Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Mikroskopický pohľad na hroty gramofónových prenosiek Goldring

Pripravili sme pre vás fotogalériu prenosiek Goldring s nezvyčajným mikroskopickým náhľadom na hrot prenosky v 60-násobnom zväčšení. Bližšie informácie o jednotlivej prenoske a jej cene získate po kliknutí na obrázok alebo názov.

Gramofónové prenosky MC (Moving Coil)

Goldring Legacy

MC prenoska Legacy s horčíkovým telom a eliptickým diamantovým hrotom Vital fine line. Výnimočná ultra nízkou rezonanciou pevného a veľmi ľahkým horčíkovým telom.

Goldring Elite

Vysoko kvalitná MC prenoska s nízko-úrovňovým napäťovým výstupom, ultra pevným telom technológie Pocan® a neodymiovým magnetom. Hrot je typu GygerS line, eliptický, symetrické vinutie cievok zo striebra na veľmi ľahký skelet.

Goldring Eroica LX

MC prenoska s telom z materiálu Pocan®, eliptický hrot Gyger II line contact. Výstup nízkonapäťový. Verzia Eroica H vyzerá rovnako, ale má vysokoúrovňový výstup. Vyrába sa v Anglicku.

Gramofónové prenosky MI (Moving Iron) rady 2000

Goldring 2500

MI prenoska disponuje vysokoúrovňovým napäťovým výstupom a vymeniteľnou chvejkou s eliptickým hrotom 2SD. Použitie s predzosilňovačom určeným pre prenosky typu MM. Kompletuje sa v Japonsku (Nagaoka).

Goldring 2400

MI prenoska disponuje vysokoúrovňovým napäťovým výstupom a vymeniteľnou chvejkou s eliptickým hrotom Vital. Použitie s predzosilňovačom určeným pre prenosky typu MM. Kompletuje sa v Japonsku (Nagaoka).

Goldring 2300

MI prenoska disponuje vysokoúrovňovým napäťovým výstupom a vymeniteľnou chvejkou s eliptickým hrotom Gyger II Fine Line. Použitie s predzosilňovačom určeným pre prenosky typu MM. Kompletuje sa v Japonsku (Nagaoka).

Goldring 2200

MI prenoska disponuje vysokoúrovňovým napäťovým výstupom a vymeniteľnou chvejkou s eliptickým hrotom. Použitie s predzosilňovačom určeným pre prenosky typu MM. Kompletuje sa v Japonsku (Nagaoka).

Goldring 2100

MI prenoska disponuje vysokoúrovňovým napäťovým výstupom a vymeniteľnou chvejkou s eliptickým hrotom. Použitie s predzosilňovačom určeným pre prenosky typu MM. Kompletuje sa v Japonsku (Nagaoka).

Gramofónové prenosky MM (Moving Magnet)

Goldring 1042

MM prenoska s vymeniteľnou chvejkou a diamantovým hrotom Gyger S. Vyrába sa v Anglicku.

Goldring 1022 GX

MM prenoska s vymeniteľnou chvejkou a diamantovým hrotom Vital PH (D22GX). Vyrába sa v Anglicku.

Goldring 1012GX

MM prenoska s vymeniteľnou chvejkou a eliptickým hrotom GygerII fine line (D12GX). Vyrába sa v Anglicku.

Goldring 1006

MM prenoska s vymeniteľnou chvejkou a eliptickým hrotom (D06). Vyrába sa v Anglicku.

Goldring Elektra

Lacnejšia prenoska systému MM s vymeniteľnou chvejkou s eliptickým hrotom (D152E). Kompletuje sa v Japonsku (Nagaoka).

Goldring Elan

Lacnejšia prenoska systému MM s vymeniteľnou chvejkou a sférickým hrotom (D145). Kompletuje sa v Japonsku (Nagaoka).