Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.
Darčekový poukaz v hodnote 50€ s DPHZväčšiť

Darčekový poukaz v hodnote 50€ s DPH

Darčekový poukaz v hodnote 50€ na nákup akéhokoľvek tovaru v našom e-shope alebo v štúdiu Enigma Audio na Dolnej 18 v Banskej Bystrici.

50,00 € s DPH za 1 ks

Skladom

60,00 € za ks

50,00 €

Detaily

Darujte svojmu hifistovi možnosť kúpiť si po čom mu srdce piští.

Poznáte to, kupujete niekomu darček, ale vôbec netušíte, či práve to čo ste kúpili zaručene poteší človeka, pre ktorého darček kupujete. Skvelou voľbou pre vás je práve nákup našej darčekovej poukážky. Jednou cestou tak môžete obdarovať svojho blízkeho a daná osoba si za darčekový poukaz môže kúpiť presne to, čo ich zaručene poteší.

Elektronické darčekové poukazy

  • Najneskôr do 24h po obdržaní platby máte svoj darčekový poukaz dostupný.
  • Okamžite je ho možné použiť na predajni alebo v e-shope.
  • Preukaz jednoducho doma vytlačíte a môžete ho niekomu darovať.
  • Poukaz platí 6 mesiacov odo dňa nákupu.

Darčekové poukazy sú len elektronické a budú vám zaslané do vašej emailovej schránky ako PDF súbor, ktorý si v prípade potreby môžete vytlačiť.

Čo by ste mali vedieť

Pri uplatnení elektronických poukazov v našom e-shope postupujte rovnako ako pri použití zľavových kupónov. Kód, ktorý je napísaný na darčekovom poukaze jednoducho zadáte v nákupnom košíku a daná suma vám bude automaticky odpočítaná z celkovej sumy objednávky. Platnosť každého poukazu je 6 mesiacov od zakúpenia. Zakúpené poukazy sa nevymieňajú späť za finančnú hodnotu. Pri použití vždy odporúčame vybrať tovar, ktorý je o niečo drahší ako je hodnota poukazy, aby ste radšej rozdiel doplatili, akoby vám mala časť poukazu prepadnúť.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Darčekový poukaz v hodnote 50€ s DPH

Darčekový poukaz v hodnote 50€ s DPH

Darčekový poukaz v hodnote 50€ na nákup akéhokoľvek tovaru v našom e-shope alebo v štúdiu Enigma Audio na Dolnej 18 v Banskej Bystrici.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.