Mikrosystém Marantz Melody M-CR412

499,00 € s DPH

Na objednávku

Možnosti

499,00 €

Detaily

Skutočný Hi-Fi systém s CD prehrávačom, Bluetooth a DAB + / FM rádiom v elegantnom dizajne.

V okamihu, keď uvidíte novú Melody, budete vedieť, že táto najnovšia inkarnácia je čistá rafinovanosť. Kompaktný, elegantný mini-systém je vybavený vstavaným prehrávačom diskov na počúvanie CD a USB vstupom pre WAV / FLAC / ALAC 192kHz / 24bit, DSD 2,8 / 5,6 MHz a bezstratové prehrávanie (WAV / FLAC / ALAC, DSD). Štyri vysoko účinné digitálne zosilňovacie kanály s nízkym skreslením možno konfigurovať tak, aby poháňali dva páry reproduktorov s nezávislým ovládaním hlasitosti na jeden pár, čím sa vytvorí vynikajúce prostredie na posluch. Tuner DAB / DAB + / FM a vstavaná technológia Bluetooth poskytujú viacero možností na počúvanie hudby s mimoriadnym zvukom Marantz. Model Marantz Melody, ktorý bol navrhnutý a intenzívne vyladený zvukovými majstrami vychádzajúcimi z viac ako 65 rokov skúseností s Hi-Fi, preto Marantz Melody obohatí vaše audio muzikálnym zvukom.

Kľúčové vlastnosti

 • Výkon a konektivita vyhovujúce vašim preferenciám zvuku
 • 60 W x 2 kanály (6 ohmov) alebo 4 x 30 W pre reproduktory A / B s individuálnym nastavením hlasitosti
 • Zvuková výkonnosť Marantz Hi-Fi
 • Vychutnajte si ten najhudobnejší zvuk, ktorý je synonymom značky s audiofilským dedičstvom
 • Prehráva CD, WMA / MP3 (CD-R / RW) a má tuner DAB / DAB + / FM
 • Bez ohľadu na to, ako počúvate, vychutnávajte si hudbu so zvýšeným zvukom Marantz
 • Vstavaný Bluetooth
 • Spárujte ju bezdrôtovo s akýmkoľvek zariadením s podporou Bluetooth, aby ste mohli streamovať svoj obľúbený obsah iba stlačením tlačidla
 • Vysokovýkonné prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení pre každý zdroj
 • Podporuje WAV / FLAC / ALAC 192kHz / 24bit, DSD 2,8 / 5,6 MHz a prehrávanie bez strát (WAV / FLAC / ALAC, DSD)
 • Dva digitálne optické vstupy pre televízor alebo digitálne zariadenie
 • Melody automaticky detekuje vstup signálu z televízora a výstupy so zvýšeným zvukom.
 • Analógový vstup a výstup, výstup pre aktívny subwoofer
 • Melody slúži ako centrum pre vaše počúvanie Hi-Fi
 • USB vstup pre prehrávanie z USB pamätí
 • Vychutnajte si MP3, WMA, AAC, WAV / FLAC / ALFF 192/24, súbory ALAC 96/24 a DSD 2,8 / 5,6 MHz.

Najmuzikálnejší zvuk

Model Melody, ktorý bol navrhnutý a rozsiahle vyladený tímom, ktorý čerpá z viac ako 65 rokov skúseností v oblasti Hi-Fi, poskytuje tak výnimočný výkon pre vašu zbierku zvukov. Či už digitálne alebo analógovo, vychutnajte si najmuzikálnejší zvuk z akéhokoľvek zdroja.

Elegantný dizajn

Melody kombinuje rafinovanú eleganciu a premyslený dizajn do kompaktného CD prijímača. Model Melody je navrhnutý vo vysoko lesklom čiernom, alebo strieborno-zlatom prevedení a predstavuje krásny estetický doplnok, ako bonus k jeho vynikajúcemu výkonu.

Pracuje s každým reproduktorom

So štyrmi kanálmi s vysoko účinným digitálnym zosilňovačom s nízkym skreslením jednoducho nakonfigurujte Melody tak, aby riadila dva páry reproduktorov s nezávislým ovládaním hlasitosti pre každý pár. Alebo ho nakonfigurujte tak, aby riadil jeden pár reproduktorov s dvojnásobným výstupným výkonom, s možnosťou pripojenia dvojice reproduktorov s audiofilským bi-amp pripojením. Melody je navyše plne kompatibilný s reproduktormi s nízkou impedanciou, vrátane 4-ohmových modelov.

Integrovaný Bluetooth

Spárujte ju bezdrôtovo s akýmkoľvek zariadením s technológiou Bluetooth, aby ste mohli streamovať svoj obľúbený obsah stlačením tlačidla. Zabudovaná technológia Bluetooth poskytuje nekonečné streamovanie vašich obľúbených hudobných služieb z vášho mobilného zariadenia.

Podporuje širokú škálu typov súborov, vrátane 2.8 a 5.6 MHz DSD

Okrem kompatibility s bežnými zvukovými stopami PCM zo zdrojov digitálneho zvuku, ako je napríklad CD, Melody podporuje všetky hlavné typy zvukových súborov vrátane hi-res.

Podpora Hi-Res Audio

Vychutnajte si hudbu presne tak, ako mal umelec v úmysle. Melody dekóduje Hi-res audio ALAC, FLAC a WAV bezstratové súbory až do 24-bit / 192-kHz, rovnako ako DSD 2.8MHz a 5.6MHz stopy (audiofilský formát SACD).

2 Optické digitálne vstupy

Pripojte svoj digitálny televízor alebo káblový / satelitný set-top-box a Blu-ray alebo DVD prehrávač k jednému z dvoch digitálnych audio vstupov, aby ste si mohli vychutnať plne dynamické digitálne prehrávanie vašich obľúbených filmov a televíznych relácií. Melody sa môže automaticky prebudiť pri snímaní audio signálu z vášho televízora a môže byť naprogramovaná tak, aby pracovala s diaľkovým ovládačom vášho TV prijímača na nastavenie hlasitosti, stlmenia zvuku a výberu zdroja.

2-riadkový displej

Predný panel je vybavený jasne čitateľným dvojriadkovým displejom. Poskytuje numerické a textové zobrazenie zo širokoúhlého pohľadu pre jednoduché operácie a ovládanie.

Audiofilská konštrukcia

Navrhnutá s ohľadom na moderných audiofilov a vytvorená z vynikajúcich materiálov, ktoré zvyšujú kvalitu zvuku. Kompaktné signálne cesty, plne optimalizované na reprodukciu čo najlepšieho možného zvukového výkonu, redukujú skreslenie a zlepšujú zvuk. Prémiové pasívne a aktívne komponenty zosilňujú presnosť zvuku a kvalitu audia.

Kompaktné šasi s vylepšenou kozmetikou a novým osvetlením

Melody umiestnite kdekoľvek, kde sa vám páči, s kompaktným šasi, ktoré obsahuje vylepšenú úpravu, vrátane odolného krytu s akrylovou vrchnou doskou. Vertikálne biele svetelné akcenty na prednom paneli poskytujú ten správny nádych luxusu.

Viac ako 65 rokov audiofilského dedičstva

Spoločnosť Marantz založená v roku 1953 má dlhú a bohatú históriu navrhovania audiofilských komponentov, ktoré boli prijaté milovníkmi hudby a kritickými poslucháčmi po celom svete. Vzhľadom k tomu, že ide o hudbu v našich životoch, Melody nadväzuje na dlhú tradíciu Marantz a prináša vynikajúci zážitok z počúvania hudby.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Ako si vybrať reproduktory do stereo zostavy

Ako si vybrať reproduktory do stereo zostavy

Na svete existuje málo vecí, ktoré ľuďom prinášajú rovnaký pocit šťastia ako kvalitná hudba. Nič nie je lepšie, ako keď si na svojej zostave pustíte svoj obľúbený playlist a necháte skladby, aby vás transportovali do iného sveta, sveta plného emócií, ktoré so sebou prináša hudba. Veľkou...

Čítať ďalej
IHL – Nekončená ozvučnica výškového meniča

IHL – Nekončená ozvučnica výškového meniča

Požiadavka, aby reproduktory radu Sopra boli kompaktnejších rozmerov vyžadovala, aby mohla byť veľká časť ozvučnice použitá pre basový menič. Tím inžinierov spoločnosti Focal preto musel nájsť nový spôsob ako vytvoriť na tak malom priestore efektívnu ozvučnicu výškového meniča. Ako vyťažiť z...

Čítať ďalej
Reproduktory pre domáce kino z radu Focal Chora sú už na trhu!

Reproduktory pre domáce kino z radu Focal Chora sú už na trhu!

Po úspešnom minuloročnom uvedení hi-fi reproduktorov z nového radu Focal Chora, prichádzajú na trh úplne nové reproduktory pre domáce kino: Chora 826-D, Chora Center, Chora Surround a Subwoofer Sub 600P, ktoré ponúkajú výnimočný zážitok z domáceho kina priamo vo vašej obývačke. Nechajte sa...

Čítať ďalej