Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

AV Receiver Denon AVC-X8500H 13.2 kanálový

3 799,00 € s DPH

Možnosti

3 799,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Vlajková loď Denon AVC-X8500H posilňuje novú generáciu domáceho kina s prvým 13.2- kanálovým prijímačom na svete, ktorý podporuje najnovšie zvukové formáty, vrátane Dolby Atmos, DTS: X a Auro-3D. Vstavaná technológia HEOS podporuje Amazon Alexa a poskytuje posluch hudby na najvyššej úrovni s bezdrôtovým celoplošným zvukovým a hlasovým ovládaním.

SKÚSENOSŤ DOMÁCEHO KINA V PLNEJ 13.2-KANÁLOVEJ SILE

Model AVC-X8500H prináša špičkový zážitok z domáceho kina s 13 kanálovým vstavaným zosilnením, aby umožnil špičkový priestorový zvuk až do úrovne 7.2.6 bez externého zosilnenia a podporuje najnovšie štandardy obrazu 4K Ultra HD.

PODPORUJE NOVODOBÉ AUDIO FORMÁTY

Ponorte sa do mnohorozmerného zvuku - zariadenie Denon AVC-X8500H disponuje formátmi Dolby Atmos, DTS: X a Auro-3D formátmi až 13.2 kanálov. Auro-3D bude povolený prostredníctvom budúcej aktualizácie firmvéru bez dodatočného poplatku.

PRIPRAVENÝ NA BUDÚCNOSŤ

Pokročilá sekcia AVC-X8500H je plne kompatibilná s najnovšími špecifikáciami HDMI a HDCP 2.2 a je pripravená na akýkoľvek zdroj 4K Ultra HD. Vysoko dynamický rozsah (HDR), kompatibilitu s Dolby Vision, Hybrid Log Gamma (HLG) a eARC (rozšírený spätný audio kanál) sú tiež podporované. Môžete sa tiež tešiť z obrázkov s ultra vysokým rozlíšením z pôvodných analógových a digitálnych zdrojov.

SRDCE VAŠEJ BEZDRÔTOVEJ SIETE

Každý zvuk, celú vašu hudbu, ovládate bez námahy. Kompletné bezdrôtové pripojenie je zabezpečené prostredníctvom technológie Bluetooth a Wi-Fi. Model AVC-X8500H spolupracuje s Apple Airplay a Amazon Alexa, prináša špičkovú hlasovú kontrolu a neuveriteľný zvuk pre vašu domácu zábavu. Vstavaná technológia HEOS umožňuje technológii AVC-X8500H stať sa ovládacím srdcom celej domácej bezdrôtovej zvukovej siete.

PERFEKTNÉ NASTAVENIE

AVC-X8500H vás jednoducho prevedie cez nastavovací proces, aby ste zaistili čo najpresnejšiu konfiguráciu a optimalizovali všetky nastavenia pre čo najlepšiu kvalitu zvuku a videa. Najmodernejší systém merania miestnosti Audyssey MultEQ XT32 zaručuje najlepší zvuk v každej miestnosti.

PRELOMOVÝ 3D-SOUND

ZVUK NA SPRÁVNOM MIESTE

Ponorte sa do multidimenzionálneho audia so zvukom Dolby Atmos. Vychutnajte si reproduktorový systém priestorového zvuku 7.1.6 alebo 9.1.4 s až 6 reproduktormi nad hlavou, alebo elevačnými reproduktormi Dolby Atmos pre dokonalý zážitok z domáceho kina.

featureContentAtmos.jpg

PRIPRAVTE SA NA AKCIU

Pôsobivý zvuk DTS: X ™ umocňuje zvuk, ako sa vyskytuje prirodzene v priestore, vytvára realistický, multidimenzionálny zvukový zážitok u vás v domácnosti. Zlepšené ponorenie a zvýšený realizmus vás privedú do sveta obľúbených filmov. Pribalený DTS Neural: X ™ dáva vašim filmom, hrám a hudbe realitu, ktorá nie je dostupná s tradičným 5.1-kanálovým priestorovým zvukom.

featureContentDTSX.jpg

POCÍŤTE SILU ŽIVÉHO ZVUKU

Auro-3D poskytuje pôsobivú skúsenosť priestorového zvuku vďaka špeciálnym výškovým a horným kanálom okrem tradičných kanálov s podporou až 13.2-kanálovej konfigurácie. Formátovanie identifikuje zvukové objekty jednotlivo a premieta ich do rôznych priestorov vo vašom prostredí posluchu a vytvára tak ponornú trojrozmernú zvukovú scénu. Auro-3D bude povolené prostredníctvom budúcej aktualizácie firmvéru bez dodatočného poplatku.

featureContentAuro.jpg

VYTVORENÝ PRE 4K ULTRA HD

PRIPRAVENÝ NA BUDÚCNOSŤ

Všetkých osem HDMI vstupov (vrátane jedného na prednom paneli) a troch výstupov HDMI ponúka kompatibilitu HDCP 2.2 a najnovšie špecifikácie HDMI, vrátane 4K Ultra HD 60Hz, sub-vzorkovanie 4: 4: 4 Pure Color, High Dynamic Range (HDR), podpora videa 21: 9, 3D a BT.2020. Je dokonca pripravený pre Enhanced Audio Return Channel (eARC) pre prehrávanie 3D zvuku prostredníctvom televíznych aplikácií. Funkcia eARC bude aktivovaná prostredníctvom budúcej aktualizácie firmvéru.

featureContentHDMI.jpg

VDÝCHNITE NOVÝ ŽIVOT DO KLASICKÝCH ZDROJOV

AVC-X8500H sa môže pochváliť pokročilým videoprocesorom na zdokonalenie existujúceho videa s nižším rozlíšením z akéhokoľvek analógového alebo digitálneho zdroja na pravé 4K. Vďaka trom výstupom HDMI môžete dokonca pripojiť televízor a projektor do hlavnej miestnosti a zároveň prehrávať iný video-obsah v druhej zóne.

featureContentHDCP.jpg

VIDEO FORMÁTY NASLEDUJÚCEJ GENERÁCIE

AVC-X8500H podporuje formát videa s vysokým dynamickým rozsahom (HDR). Je dokonca pripravený pre Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision transformuje zážitky z pozerania s úžasným jasom, kontrastom a farbou. HLG ponúka technológiu HDR cez TV vysielanie.

featureContentHDR.jpg

NASTAVENIE A PRIPOJENIE S ĽAHKOSŤOU

PRIPRAVENÝ NA BUDÚCNOSŤ AKÝMKOĽVEK SPÔSOBOM

Model AVC-X8500H vybavený kompletným balíkom pokročilých algoritmov DSP Audyssey Platinum disponuje automatickou akustickou korekciou miestnosti Audyssey MultEQ XT32. S dodaným meracím mikrofónom MultEQ XT32 analyzuje výstupy každého reproduktora (vrátane subwooferov) až na 8 meracích miestach a vytvára precízne digitálne filtre, ktoré optimalizujú každý kanál pre správnu frekvenčnú a časovú odozvu. Navyše voliteľná aplikácia Audyssey MultEQ Editor vám umožňuje prezerať a upraviť nastavenia pre podrobné ladenie a prispôsobiť zvuk presnejšie podľa vašej miestnosti a chuti.

ODSTRIHNITE SVOJ KÁBEL

Bezdrôtové pripojenie Bluetooth a Wi-Fi je vybavené pokročilým systémom vysielača s dvojitou anténou pre robustné vysielanie aj v preplnených mestských prostrediach. Vďaka kompatibilite s platformou Apple AirPlay môžete počúvať obľúbený zvukový obsah bezdrôtovo z vašich zariadení so systémom iOS, ako je iPhone alebo iPad.

Vstavaná technológia HEOS vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v ktorejkoľvek miestnosti vášho domova pre bezdrôtové celoplošné zvukové zážitky. Prehrávajte rovnakú skladbu v každej miestnosti, alebo vyberte inú skladbu pre každú pripojenú miestnosť - voľba je na vás. Spolupracije tiež s Amazon Alexa, poskytuje špičkové ovládanie hlasom a neuveriteľný zvuk pre každú vašu domácu zábavu.

VŠETKO JE POD KONTROLOU

Pomocou aplikácie Denon 2016 AVR Remote môžete ovládať činnosť prijímača a dokonca ovládať pripojený Denon Blu-ray prehrávač.

Jednoducho ovládajte hudbu a multimediálne vysielanie v aplikácii HEOS, alebo použite svoj hlas pre Amazon Alexa Voice Control *.

* Táto funkcia bude k dispozícii na jar 2018. Dostupnosť sa líši podľa krajiny.

VYBERTE SI VAŠE OBRAZOVÉ ZDROJE RÝCHLOM VÝBEROM

Uložte si preferované nastavenie a režim zvuku pre každý zdroj - presuňte sa naň stlačením tlačidla na prednom paneli, alebo diaľkovým ovládačom.

KONEKTIVITA SMART TV

Ovládajte zariadenie Denon AVC-X8500H s diaľkovým Smart TV ovládačom pomocou funkcie HDMI CEC, ktorá je priradená k vášmu televízoru Smart TV. Jednoducho nastavte položku "HDMI Control" na ON v prijímači, potom nastavte "Smart Menu" na ON a začnite ovládať AVC-X8500H pomocou diaľkového ovládania televízora. Domovská obrazovka inteligentného menu vám poskytuje rýchly prístup k výberu zdroja a režimu priestorového zvuku, menu nastavenia AVR a štyrom Smart voľbám.

ROZŠÍRENÉ SPRACOVANIE ZVUKU

VÝKONNÉ DSP AUDIO SPRACOVANIE

AVC-X8500H je vybavený sofistikovaným systémom DSP na spracovanie zvuku, ktorý obsahuje dvojicu vysoko výkonných dvojjadrových procesorov SHARC DSP Griffin Lite najnovšej generácie.

UŽITE SI NÁDHERNÚ AUDIO VERNOSŤ

Objavte neuveriteľnú vernosť zvukových záznamov s vysokým rozlíšením so schopnosťou dekódovať až 24 bitové / 192-kHz ALAC, FLAC a WAV bezstratové súbory, rovnako ako DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilný formát SACD) prostredníctvom portu USB na prednom paneli a zo sieťových zdrojov. Alebo počúvajte ďalšie populárne typy súborov, napríklad MP3.

UNIKÁTNE AUDIO TECHNOLÓGIE DENON

Multi-kanálové spracovanie AL32 poskytuje filtre a precíznosť digitálneho zvuku ultra vysokého rozlíšenia pre všetky zvukové kanály a prináša prirodzený zvukový priestor so zdokonaleným zobrazovaním. Pri obsahu zaznamenanom vo viacerých kanáloch, napríklad v diskoch Blu-ray, môžu byť zaznamenané efekty nízkej frekvencie (LFE) nesynchronizované a oneskorené. Technológia Bass Sync koriguje takéto oneskorenie efektov nízkej frekvencie pre dokonalý zvukový zážitok.

NAJLEPŠÍ MOŽNÝ ZVUK

Pre optimálnu vernosť a najširší dynamický rozsah s najmenším skreslením ponúka Denon AVC-X8500H pokročilé 32-bitové stereo D/A konvertory AKM AK4490EQ pre všetky kanály. Celkovo ich je osem. Vychutnajte si konzistentnú vysoko vernú a presnú zhodu všetkých kanálov, aby ste dosiahli dokonalý zážitok z počúvania.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

AV Receiver Denon AVC-X8500H 13.2 kanálový

AV Receiver Denon AVC-X8500H 13.2 kanálový

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.