Kábel pre hifi elektrické rozvody GigaWatt LC-Y EVO 3X4 metráž (1m)

Gwt0009#Gwt#SK#1

32,00 € s DPH za 1 meter

32,00 €

Detaily

LC-Y EVO 3X4 je tienený kábel značky GigaWatt určený pre elektroinštalácie do miestností, v ktorých budú prevádzkované HiFi audio komponenty alebo video komponenty, ktoré sú náchylné na vplyv rušenia. Tento kábel pre elektrické rozvody s konštrukciou, ktorú vyvinula spoločnosť GigaWatt zlepšuje efektívnosť akýchkoľvek elektrických jednofázových rozvodov s napätím od 110 – 240V pre maximalizáciu zvukového potenciálu HiFi audio alebo video zostavy.

Bezstratový tok energie je možný vďaka vodičom kábla, ktoré sú tvorené troma oddelenými vodičmi, z ktorých každý má povrch v priemere 4mm2. Tieto vodiče sú vyrobené z medi s čistotou 99,997% a boli podrobené procesu žíhania, ktorý dáva káblom jednotnú štruktúru a zlepšuje ich vodivosť.

Kábel LC-Y EVO má upravenú geometriu káblov, ktorých rozloženie funguje dodatočne ešte aj ako RFI filter a kábel tak lepšie odoláva elektromagnetickému rušeniu. Ako izolácia bol použitý úplne nový materiál PK90AT28, ktorý má veľmi nízku dielektrickú konštantu.

Stočené vodiče kábla sú chránené statickým tienením z hliníkovo-polyesterovou fóliou a cínovou sieťkou. Statické tienenie pokrýva 100% povrchu kábla a perfektne ho chráni pre akýmkoľvek druhom EMI a RFI rušenia. Taktiež zabraňuje vzniku a rozširovaniu vnútorného rušenia.

Vodiče spolu s izoláciou sú pokryté ďalšou prídavnou vrstvou plastového materiálu, ktorý efektívne izoluje kábel od externých vibrácií. Vo vylepšenej konštrukcií kábla LC-Y EVO je vnútorná izolačná vrstva vyrobená z priehľadného polyméru TPV56 s veľmi dobrými tlmiacimi vlastnosťami. Vďaka tomu je kábel aj oveľa flexibilnejší.

Celý kábel je pokrytý flexibilným ale veľmi odolným plášťom, ktorý je vyrobený z izolačného materiálu GA70AT03.

Tento kábel odporúčame použiť pre elektrické rozvody v posluchových miestnostiach, nahrávacích štúdiách, kinosálach a pod. Spĺňa štandardy LDV73/23/EEC a 93/68/EEC a taktiež je ho možné inštalovať na miesta vystavené elektromagnetickej radiácií, napr. letiská, nemocnice alebo miesta využívajúce citlivé meracie prístroje. Inštalácie rozvodov v domácnosti pomocou tohto kábla sú ideálne pre ľudí trpiacich vysokou citlivosťou na elektromagnetické žiarenie.

Kábel LC-Y EVO 3X4 je navrhnutý pre elektrické rozvody do stien alebo do líšt. Je taktiež možné ho použiť pre externé inštalácie za podmienky, že nebude vystavený priamemu slnečnému žiareniu alebo bude umiestnený v chráničke.

Pozor! Pri inštalácií sa môžete vystaviť priamemu kontaktu s vysokým napätím. Hrozí nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom. Všetky inštalačné práce by mala vykonávať školená osoba s prehľadom v bezpečnostných predpisoch DIN VDE 0100 a IEC 664 alebo DIN VDE 0110.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Kábel pre hifi elektrické rozvody GigaWatt LC-Y EVO 3X4 metráž (1m)

Kábel pre hifi elektrické rozvody GigaWatt LC-Y EVO 3X4 metráž (1m)

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Wireworld Cable Technology ako jedna z najrešpektovanejších značiek v oblasti high-end audio a video káblov vo svete predstavuje úplne nový model optického HDMI 2.1 kábla Stellar™. Tento kábel určený pre prenos signálu na dlhé vzdialenosti využíva najkvalitnejšie laserové moduly...

Čítať ďalej
Ako si vybrať hifi slúchadlá?

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

V našom štúdiu sa z času na čas stretávame so zákazníkmi, ktorí si myslia, že len naozaj skúsený audiofil dokáže aj „naslepo“ rozoznať zvukový rozdiel medzi slúchadlami za 100€ a slúchadlami za 1000€ a viac. Boli by ste prekvapení, ale vôbec tomu tak nie je. Ak ste si už...

Čítať ďalej
Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Tento rok boli produkty z nášho portfólia znova ocenené komisiou EISA, ktorá každoročne vyberá tie najlepšie produkty v oblasti spotrebnej elektroniky v rôznych kategóriách. Thorens TD 1601 Novinka Thorens TD1601, ktorá bola uvedená na trh len na jeseň minulého roku sa môže popýšiť ocenením...

Čítať ďalej