AV Receiver Marantz NR1510 5.2 kanálový

519,00 € s DPH

Na objednávku

Možnosti

519,00 €

Detaily

Ultra-štíhly 5.2-kanálový AV prijímač s online streamingom hudby

Vychutnajte si výnimočný zvukový výkon z 5.2k 4K Ultra HD AV prijímača Marantz NR1510 so štíhlym profilom, ktorý poháňa zvýšený priestorový zvuk a vysoko verné audio z kompaktného šasi. S polovičnou výškou tradičného AV prijímača je NR1510 vybavený najnovším rozhraním HDMI a poskytuje priestorový zvuk s vysokým rozlíšením Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Streamujte hudbu z populárnych online zdrojov a ovládajte NR1510 s kompatibilitou hlasového ovládania cez Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Šesť HDMI vstupov - vrátane jedného na prednom paneli - podporuje najnovšie formátovanie videa a obrázkov a prenos eARC pre rozšírené audio.

Kľúčové vlastnosti

 • Štíhly profil, ktorý je polovičnou výškou tradičného AV prijímača, poskytuje výnimočný výkon a kvalitu zvuku
 • 5-kanálový diskrétny výkonový zosilňovač, 85 W na kanál
 • 6-HDMI vstupov - vrátane jedného na prednom paneli - s plnou podporou HDCP 2.3
 • Podporuje Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), eARC a ALLM pre vylepšený obraz a zvuk
 • Plná priepustnosť 4K / 60 Hz, 4: 4: 4 farebné rozlíšenie, HDR10 a BT.2020
 • Priestorový zvuk s technológiou Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio
 • ALAC, FLAC a WAV bezstratové dekódovanie súborov až 24-bit / 192-kHz pre počúvanie s vysokým rozlíšením
 • Zabudovaný HEOS pre viackanálový streaming a hlasové ovládanie
 • Vstavaná technológia Wi-Fi s podporou dvoch pásiem 2,4 GHz / 5 GHz (duálna anténa)
 • Podporuje všetky hlavné systémy na ovládanie hlasom a streamingové služby
 • Integrovaný phono vstup pre priame pripojenie vášho gramofónu

Štíhly profil

Vychutnajte si hudobný zvukový výkon z kompaktného a tenkého šasi. S polovicou výšky tradičného AVR prináša model NR1510 tie najlepšie hudobné zvuky, ktoré sú synonymom Marantz.

Výkonný 5-kanálový diskrétny zosilňovač

Vychutnajte si výnimočný zvuk pre filmy a hudbu. Identický výkon na všetkých siedmich kanáloch (85 W na kanál) s nízkou impedanciou pre vynikajúce ovládanie reproduktorov.

 

Silne muzikálny zvuk

Výrazne ladený zvukovými majstrami Marantz, aby poskytol vynikajúci zvukový podpis. Žiadny komponent nevychádza z rúk majstrov zvuku Marantz, kým neprejde prísnym testovaním. Obklopte sa hudobným zvukom z akékoľvek zdroja.

Konektivita, streaming a multi-room posluch

Streamujte najpopulárnejšie hudobné služby - ako Spotify, Deezer, Tidal a mnoho ďalších - cez Bluetooth, AirPlay 2 alebo aplikáciu HEOS.

Využívajte zabudovaný multi-room streaming HEOS alebo AirPlay 2 technológiu, aby ste si vychutnali svoju obľúbenú hudbu v akejkoľvek miestnosti vášho domova pre bezdrôtový zážitok kdekoľvek. Zahrajte si tú istú skladbu v každej miestnosti, alebo vyberte inú skladbu v každej pripojenej miestnosti - výber je na vás.

Podpora hlavných hlasových agentov

Vychutnajte si bez námahy hlasové ovládanie a úplnú flexibilitu s poprednými hlasovými asistentami a HEOS.. Hovorte s príkazmi Amazon Alexa, Google Assistant alebo Apple Siri. Požiadajte o prehrávanie obľúbenej hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu, prepnutie vstupov a ďalšie možnosti. Prepínanie medzi hlasovými agentmi alebo výberom obľúbenej položky - výber je na vás. Funkčnosť sa mení podľa hlasového asistenta.

Hlasové ovládanie AirPlay 2 + Apple Siri

Prenášajte zvuk zo svojich obľúbených hudobných služieb, ako je Apple Music a Spotify, alebo sledujte videá zo služieb ako YouTube a Netflix na akomkoľvek zariadení iPhone, iPad, Mac alebo Apple TV a počúvajte zvuk dokonale synchronizovaný s reproduktormi zo zdrojov AirPlay 2.

Pre zvuk z viacerých miestností bezdrôtovo streamujte obsah do viacerých zariadení kompatibilných s funkciou AirPlay 2 súčasne s vylepšeným vyrovnávaním zvuku, čím sa zabezpečí plynulé prehrávanie. AirPlay 2 poskytuje kontrolu a zoskupovanie kompatibilných zvukových zariadení v aplikácii Apple Music, alebo Home. Použite AirPlay 2 v aplikácii alebo s hlasom cez Siri.

Hlasové ovládanie Amazon Alexa

Použite svoj hlas na prenos vašich obľúbených hudobných služieb do tohto HEOS zariadenia. Opýtajte sa Alexy na hranie hudby z Tidal-u, Spotify, Amazon Music a mnoho ďalších. Prepínajte medzi vstupmi (Blu-ray, DVD, Media Player atď.), zvyšujte alebo znižujte hlasitosť, vykonajte pauzu, stlmenie a prehrávanie nasledujúcej skladby - to všetko s vaším hlasom.

S HEOS a Alexa, môžete streamovať do tohto produktu a akéhokoľvek iného produktu so zabudovaným HEOS.

Hlasové ovládanie Google Assistant

Povedzte svojmu Google Home, Google app, alebo inému zariadeniu s Google Assistant, ak chcete ovládať obsah v prostredí posluchu. Spustite hudbu v aplikácii HEOS a potom požiadajte svojho asistenta Google, aby ovládal hlasitosť, prehrávanie, pozastavenie, preskočenie skladieb a ďalšie možnosti.

Zabudované Wi-Fi a Bluetooth bezdrôtový streaming s duálnymi anténami

Model NR1510 obsahuje dve rôzne antény a umožňuje bezdrôtový prenos vašich obľúbených zvukových stôp prostredníctvom Wi-Fi a Bluetooth. Dvojpásmový anténny systém zaisťuje stabilné streamovanie aj v preťažených mestských prostrediach a funkcia Wi-Fi je vybavená technológiou 2,4 GHz (11b / g / n), 5GHz (11a / n) pre kompatibilitu s najširším rozsahom inteligentných zariadení. NR1510 ponúka rýchle a jednoduché tlačidlo Wi-Fi chráneného nastavenia a jednoduché zdieľanie iOS Wi-Fi.

Podpora Hi-Res Audia

Vychutnajte si hudbu presne tak, ako mal umelec na mysli. NR1510 dekóduje hi-res audio ALAC, FLAC a WAV bezstratové súbory až do 24-bit / 192-kHz, rovnako ako DSD 2.8MHz a 5.6MHz stopy (audiofilský formát SACD).

Integrovaný vstup gramofónu

Jednoducho pripojte svoj analógový gramofón k prijímaču a vychutnajte si čistý zámer každého záznamu vo vašej kolekcii vinylov.

Marantz AVR Remote App

Aplikácia Marantz AVR Remote pre iOS a Android poskytuje úplnú kontrolu nad najnovšími sieťovými AV prijímačmi Marantz. Použite ju na zapnutie / vypnutie, nastavenie hlasitosti, výber vstupu a nastavení alebo okamžité prepnutie do aplikácie HEOS.

Najnovšia HDMI konektivita

Obsahuje 6 HDMI vstupov - s jedným vstupom HDMI na prednom paneli pre rýchle pripojenie - každý z nich podporuje HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Pure Color sub vzorkovanie, Dolby Vision, HLG, High Dynamic Range (HDR10 ), 21:9 video, 3D a prechod BT.2020. eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje prenos Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio z televíznych aplikácií pomocou jediného pripojenia HDMI pre najjednoduchšie nastavenie.

Auto Low Latency Mode pre Xbox One

Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM) zaisťuje, že používatelia systému Xbox One majú viac citlivý a pohlcujúci zážitok z hry, keď sú prepojení s vybranými modelmi televízorov, ktoré podporujú aj funkciu ALLM.

Jednoducho nastavíte, jednoducho používate

NR1510 je vybavený horizontálnym radom farebne označených špičkových reproduktorových terminálov so sadou zodpovedajúcich dodaných káblových štítkov, aby sa zabezpečilo správne pripojenie. Priložený Setup Assistant ponúka jasný, grafický smer na obrazovke a Quick Start Guide zabezpečuje optimálne nastavenie pre akúkoľvek konfiguráciu.

Dvojica výstupov subwoofera

Podporuje dva subwoofery pre rovnomernú nízkofrekvenčnú basovú odozvu vo vašom prostredí počúvania. Vychutnajte si presné basy bez počuteľných špičiek alebo poklesov bez ohľadu na to, kde umiestnite subwoofer.

Smart TV konektivita

Jednoducho ovládajte prijímač pomocou diaľkového ovládača Smart TV pomocou funkcie HDMI CEC spojenej s funkciou Smart TV. Jednoducho nastavte “HDMI Control” na ON v prijímači, potom nastavte “Smart Menu” na ON, aby ste mohli ovládať NR1710 pomocou diaľkového ovládača televízora. Domovská obrazovka Smart Menu vám poskytuje rýchly prístup k výberom zdroja a priestorového režimu, menu nastavenia AVR a štyroch funkcií Smart Selects.

Audyssey MultEQ pre jednoduché nastavenie a kalibráciu miestnosti

Optimalizujte zvukový zážitok pomocou Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ pre bezproblémové nastavenie vášho prostredia posluchu. Pomocou dodaného meracieho mikrofónu analyzuje MultEQ každý reproduktorový výstup (vrátane subwoofera) a vytvára presné digitálne filtre, ktoré optimalizujú každý kanál pre správnu frekvenčnú a časovú odozvu. Použite Audyssey Dynamic EQ na zabezpečenie jasného dialógu a širokopásmovej odozvy aj pri znížených úrovniach hlasitosti, alebo Audyssey Dynamic Volume, aby ste predišli otrasom a normalizovali hlasitosť pri prepínaní obsahu medzi reklamami, oznámeniami a televíznymi programami.

Jednoduché funkcie Smart Select

Štyri funkčné tlačidlá Smart Select na priloženom diaľkovom ovládači ukladajú vaše preferované nastavenia - vrátane konfigurácie vstupu, hlasitosti a Audyssey - pre jednotlivé zdroje. Stlačením tlačidla sa prijímač dokonale konfiguruje pre akýkoľvek zdroj, od Blu-ray až po TV set-top box, alebo vašu obľúbenú internetovú rozhlasovú stanicu a ďalšie.

Inteligentný ECO mód

Integrovaný režim ECO poskytuje úspory energie a merač ECO na obrazovke. Prijímač používajte v režime úspory energie, aby ste znížili maximálny výstupný výkon, alebo prijali stratégie s nízkou spotrebou energie naprieč nastaveniami. Či tak, alebo onak, kvalita zvuku, ktorá definuje vynikajúcu kvalitu Marantz zostáva nezmenená.

Viac ako 65 rokov audiofilského dedičstva

Najmuzikálnejší zvuk. Spoločnosť Marantz, založená v roku 1953, má dlhú a bohatú históriu navrhovania audio komponentov, ktoré sú oceňované milovníkmi hudby a kritickými poslucháčmi na celom svete. Pretože o hudbu ide, NR1510 nesie dlhú tradíciu Marantz a prináša najlepšie počúvanie hudby a kina v triede.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

AV Receiver Marantz NR1510 5.2 kanálový

AV Receiver Marantz NR1510 5.2 kanálový

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Wireworld Cable Technology ako jedna z najrešpektovanejších značiek v oblasti high-end audio a video káblov vo svete predstavuje úplne nový model optického HDMI 2.1 kábla Stellar™. Tento kábel určený pre prenos signálu na dlhé vzdialenosti využíva najkvalitnejšie laserové moduly...

Čítať ďalej
Ako si vybrať hifi slúchadlá?

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

V našom štúdiu sa z času na čas stretávame so zákazníkmi, ktorí si myslia, že len naozaj skúsený audiofil dokáže aj „naslepo“ rozoznať zvukový rozdiel medzi slúchadlami za 100€ a slúchadlami za 1000€ a viac. Boli by ste prekvapení, ale vôbec tomu tak nie je. Ak ste si už...

Čítať ďalej
Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Tento rok boli produkty z nášho portfólia znova ocenené komisiou EISA, ktorá každoročne vyberá tie najlepšie produkty v oblasti spotrebnej elektroniky v rôznych kategóriách. Thorens TD 1601 Novinka Thorens TD1601, ktorá bola uvedená na trh len na jeseň minulého roku sa môže popýšiť ocenením...

Čítať ďalej