BLACK FRIDAY s mega zľavami až do -35%. Klinite sem

AV receiver Denon HEOS AVR 5.1 kanálový

899,00 € s DPH

Na objednávku

899,00 €

Detaily

Prvý 5.1-kanálový AV prijímač riadi vaše obľúbené reproduktory a akýkoľvek bezdrôtový reproduktor HEOS ako priestorové kanály. Výkonný zosilňovač triedy D so špičkovým dizajnom.

Obklopte sa zvukom, nie káblami

Povedzte nie na čiernym skrinkám a komplikovanej kabeláži. Štýlový prevratný AV prijímač HEOS AVR kombinuje bezdrôtový priestorový zvuk, vynikajúci výkon a prelomový priemyselný dizajn. 5.1-kanálový pijímač je pripravený riadiť vaše obľúbené reproduktory a akýkoľvek bezdrôtový reproduktor HEOS ako priestorové kanály.

Perfektný zvuk vytvorený jednoducho

Nastavenie a prevádzka bezdrôtového systému priestorového zvuku sú jednoduché ako facka. Stačí prepojiť HEOS AVR a váš televízor pomocou jediného kábla, spustite HEOS App a postupujte podľa pokynov. Behom niekoľkých minút ste pripravení prijímať. Ovládajte všetky svoje zvuky jednoducho pomocou aplikácie, alebo ovládajte HEOS AVR pomocou diaľkového ovládača televízora. Nemôže to byť pohodlnejšie.

Pridajte HEOS Subwoofer - bezdrôtovo

Doprajte si seizmické basy po pripojení subwoofera HEOS k HEOS AVR – bez drôtov.

Vyskúšajte HEOS, je úžasný

Pripojte ľubovoľné HEOS zariadenie, ktoré sa vám páči a naplňte svoj domov zvukom, nie drôtami. Streamujte vlastnú hudbu do každej miestnosti, alebo rovnakú hudbu do všetkých miestností s využitím domácej siete. To všetko na dosah ruky s intuitívnou HEOS app.

Navrhnutý, aby dobre vyzeral

HEOS AVR je nielen prvotriedny komponent domácej zábavy, je aj vyjadrením dizajnu. Jeho hliníkové šasi nemá vo svete AV-prijímačov obdobu.

Zažite obraz v 4K Ultra HD

Niet pochýb o tom, že HEOS AVR je tiež úplne pripravený pre budúcnosť s najnovšími štandardmi HDMI. Štyri vstupy HDMI 2.0a / HDCP 2.2 zabezpečia, že si môžete vychutnať vaše filmy v 4K Ultra HD. HEOS AVR tiež podporuje High Dynamic Range (HDR), čiže vysoký dynamický rozsah zobrazenia a Dolby Vision, ktoré transformujú zážitky z pozerania s úžasným jasom, kontrastom a farebnosťou. Čo sa týka zvuku, môžete sa spoľahnúť na Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio.

Zdieľajte svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek chcete

Hrajte svoje osobné hudobné zbierky v celom HEOS ekosystéme. Dokonca aj vo vysokom rozlíšení. HEOS AVR podporuje všetky hlavné formáty dátových streamov. Ovládajte hudbu v každej miestnosti s HEOS App. Všetky veľké hudobné služby sú plne integrované. Nastavte si náladu, ktorá je vhodná práve pre danú chvíľu.

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Typ zariadenia: 5.1-kanálový AV prijímač
 • Počet kanálov: 5.1
 • Podporované formáty: DTS HD Master / Dolby TrueHD / Viackanálové stereo / Dolby ProLogic Il, FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / MP3 / WMA / AAC / ALAC 96/24

Zvukové charakteristiky

 • Výkon na kanál: 100W

Vstupy

 • 4 x HDMI
 • 1 x digitálny optický
 • 1 x digitálny koaxiálny
 • USB

Rozmery

 • Výška: 90mm
 • Šírka: 434mm
 • Hĺbka: 277mm
 • Váha: 6kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Uzavreté high-end slúchadlá Focal Stellia už dostupné v našej predajni

Uzavreté high-end slúchadlá Focal Stellia už dostupné v našej predajni

Predstavujeme slúchadlá Focal Stellia 🎧 Špičkové uzavreté high-end slúchadlá od spoločnosti Focal 🇫🇷. Elegantný francúzsky dizajn v pravej koži, berýlium, frekvenčná odozva od 5Hz – 40kHz. Príďte si ich k nám vypočuť a doprajte si pôžitok so zvuku o akom sa vám doteraz ani nesnívalo 👉...

Čítať ďalej
Membrány meničov Slatefiber v rade reproduktorov Focal Chora

Membrány meničov Slatefiber v rade reproduktorov Focal Chora

Vzhľad a zvukový prednes Po viac než štyroch rokoch aktívneho výskumu a vývoja predstavila francúzska spoločnosť Focal úplne nové membrány meničov použité v novej modelovej rade stĺpových a regálových reproduktorov s výnimočným zvukovým prednesom: membrány Slatefiber....

Čítať ďalej
PowerFlower™ – Poriadny magnet pre poriadne basy

PowerFlower™ – Poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...

Čítať ďalej