Slúchadlá Denon AH-GC20

299,00 € s DPH

-30,00 €

329,00 € s DPH

Na objednávku

299,00 €

Detaily

Bezdrôtové odhlučnené slúchadlá

Vychutnajte si vašu hudbu pri dokonalom tichu. Odhlučnené slúchadlá s aktívnym rušením hluku. Vybavené najmodernejšou technológiou Bluetooth 4.0 s pokročilým audio kóderom (AAC). Nepotrebujete kábel, komunikujú s telefónom tabletom a prenosnými prehrávačmi.

Elegantný a súčasný európsky štýl. Prinášajú so sebou zvuk obrovskej kvality s aktívnym rušením nežiadúcich vplyvov, redukujú až 99% negatívnych vplyvov pri počúvaní. Vybavené sú aptX bezdrôtovou technológiou a tiež aptX s nízkou odozvou, cVc (clear voice capture). Vankúšiky sú z pamäťovej peny takže poskytujú žiadaný komfort.

Aktívne rušenie nežiadúcich ruchov

S našou patentovanou technológiou na aktívne potlačenie hluku môžu AH-GC20 znížiť alebo účinne eliminovať okolitý hluk, čo môže byť použité pri prehrávaní hudby, telefonovaní, alebo sám o sebe, aby ste mali pokoj a pohodu v hlučnom prostredí. Dva mikrofóny na každej ušnej mušli (jeden vnútorný, jeden vonkajší), pomáhajú priniesť pozoruhodne jasný hlas pri volaní a prijímaní hovorov a prispievajú k mimoriadnemu zníženiu hluku.

Bluetooth 4.0

S AH-GC20 nepotrebujete kábel, aby ste si mohli vychutnať svoju obľúbenú hudbu na prenosnom zariadení, pričom AH-GC20 disponuje duálnou konektivitou pre súčasne dve zariadenia. Napríklad, môžete počúvať bezdrôtovo iPad alebo iPod touch a odosielať a prijímať hovory z vášho iPhonu, a AH-GC20 ponúka kompatibilitu so Siri hlasovými príkazmi systému Apple, vrátane hlasových pokynov pre prevádzkový stav a životnosť batérie, s výberom 7 rôznych jazykov.

cVc (čisté snímanie hlasu)

Spolu s bezdrôtovým kódovaním zvuku aptX s nízkou latenciou, ktorá poskytuje audio v kvalite CD, sú AH-GC20 tiež vybavené prepracovaným systémom redukcie šumu Clear Voice Capture, ktorý zvyšuje kvalitu zvuku a zahŕňa potlačenie šumu, adaptívnu ekvalizáciu, automatické riadenie zisku, potlačenie echa, redukciu šumu vetra a hluku v závislosti na ovládaní hlasitosti, navrhnutý tak, aby dodával najčistejšiu kvalitu hlasu aj v náročnom hlučnom prostredí.

Legendárny zvuk Denon

Vďaka výbave veľkých 40mm profesionálne naladených meničov využívajú AH-GC20 mnoho rokov štúdia a odborných znalostí Denon o slúchadlách a poskytujú prirodzenú tónovú rovnováhu bez prehnaného zafarbenia. Zatiaľ čo sa v poslednej dobe objavilo mnoho značiek slúchadiel, Denon má za sebou desiatky rokov pokročilého vývoja know-how slúchadiel. V skutočnosti sme zmerali viac ako 4000 uší a distribúcií tvárových štruktúr ľudí, aby sme zaistili, že každý teraz dostane všade najlepšiu kvalitu zvuku a pohodlia.

Exkluzívna cestovná aplikácia

Naša Denon Travel smartphone app určená pre slúchadlá Denon Globe Cruiser je perfektným doplnkom k AH-GC20. Prinesie vám dotykové ovládanie s radom funkcií, ktoré je k dispozícii vo verzii pre iOS aj Android pre kompatibilitu s čo najširším spektrom modelov smartfónov.

Kompletná sada príslušenstva v cene

Hoci majitelia AH-GC20 budú nepochybne počúvať väčšinu času bezdrôtovo cez Bluetooth, do výbavy sme tiež zahrnuli kábel slúchadiel, pokiaľ nie je povolené bezdrôtové použitie (napríklad v lietadlách počas vzletov a pristátí). Sada obsahuje tiež 3,5mm-¼ "štandardný slúchadlový adaptér pre pripojenie k domácim a štúdiovým audio zariadeniam, rovnako ako konektor adaptéra do lietadla. Zahrnutý USB Micro-B kábel vám umožní nabíjať lítium-iónovú batériu AH-GC20 z nabíjačky USB alebo z USB portu počítača. Ak si chcete užiť plných 20 hodín bezdrôtového počúvania, AH-GC20 sa dobije iba za 3 hodiny. Ak je batéria vybitá a USB port pre nabíjanie nie je k dispozícii, môžete si vychutnať počúvanie hudby cez priložený audio kábel.

Pre slúchadlá AH-GC20 je tiež k dispozícii luxusná brašna a príslušenstvo, aby ste mali na cestách všetko pokope.

Príslušenstvo

  • Prenosný obal
  • Adaptér do lietadla
  • Odnímateľný kábel
  • USB Micro-B nabíjací kábel

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej

Skvelé hodnotenie radu elektroniky radu "R" od T+A v magazíne Hi-Fi voice

zdroj obr. Hi-Fi Voice U našich susedov v Českej republike práve vyšla nová recenzia na prehrávač MP 2000 R MK II a integrovaný zosilňovač PA 2000 R z radu "R" od spoločnosti T+A. Ako už sme pri T+A zvyknutí, produkty znova obstáli na výbornú s vysokým ocenením celkovej výrobnej kvality,...
Čítať ďalej

Nové drevené prevedenia pre stĺpové reproduktory z radu Utopia III EVO a Sopra

Okrem prevedení Black Lacquer, Carrara White a Ash Grey, stĺpové reproduktory Scala Utopia EVO a Maestro Utopia EVO z radu Utopia III EVO sú už dostupné aj v úplne nových prevedniach: svetlý orech (Noyer Naturel) a tmavý orech (Noyer Foncé). Materiál použitý na výrobu týchto nádherných prevedení...
Čítať ďalej