Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Napájací kábel GigaWatt LS-1 EVO

1 960,00 € s DPH

Možnosti

1 960,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Modelový rad napájacích káblov GigaWatt LS bol navrhnutý za účelom získať čo najlepší produkt bez ohľadu na náklady spojené s kompletizáciou a výrobou kábla. Napájacie káble LS-1 EVO a LS-2 EVO odrážajú neustály technologický pokrok, za ktorých stojí značky GigaWatt. Sú výsledkom mnoho rokov výskumu, posluchových testov a meraní.

Unikátne vlastnosti kábla LS-1 EVO sú výsledkom toho, že pri výrobe neboli použité žiadne hotové súčiastky. Všetky použité elementy a súčiastky použité pre výrobu tohto kábla sú vyrobené priamo spoločnosťou GigaWatt alebo tretími stranami podľa špecifických požiadaviek zadaných spoločnosťou GigaWatt.

Celá konštrukcia kábla je vyrobená rušne. Výroba jedného modelu zaberá mnoho hodín práce špecialistu a všetky fázy procesu výroby sú realizované pod drobnohľadom čo zaručuje nevídanú kvalitu výsledného výrobku.

Celková konštrukcia kábla ostala rovnaká s použitím nových vodičov, ktoré prinieslo výrazné zmeny. Namiesto jedného kábla boli použité žily pozostávajúce z viacerých stočených vlákien formou, že každá skupina tenších vodičov obsahuje jeden hrubší, ktoré takto spolu tvoria vlákno s prierezom 1,5mm2.

Konštrukcia napájacieho kábla LS-1 EVO je tvorená siedmimi vláknami s prierezom 1,5mm2, ktoré sú spolu pevne zviazané. Vodiče sú vyrobené z postriebrenej bezkyslíkatej medi čistoty 5N. Takáto konštrukcia zvyšuje aktívny povrch kábla a robí ho omnoho flexibilnejším. Celá konštrukcia kábla je pokrytá medenou mriežkou, ktorá ho efektívne chráni pre EMI a RFI rušením.

Pri návrhu kábla bol kladený dôraz na redukciu vibrácií, ktoré sú spôsobené elektromagnetickým poľom okolo vodičov. Pracovné vodiče sú obkolesené viacvrstvovým materiálom, ktorý tlmí nežiadúce vibrácie. Z vonkajšej strany je kábel dodatočne chránený čiernou textilnou sieťkou z polyolefinových vlákien a antistatickou mriežkou, ktorá zabraňuje vzniku elektrostatického náboja.

Špeciálne pre napájací kábel LS-1 EVO bol vyvinutý aj bezstratový pasívny filter z nano-kryštálových zliatin, ktorý je umiestnení na špecifickom mieste na kábli a tvorí ochranu proti vzniku parazitných prúdov a oscilácií na výstupe kábla.

Celá výroba kábla je kompletne manuálna. Vyrobenie jedného kusu napájacieho kábla LS-1 EVO vyžaduje hodiny práce špecialistu.

Napájací kábel LS-1 EVO je vybavený špičkovými konektormi, ktoré boli vyrobené špecificky pre potreby spoločnosti GigaWatt a sú veľmi vysokej kvality, s nízkou impedanciou a spoľahlivosťou spoja. Konektory sú vyrobené z mosadze, ktorá je pokrytá vrstvou ródia. Konektory boli kryogenicky ošetrené a demagnetizované.

Použitie napájacieho kábla LS-1 EVO sa odporúča pre napájanie zostáv s veľkou výkonovou spotrebou. Tento kábel je možné zakúpiť aj vo vysoko-prúdovej verzii s označením LS-1HC EVO.

Technické parametre

  • Typ konektora: EU Schuko alebo POWER CON 32A
  • Napájacie napätie: 110-240V, 50/60Hz
  • Maximálne prúdové zaťaženie: 16A
  • Váha (brutto): 16A
  • Dĺžka: 1m a 1,5m štandardne, na vyžiadanie aj dlhšie

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Napájací kábel GigaWatt LS-1 EVO

Napájací kábel GigaWatt LS-1 EVO

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.