

Vychutnajte si obľúbenú hudbu v každej miestnosti vášho domova bezdrôtovo so zabudovanou technológiou HEOS. Prehrajte rovnakú skladbu v každej miestnosti, alebo vyberte inú skladbu pre každú pripojenú miestnosť - voľba je na vás. Tiež pracuje s Amazon Alexa poskytujúcou špičkové ovládanie hlasom a neuveriteľný zvuk pre všetku vašu domácu zábavu - alebo to všetko ovládajte pomocou bezplatnej aplikácie HEOS. Streamujte hudbu uloženú vo vašej domácej sieti - pripojte sa k bezdrôtovým reproduktorom HEOS alebo dokonca k iným prijímačom s podporou HEOS a počúvajte v celom dome. Vychutnajte si hudbu z aplikácií TuneIn, internetových rádií, Spotify, Amazon Prime Music, Soundcloud, Tidal, Napster alebo Deezer.

heos_room.png

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Typ zariadenia: AV Receiver
 • Počet kanálov: 7.1
 • Podporované formáty: DTS HD Master / DTS:X / DTS Neural:X / Dolby TrueHD / Dolby Atmos / Dolby Surround / Viackanálové stereo / MP3 / WMA / AAC / FLAC / ALAC/ WAV / FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/24
 • Multiroom zóny: 2 x

Zvukové charakteristiky

 • Výkon na kanál: 145W (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanál)
 • Zosilňovač: 7 x Oddelený zosilňovač

Vstupy

 • 2 x analógový
 • 2 x kompozitný
 • HDMI 5 x HDCP 2.2 support / HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC / Dolby Vision / HLG
 • 2 x digitálny optický
 • Phono MM
 • USB

Výstupy

 • 1 x kompozitný
 • 2 x subwoofer

Sieť

 • Ethernet
 • WiFi
 • HEOS Multiroom a Streamovanie / AirPlay 2 (update)

Rozmery

 • Výška: 151 mm
 • Šírka: 434 mm
 • Hĺbka: 339 mm
 • Váha: 8,5 kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Prestížny magazín Hi-Fi Choice ocenil reproduktory Focal Chora 826

Prestížny magazín Hi-Fi Choice ocenil reproduktory Focal Chora 826

V aktuálnom vydaní britského magazínu Hi-Fi Choice bola publikovaná recenzia na stĺpový reproduktor Focal Chora 826, novinku, ktorú na trh uviedla túto jeseň (2019) francúzska značka Focal. V recenzii si redaktor David Vivian pochvaľoval akustické vlastnosti a dizajn, ktorými sa pýši tento...

Čítať ďalej
Ako si vybrať domáce kino – časť 2

Ako si vybrať domáce kino – časť 2

V minulej časti nášho mini seriálu sme si povedali, ktoré komponenty sú dôležité pre realizáciu domáceho kina, z ktorého budete mať vo výsledku naozaj radosť. V ďalšom pokračovaní by sme sa nejednotlivé komponenty pozreli podrobnejšie, povieme si, akú sú rôzne možnosti konfigurácie domáceho...

Čítať ďalej
Ako si vybrať domáce kino – časť 1.

Ako si vybrať domáce kino – časť 1.

Už dlhšiu dobu túžite mať doma domáce kino, ale z tej obrovskej ponuky, ktorá je aktuálne na trhu si vôbec neviete vybrať? Dobrá správa, sme tu, aby sme vám s výberom pomohli. V dnešnej dobe máte na trhu naozaj obrovské možnosti výberu, od úplne špičkových zostáv domáceho kina, za ktoré by sa...

Čítať ďalej