Vážení zákazníci, naša predajňa je tento týždeň v sobotu zatvorená. V prípade záujmu o posluch na sobotu, si ho prosím rezervujte vopred. Viac info

Slúchadlá Denon AH-D5200

Den0080#Dnn#SK#1

Pred objednaním nás, prosíme, kontaktujte pre overenie aktuálnej dostupnosti produktu.

549,00 € s DPH

Na objednávku

549,00 €

Detaily

AH-D5200 prémiové over-ear slúchadlá zo zebrového dreva

S kolekciou prémiových slúchadiel AH-D5200 Denon čerpá z viac ako 50-ročných skúseností konštrukcie slúchadiel a dizajnu. Vlastné 50 mm meniče FreeEdge minimalizujú skreslenie v membráne a poskytujú detailný a presný zvuk. Sú zostrojené na dlhšie obdobie používania prostredníctvom ergonomickej konštrukcie, mäkkej mechaniky a ušných púzdier z pamäťovej peny. Autentické zebrové drevo ponúka elegantný dizajn, ktorý výrazne znižuje nežiaduce rezonancie s bohatými, teplými tónmi. Odpojiteľný kábel s 3,5 mm konektorom a 6,3 mm adaptér umožňujú používať zariadenie AH-D5200 s prenosným prehrávačom hudby alebo s domácim Hi-Fi systémom.

Kľúčové vlastnosti

 • 50 mm menič FreeEdge prináša zvuk vo vysokom rozlíšení s minimálnym skreslením. Počúvajte hudbu s neuveriteľnou jasnosťou
 • Krásna ozvučnica „Zebrawood“ s inherentnými akustickými vlastnosťami - poskytuje zvukové tlmenie pre presnejšiu reprodukciu zvuku
 • Jemne spracovaná mäkká koža poskytuje pohodlie a celistvosť dizajnu
 • Ergonomické náušníky s pamäťovou penou pre pohodlné dlhé nosenie
 • Odolné kovové ramienko
 • Vyrobené s viac ako 50-ročným dedičstvom Denonu, ktorý vyrába špičkové slúchadlá pre audio-nadšencov

Prémiový zvuk

Zvuk, ktorý prekonáva očakávania. 50 mm meniče FreeEdge minimalizujú nežiaduce rezonancie a skreslenie v membráne, aby sa dosiahla čo najpresnejšia reprodukcia zvuku. Prírodné akustické vlastnosti krytov z pravého zebrového dreva v tlmení zvuku prinášajú teplo a život zvuku.

50mm meniče FreeEdge

Slúchadlá AH-D5200 sú vybavené 50 mm meničmi FreeEdge vyrobenými japonskými výrobcami. Vyrobené z materiálov vybraných pre tuhosť a nízku hmotnosť, meniče FreeEdge minimalizujú nechcené rezonancie v membráne, aby poskytli detailný a presný zvuk. Meniče sú namontované na priečkych redukujúcich vibrácie. Tieto mäkké a kompatibilné obklopujúce materiály uľahčujú pohyb meničov v odozve na hudobný signál bez ohýbania alebo deformácie pre čo najčistejší možný zvuk.

Ozvučnice zo zberového dreva

Zebrawood má krásny, vysoko kontrastný, individuálne jedinečný a prirodzený vzor dreva. Exotický materiál s vysokou hustotou tlmí nežiaduce rezonancie pre detailnú reprodukciu zvuku a kvalitu koncertnej sály.

Ergonomický komfort

Ergonomický dizajn pre dlhé nosenie. Model AH-D5200 je tvarovaný tak, aby poskytoval univerzálne uloženie a dostatočnú ľahkosť, aby sa pohodlne nosil aj dlhšie. S minimálnym bočným tlakom, s náušníkmi z mäkkej kože a pamäťovej peny tvarovanej 3D, Denon AH-D5200 ľahko padne na hlavu a zostane na mieste - počúvajte tak dlho, ako budete chcieť.

Odolné materiály

Zachovajte zdokonalený zvuk so silnými materiálmi. Trvanlivý ramienko z hliníkového odliatku Denonu AH-D5200 poskytuje dlhotrvajúcu kvalitu a osovú flexibilitu. Prvotriedna koža odoláva náročnému používaniu a zachováva estetický vzhľad. Odnímateľný kábel a kompaktné puzdro na ukladanie slúchadiel AH-D5200 zaisťujú vynikajúci zvuk a pohodlie na dlhé roky.

Hi-Res

Logo Hi-Res Audio potvrdzuje, že výrobok spĺňa štandardy Hi-Res Audio. Podľa týchto noriem musia mať slúchadlá frekvenčný výkon meniča najmenej do 40 kHz. Ako producent prémiových slúchadiel počas viac ako 50 rokov, má Denon dobrú pozíciu na poskytovanie audio riešení, ktoré spĺňajú požiadavky formátov Hi-Res Audio, čo umožňuje plnú reprodukciu zvukových detailov.

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Typ zariadenia: Slúchadlá

Zvukové charakteristiky

 • Impedancia: 24 Ohm
 • Citlivosť: 105 dB / mW
 • Frekvenčná odozva: 5 - 40 000 Hz

Rozmery

 • Váha: 385g
 • Váha s balením: 2kg

Príslušenstvo

 • 3 m odpojiteľný audiokábel
 • 6.3mm jack adaptér
 • puzdro na prenášanie
 • bezpečnostný manuál

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Slúchadlá Denon AH-D5200

Slúchadlá Denon AH-D5200

Pred objednaním nás, prosíme, kontaktujte pre overenie aktuálnej dostupnosti produktu.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Stereo alebo domáce kino? To je otázka!

Stereo alebo domáce kino? To je otázka!

Každý deň sa stretávame s podobnými otázkami od našich zákazníkov, ktorí si k nám chodia po rady pri budovaní zostáv vo svojich obývačkách a posluchových miestnostiach. Prostredníctvom tohto článku by sme vám teda chceli pomôcť s danou problematikou a na začiatok sa pokúsime objasniť...

Čítať ďalej
Tohtoročné prestížne ocenenie EISA 2021-2022 získalo až 6 produktov z nášho portfólia

Tohtoročné prestížne ocenenie EISA 2021-2022 získalo až 6 produktov z nášho portfólia

Najlepší high-end gramofón – Thorens TD 124 DD Aj keď výroba pôvodného modelu Thorens TD 124 bola ukončená už viac než pol storočím, tento výnimočný gramofón si stále zachováva svoj status „legendy“ a je medzi nadšencami analógového zvuku stále veľmi vyhľadávaný. Aj keď jeho nová verzia...

Čítať ďalej
Modelový rad reproduktorov Focal Chora – veľa muziky za rozumný peniaz

Modelový rad reproduktorov Focal Chora – veľa muziky za rozumný peniaz

Séria reproduktorov Chora od prestížneho francúzskeho výrobcu reprosústav Focal, prináša vo svojej cenovej kategórii excelentnú zvukovú kvalitu vrátane vynikajúceho spracovania. Naviac, nechýbajú ani nové technológie, inovácie a materiály.

Čítať ďalej