Slúchadlá Denon AH-MM400

379,00 € s DPH

-50,00 €

429,00 € s DPH

Na objednávku

379,00 €

Detaily

AH-MM400 slúchadlá cez uši referenčnej kvality

Objavte úplne nový svet v pôžitku z hudby so slúchadlami Denon AH-MM400. Sú profesionálne vyladené pre flat EQ, čo im dodáva prirodzenú tónovú rovnováhu a výkon rovný pôvodnému hudobnému vystúpeniu.

Pravý Američan - orechové náušníky

Vďaka ručne vyrezávaným ušniciam z prírodného amerického orecha, poskytuje AH-MM400 vynikajúci zvukový zážitok, vyvážené tóny vďaka rezonancii drevených domčekov slúchadiel. Komfortný dizajn cez uši izoluje od vonkajších ruchov, takže môžete svoju obľúbenú hudbu počúvať úplne nerušene.

Závesy z hliníka

Ušnice sú pripojené k odľahčenej nastaviteľnej čelenke vďaka liatym závesom z hliníka, ktoré sa vyznačujú bez rezonančnou konštrukciou a vysokou tuhosťou.

40mm uhlík / papier - membrány s voľným okrajom a neodýmiovými magnetmi

AH-MM400 je vybavené 40mm meničmi s karbón/papierovými membránami a neodýmovými magnetmi spolu s exkluzívnou technológiou od Denonu Free Edge. Tá sa zaobíde bez tradičného pozadia membrán a jej rozsah je rozšírený až na 40kHz.

Súčasný európsky dizajn

Navrhnuté tak, aby vyzerá tak dobre ako znejú. AH-MM400 majú súčasný európsky štýl, ktorý kombinuje klasický štýl s moderným dotykom.

Bezkyslíkaté medené káble

Pre maximálnu zvukovú vernosť je AH-MM400 dodávaný s dvomi odnímateľnými audio káblami, pričom oba ponúkajú vysokú čistotu signálu vďaka bez kyslíkatej medi (OFC). Jeden kábel má vstavaný mikrofón spolu s diaľkovým ovládaním pre hlasitosť, výber skladby a ovládanie smartfónom. Druhý dlhší kábel je k dispozícii pre pripojenie k ostatným zariadeniam. Oba káble majú pozlátené konektory.

Príslušenstvo

  • Prenosné púzdro
  • Odnímateľný kábel s ovládaním a mikrofónom
  • Odnímateľný audio kábel
  • 6,3mm pripojovací adaptér

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej

Skvelé hodnotenie radu elektroniky radu "R" od T+A v magazíne Hi-Fi voice

zdroj obr. Hi-Fi Voice U našich susedov v Českej republike práve vyšla nová recenzia na prehrávač MP 2000 R MK II a integrovaný zosilňovač PA 2000 R z radu "R" od spoločnosti T+A. Ako už sme pri T+A zvyknutí, produkty znova obstáli na výbornú s vysokým ocenením celkovej výrobnej kvality,...
Čítať ďalej

Nové drevené prevedenia pre stĺpové reproduktory z radu Utopia III EVO a Sopra

Okrem prevedení Black Lacquer, Carrara White a Ash Grey, stĺpové reproduktory Scala Utopia EVO a Maestro Utopia EVO z radu Utopia III EVO sú už dostupné aj v úplne nových prevedniach: svetlý orech (Noyer Naturel) a tmavý orech (Noyer Foncé). Materiál použitý na výrobu týchto nádherných prevedení...
Čítať ďalej