Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

AV Receiver Marantz NR1200

759,00 € s DPH

Skladom do 5 dní

Možnosti

759,00 €

Detaily

Štíhly sieťový stereo prijímač s integrovaným HEOS

Vychutnajte si zvukovú dokonalosť s vysokým rozlíšením prostredníctvom štíhleho stereofónneho prijímača Marantz NR1200, ktorý poskytuje detailné a vysoko kvalitné audio z kompaktného šasi. S plne diskrétnym dizajnom zosilňovača, ktorý nadväzuje na čisté integrované rozloženie zosilňovača a presláveným zvukom Marantz, je model NR1200 ideálny pre náročných milovníkov hudby, ktorí chcú vynikajúcu kvalitu hudby, moderné možnosti streamovania a digitálne pripojenie. Prenášajte hudbu z vašich obľúbených služieb prostredníctvom Bluetooth, Apple AirPlay 2 alebo aplikácie HEOS. Počúvajte FM / DAB+ rádio, internetové rádio, širokú škálu hudobných služieb alebo pripojte gramofón k vysokokvalitnému vstupu Phono. Model NR1200 podporuje aj najnovšiu konektivitu HDMI v podobe 5 vstupov a 1 výstupu, ča stačí na pripojenie televízora pomocou rozhrania HDMI ARC a zdrojových prehrávačov vrátane set-top boxu, prehrávača diskov Blu-ray alebo hernej konzoly. To všetko v elegantnom dizajne štíhlejšom ako CD šperkovnica.

Kľúčové vlastnosti

 • Štíhly profil s polovičnou výškou tradičného AV receivera: Poskytuje výnimočný výkon a kvalitu zvuku Marantz
 • Výkon, ktorý vyhovuje vašim preferenciám zvuku: Dvojkanálový diskrétny výkonový zosilňovač so samostatným obvodom zosilňovača L / R a silovým transformátorom s výkonom 75 W na kanál
 • Hi-Fi konštrukcia a výkon: Navrhnutý so zákazkovými Hi-Fi súčiastkami pre dvojkanálový výkon Hi-Fi, vrátane vlastných výkonových kondenzátorov, zvukových častí dokonale vyladených zvukovými majstrami a obvodovým dizajnom s duálnym DAC
 • Univerzálne pripojenie HDMI ARC: 5 HDMI vstupov s plnou podporou HDCP 2.3 a jedným výstupom HDMI s podporou ARC pre jednoduché káblové pripojenie k televízoru
 • Flexibilita pre všetky konfigurácie: Reproduktory A / B, ovládanie tónov pre ladenie zvuku podľa vašich presných špecifikácií a výstup pre duálne subwoofery pre rovnomerne rozptýlené basy bez počuteľných špičiek alebo poklesov
 • Vysokovýkonné prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení: Možnosť dekódovať zvukové súbory ALAC, FLAC a WAV s vysokým rozlíšením až 24-bit / 192 kHz, plus DSD 2.8MHz a 5.6MHz stopy pre počúvanie s vysokým rozlíšením
 • Pripojte slúchadlá Bluetooth: Počúvajte hudobné alebo televízne programy prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel, a to buď súčasne s reproduktormi, alebo samostatne. (available by software update in late 2019).
 • Zabudovaný HEOS: Vychutnajte si flexibilnejšiu hudbu v jednej miestnosti alebo vo viacerých
 • Streamujte svoju obľúbenú hudbu z obľúbených služieb: Prehrajte hudbu v službe Spotify Free a Premium, Amazon Music, TuneIn, Deezer a mnoho ďalších cez Bluetooth, AirPlay 2 alebo vstavanú aplikáciu HEOS
 • Integrácia s domácou sieťou: Vstavaná technológia Wi-Fi s podporou dvoch pásiem 2,4 GHz / 5 GHz (duálna anténa)
 • Hovorte svoje príkazy: Podporuje všetkých hlavných agentov na ovládanie hlasom a služby streamovania na bezproblémové ovládanie
 • Tuner DAB+ / FM: Počúvajte svoje obľúbené rozhlasové stanice s krištáľovo čistou kvalitou zvuku a bez statického skreslenia
 • Prehrajte vinylové platne s výnimočnou čistotou: Integrovaný phono vstup, na ktorý ľahko pripojíte váš gramofón
 • Vychutnajte si výnimočný zážitok z hier: Automatický režim nízkej latencie (ALLM) zaisťuje, že používatelia konzoly Xbox One budú mať viac citlivosti a pohlcujúci zážitok z hry, keď budú prepojení s vybranými modelmi televízorov, ktoré podporujú aj funkciu ALLM.
 • Konektivita Smart TV: Ovládajte zariadenie NR1200 pomocou diaľkového ovládania televízora s podporou rozhrania HDMI-CEC pre plynulý prechod najnovšieho kódovania obrazu a zvuku z televízora do stereofónneho prijímača.

Moderný stereo prijímač

Stereofónny sieťový prijímač Marantz NR1200 sa jednoducho nastavuje a ľahko konkuruje soundbarom pre všetky vaše domáce kiná, prináša vynikajúcu kvalitu zvuku, vyšší výkon pre zvolené reproduktory a väčšiu konektivitu pre audio a video zdroje. Prenášajte hudbu zo svojich obľúbených streamingových služieb a užívajte si hlasové ovládanie cez popredných agentov. Moderný a elegantne navrhnutý NR1200 je dokonalá voľba pre Hi-Fi a televízne pripojenie.

Štíhly profil

Vychutnajte si najmuzikálnejší výkon z kompaktného, tenkého šasi. S polovičnou výškou tradičného AV receivera NR1200 stále prináša hudobný zvuk, ktorý je synonymom Marantz.

Najmuzikálnejší zvuk

Bohato vyladený zvukovými majstrami Marantz na najmodernejšie zariadenia, aby dosiahol vynikajúci zvukový podpis. Žiadny komponent nevychádza z rúk zvukových majstrov Marantz, kým neprejde prísnym testovaním. Obklopte sa hudobným zvukom z akéhokoľvek zdroja.

Výkon podľa vašich preferencií zvuku

Bez ohľadu na vaše audiofilské sklony, Marantz NR1200 vždy prináša zvuk, ktorý požadujete, prostredníctvom výkonného vysokoprúdového diskrétneho výkonového zosilňovača so samostatným obvodom zosilňovača L / R a výkonným transformátorom. S výkonom 75 W na kanál (8 ohmov, 20 Hz - 20 kHz, 0,08% THD) si môžete vychutnať svoju hudobnú zbierku s vysokým rozlíšením s rafinovaným zvukom Marantz.

Najnovšie pripojenie HDMI

Obsahuje 5 HDMI vstupov, z ktorých každý podporuje HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Pure Color sub vzorkovanie, HLG, High Dynamic Range (HDR10), video 21: 9, 3D a BT.2020 pass-through. Navyše ARC (Audio Return Channel) podporuje prenos zvuku z televízora pomocou jediného kábla HDMI, čo zjednodušuje celkové nastavenie. HDMI vstupy sa automaticky premenujú na informácie poskytnuté zdrojom.

Dizajn s dvojitým diferenciálnym D/A prevodníkom

Tenký stereofónny prijímač NR1200 má vysokokvalitný 8-kanálový AK4458 D/A prevodní nakonfigurovaný v duálnom diferenciálnom režime, čo znamená, že na jeden kanál vrátane kanálu subwoofera sa používajú dva D/A prevodníky. Táto konštrukcia výrazne zlepšuje pomer signálu k šumu (s / š), výrazne zvyšuje dynamický rozsah a reprodukuje jasnejší zvuk aj zo zdrojov s veľmi nízkym rozlíšením signálu.

Dizajn ľavého / pravého zosilňovača

Obvodový dizajn zosilňovača NR1200 obsahuje samostatné, symetrické výkonové zosilňovače pre ľavý a pravý kanál s centrálnou distribúciou napájania. Tento dizajn zlepšuje separáciu kanálov, znižuje presluchy a zachováva čistotu zvukovej scény, akú očakávate od produktu Marantz.

Zákazkový dizajn zvuku Marantz

Marantz je povestný prísnym výberom najlepších možných komponentov pre svoje Hi-Fi produkty radu Premium. Inžinieri spoločnosti Marantz premyslene vybrali a optimalizovali model NR1200 prostredníctvom rozsiahleho počúvania v špecializovaných zariadeniach Marantz v Európe a Japonsku s použitím tých najprominentnejších zvukových častí Hi-Fi.

Oddelený napájací transformátor pre čistotu zvuku

Model NR1200, postavený na čistej reprodukcii Marantz, obsahuje napájací transformátor, ktorý je zapojený nezávisle od obvodov zosilňovača, predzosilňovača, bezdrôtového modulu a predného displeja, čo znižuje rušenie a poskytuje čistý a čistý zvuk.

Reproduktor A/B

NR1200 je vybavený pripojením reproduktorov A / B, vďaka čomu ho môžete jednoducho nakonfigurovať na ovládanie dvoch párov reproduktorov v oddelených miestnostiach, alebo na ovládanie jedného páru reproduktorov kompatibilných s dvojkáblovým audiofilským pripojením.

Počúvajte cez svoje Bluetooth slúchadlá

Slúchadlá Bluetooth môžete jednoducho pripojiť k prístroju NR1200, aby ste si vychutnali ešte viac pohodlia pri počúvaní (prostredníctvom aktualizácie firmvéru koncom roka 2019). Pomocou tejto funkcie sa môžete voľne pohybovať vo svojej obývačke a tešiť sa zo zdroja, ktorý ste vybrali na zariadení NR1200, úplne slobodne. Použite ho v noci na to, aby ste nerušili susedov, alebo aby ste kompenzovali stratu počuteľnosti, takže nemusíte zbytočne zvyšovať hlasitosť reproduktorov. Po pripojení môžete zvoliť, či chcete prehrávať iba cez slúchadlá, alebo súčasne prehrávať cez reproduktory a slúchadlá, s individuálnym ovládaním hlasitosti na slúchadlách.

Konektivita, streaming a multi-room posluch

Streamujte najpopulárnejšie hudobné služby - ako je Spotify Free a Premium, Amazon Music, Tidal a mnoho ďalších - cez Bluetooth, AirPlay 2, alebo aplikáciu HEOS.

So zabudovanou technológiou HEOS si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu v akejkoľvek miestnosti vášho domova pre bezdrôtový zážitok kdekoľvek. Prehrajte tú istú skladbu v každej miestnosti, alebo vyberte inú skladbu pre každú pripojenú miestnosť - výber je na vás. Vychutnajte si hudbu zo služby Spotify Free a Premium, Amazon Music, Tidal a ďalších alebo miestne knižnice hudobných súborov. S prídavnými komponentmi s technológiou HEOS, ako sú reproduktory s podporou HEOS, môžete prehrávať všetku hudbu v jednej miestnosti alebo v mnohých.

Podpora hlavných hlasových agentov

Vychutnajte si bez námahy hlasové ovládanie a úplnú flexibilitu s poprednými hlasovými agentmi a zabudovaným HEOS. Hovorte príkazy pre Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požiadajte o prehrávanie obľúbenej hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu, prepnutie vstupov a ďalšie možnosti. Prepínanie medzi hlasovými agentmi, alebo výberom obľúbenej položky – máte to pod kontrolou. Funkčnosť sa mení podľa hlasového agenta.

Hlasové ovládanie AirPlay 2 + Apple Siri

Prenášajte zvuk zo svojich obľúbených hudobných služieb, ako je Apple Music a Spotify, alebo sledujte videá zo služieb ako YouTube a Netflix z ľubovoľného zariadenia iPhone, iPad, Mac alebo Apple TV. Vypočujte si zvuk dokonale synchronizovaný s reproduktormi zo zdrojov AirPlay 2.

Pre zvuk z viacerých miestností bezdrôtovo streamujte obsah do viacerých zariadení kompatibilných s funkciou AirPlay 2 súčasne s vylepšeným vyrovnávaním zvuku, čím sa zabezpečí plynulé prehrávanie zvuku. AirPlay 2 poskytuje kontrolu a zoskupovanie kompatibilných zvukových zariadení v aplikácii Apple Music, alebo Home. Použite AirPlay 2 v aplikácii, alebo s hlasom cez Siri.

Hlasové ovládanie Amazon Alexa

Použite svoj hlas na prenos vašich obľúbených hudobných služieb do tohto zariadenia vybaveného HEOS. Požiadajte Alexu hrať hudbu zo Spotify, Amazon Music a ďalších. Prepínajte medzi vstupmi (Blu-ray, DVD, Media Player atď.), Zvyšujte alebo znižujte hlasitosť, zapnite pauzu, stlmenie a prehrávanie nasledujúcej skladby - to všetko s vaším hlasom.

S HEOS a Alexa, môžete streamovať do tohto produktu a akéhokoľvek iného produktu vybaveného funkciou HEOS.

Hlasové ovládanie Google Assistant

Oslovte svoj Google Home, Google app, alebo iné zariadenia so zabudovaným Google Assistantom pre ovládanie obsahu vo vašom posluchovom prostredí. Spustite hudbu s HEOS app, potom požiadajte váš Google Assistant o ovládanie hlasitosti, prehrávanie, pauzu, preskočenie záznamov a ďalšie.

Funkcia „Práca s nástrojom Google Assistant“ sa stále zlepšuje.

Podpora Hi-Res Audio

Dekóduje Hi-res audio bezstratové súbory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit / 192-kHz, rovnako ako záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz (audiofilský formát SACD), čo vám umožní vychutnať si hudbu presne tak, ako mal umelec v úmysle. Počúvajte svoju hudbu cez port USB na prednom paneli, alebo cez sieťové zdroje.

Integrovaný vstup gramofónu

Jednoducho pripojte svoj analógový gramofón k prijímaču a vychutnajte si čistý zámer každého záznamu vo vašej kolekcii vinylov.

Auto Low Latency Mode pre Xbox One

Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM) zaisťuje, že používatelia konzoly Xbox One majú viac citlivý a pohlcujúci zážitok z hry, keď sú prepojení s vybranými modelmi televízorov, ktoré podporujú aj funkciu ALLM.

Ľahké nastavenie, ľahké používanie

NR1200 je vybavený horizontálnymi radovými reproduktorovými terminálmi. Dodávaný Setup Assistant ponúka jasné, grafické usmernenie na obrazovke a sprievodca rýchlym štartom zabezpečuje optimálne nastavenie pre akúkoľvek konfiguráciu.

Dva výstupy pre subwoofer

Podporuje dva subwoofery pre rovnomernú nízkofrekvenčnú basovú odozvu vo vašom posluchovom prostredí. Vychutnajte si presné basy bez počuteľných špičiek, alebo poklesov, bez ohľadu na to, kde umiestnite subwoofer.

Marantz AVR Remote App

Aplikácia Marantz AVR Remote pre iOS a Android poskytuje úplnú kontrolu nad najnovšími sieťovými AV prijímačmi Marantz. Použite ju na zapnutie / vypnutie, nastavenie hlasitosti, voľbu vstupu a nastavení, alebo na okamžité prepnutie do aplikácie HEOS na ovládanie hudby v sieti.

Jednoduché funkcie Smart Select

Štyri funkčné tlačidlá Smart Select na priloženom diaľkovom ovládači ukladajú vaše preferované nastavenia - vrátane vstupu a hlasitosti. Jedným stlačením tlačidla NR1200 dokonale konfiguruje ľubovoľný zdroj, od Blu-ray, cez TV set-top box, až po vašu obľúbenú internetovú rozhlasovú stanicu a ďalšie.

Smart TV konektivita

Jednoducho ovládajte zariadenie NR1200 pomocou diaľkového ovládača Smart TV prostredníctvom funkcie HDMI CEC. Jednoducho nastavte “HDMI Control” na ON v prijímači, potom nastavte “Smart Menu” na ON a začnite ovládať prijímač pomocou TV diaľkového ovládača. Domovská obrazovka Smart Menu vám poskytuje rýchly prístup k výberom zdroja a zvukového režimu, menu nastavenia a štyroch možností Smart Select.

Inteligentný režim ECO

Integrovaný režim ECO poskytuje úspory energie a merač ECO na obrazovke. Prijímač používajte v režime úspory energie, aby ste znížili maximálny výstupný výkon, alebo prijali stratégiu s nízkou spotrebou energie naprieč nastaveniami. Či tak, alebo onak, kvalita zvuku, ktorá definuje výnimočnosť značky Marantz zostáva nezmenená.

Viac ako 65 rokov audiofilského dedičstva

Spoločnosť Marantz, založená v roku 1953, má dlhú a bohatú históriu navrhovania audio komponentov oceňovaných milovníkmi hudby a kritickými poslucháčmi na celom svete. Pretože ide o hudbu, NR1200 nesie so sebou dlhú tradíciu Marantz v poskytovaní najlepšieho posluchu hudby a filmového zvuku v danej triede.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

AV Receiver Marantz NR1200

AV Receiver Marantz NR1200

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.