Od 19.4.2021 je náš showroom znova otvorený! Tešíme sa na vás!

Slúchadlá Denon AH-D7200

Den0081#Dnn#SK#1

Pred objednaním nás, prosíme, kontaktujte pre overenie aktuálnej dostupnosti produktu.

649,00 € s DPH

Na objednávku

649,00 €

Detaily

AH-D7200 - referenčné over-ear slúchadlá

AH-D7200 sú nové referenčné slúchadlá Denon, čerpajúce z viac ako 50 rokov skúseností v oblasti dizajnu a vývoja slúchadiel . V priebehu piatich rokov sme zdokonalili svoje odborné znalosti v oblasti vývoja dobre znejúcich slúchadiel tak pohodlných, že nebudete chcieť skončiť počúvanie. Tieto prémiové slúchadlá používajú naše jedinečné, japonské FreeEdge meniče, ktoré poskytujú presný piestový pohyb pre extrémne detailný zvuk s minimálnym skreslením. Meniče sú umiestnené na inžinierskych gumových prepážkach znižujúcich vibrácie, zapadajúcich do samo-tlmiacich krytov z pravého orechového dreva navrhnutých tak, aby prinášali teplý a živý zvuk. Odnímateľný medený kábel čistoty 7N, vyrobený v Japonsku podľa náročnej špecifikácie Denon, zaisťuje najlepší možný prenos signálu. Je vybavený odolným kovovým konektorom s okrasným medeným krúžkom. Ušné košíky sú zavesené na čelenke potiahnutej pravou ovčou kožou, s ergonomicky zakrivenými ramienkami z hliníkového odliatku a ušné-vankúše z pamäťovej peny sú pokryté extrémne mäkkou umelou kožou, vyvinutou špeciálne pre AH-D7200. Každá časť tohto nekompromisného riešenia je vyrobená predovšetkým s ohľadom na kvalitu zvuku, pohodlie a mimoriadny zážitok z počúvania.

D7200_exploded_image_0921_311016085842.p

Vysokokvalitné pripojenie

Odnímateľný medený kábel čistoty 7N vyrobený v Japonsku podľa náročnej špecifikácie Denon, zabezpečí čo najlepší možný prenos signálu. Je vybavený odolným kovovým konektorom s okrasným medeným krúžkom.

DENON-AH_D7200-detail_06_311016085917.pn

Jedinečná technológia meniča FreeEdge

V srdci AH-D7200 je 50 mm FreeEdge membrána meniča, vyrobená z materiálu z nano-vlákien, vybraných pre svoju tuhosť a nízkou hmotnosť. Vďaka tomu je možné dosiahnuť presného piestového pohybu bez skreslenia, a je tiež samotlmenia pre neutralizáciu nežiaducich rezonancií v membráne. Je osadený v mäkkom, kompatibilnom prostredí, takže je ľahšie dosiahnuť, aby bol pohyb v reakcii na hudobný signál bez ohýbania, alebo deformácií pre najčistejší možný zvuk.

Náušníky z pravého dreva

Krásne náušníky zo 100% prírodného orechu zlepšia zvukový zážitok. Sú samotlmiace a silné, čo eliminuje nežiaduce vibrácie pre super-presnú reprodukciu, ktorá prináša život pripomínajúci koncertnú sálu, teplo a hudobnosť do vášho zážitku z počúvania.

160715-DENON-AH_D7200-detail_03_med_3110

Pohodlie pri nosení

Čelenka využíva dokonale ergonomicky tvarovanú konštrukciu z tlakovo liateho hliníka pre optimálne pohodlie. Ušné vankúšiky sú jemne zabalené v extrémne mäkkej koži inžiniermi vyvinutej špeciálne pre AH-D7200 a pamäťovej peny, čo im umožňuje prispôsobiť sa tvaru hlavy pre čo najpohodlnejšie nosenie. Každá zložka tohto nekompromisného dizajnu je zameraná predovšetkým na kvalitu zvuku a pohodlie - pre mimoriadny zážitok z počúvania.

Finger_cushion_2_311016085924.png

Perfektné prispôsobenie

Pre prispôsobenie hlavám rôznej veľkosti využíva nastaviteľná čelenka pohodlné klik-stop nastavenia s guličkovými ložiskami a opakovateľnou nastaviteľnosťou. Číslované značky ukazujú, ako rýchlo a presne obnoviť vaše osobné nastavenia.

AH-D7200_adjustment_311016085816.png

Luxusné remeselné spracovanie

Na vonkajšej strane zdobí čelenku prírodná ovčia koža pre pocit luxusnej mäkkosti, zatiaľ čo vnútorná strana používa sofistikovanú kožu pre maximálne pohodlie a trvanlivosť.

DENON-AH_D7200-detail_02_311016085911.pn

Technické parametre

Základné vlastnosti

  • Typ zariadenia: slúchadlá

Zvukové charakteristiky

  • Impedancia: 36 Ohmov
  • Citlivosť: 105 dB/mW
  • Frekvenčná odozva: 5 - 55 000 Hz

Rozmery

  • Váha: 385g

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Slúchadlá Denon AH-D7200

Slúchadlá Denon AH-D7200

Pred objednaním nás, prosíme, kontaktujte pre overenie aktuálnej dostupnosti produktu.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Unboxing integrovaného zosilňovača a all-in-one prehrávača Naim Uniti Nova

Unboxing integrovaného zosilňovača a all-in-one prehrávača Naim Uniti Nova

Naim Uniti Nova je all-in-one prehrávačom (streamerom), ktorý vám prináša výnimočný zvuk zo všetkých vašich obľúbených hudobných zdrojov, medokonca aj z vašej TV. Ocenený mnohými oceneniami s luxusnou kvalitou vyhotovenia a v krásnom dizajne vám prinesie mnoho rokov bezstarostnej zábavy....

Čítať ďalej
Unboxing Streaming DAC s predzosilňovačom T+A SDV 3100 HV

Unboxing Streaming DAC s predzosilňovačom T+A SDV 3100 HV

Streaming DAC s predzosilňovačom T+A SDV 3100 HV je digitálno-analógovým prevodníkom, ktorý je ešte komplexnejší a sofistikovanejší ako ktorýkoľvek predošlý z prevodníkov od T+A vďaka čomu bolo možné zdvojnásobiť rozlíšenie na 32-bit / 768 kHz pri PCM a DSD 1024 pre bitsream dáta. Toto...

Čítať ďalej
Unboxing koncového zosilňovača T+A A 3000 HV

Unboxing koncového zosilňovača T+A A 3000 HV

A 3000 HV je ideálny zosilňovač k predzosilňovaču P 3000 HV. Je navrhnutý ako stereo zosilňovač, ale môže byť tiež konfigurovaný pre prácu v režime mono – v tomto móde je schopný dodávať dvakrát viac výkonu a to v čistej triede A. Vďaka HV technológii táto výkonná jednotka ponúka...

Čítať ďalej