Multimediálny audio prehrávač Marantz ND8006

1 099,00 € s DPH

Na objednávku

Možnosti

1 099,00 €

Detaily

Sieťový audio prehrávač Marantz ND8006

Inžinieri dizajnu spoločnosti Marantz vzali všetko, čo sme sa naučili pri vývoji prémiového sortimentu a aplikovali to na tento prvotriedny, vynikajúci prehrávač. Predstavujeme "Kompletne digitálny prehrávač hudobných zdrojov". ND8006 prináša renomovaný zvuk Marantz z doslova neobmedzených hudobných zdrojov, vrátane online hudobných služieb, multi-room technológie HEOS, lokálne uložených zvukových súborov vo vysokom rozlíšení, prehrávania audio CD, AirPlay, Bluetooth a ďalších. Jednoducho inovujte akýkoľvek existujúci audio systém na to najlepšie z digitálnej hudby - spolu s veľkou mierou všestrannosti. Kdekoľvek a kdekoľvek je vaša obľúbená hudba uložená, teraz si ju môžete vychutnať v čistom Marantzovskom štýle. Pretože o hudbu ide.

Kompletne digitálny prehrávač zdrojov hudby

Model ND8006 je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky moderného poslucháča digitálnej hudby a spájal funkcie, ktoré zvyčajne vyžadujú dve alebo tri samostatné zvukové súčasti. Na základe úspešných modelov NA8005 a SA8005, ale s kompletne nanovo premyslenými funkciami a zvukovým dizajnom, kombinuje prehrávač diskov CD s hubom pre digitálne zdroje, ktorý ponúka prehrávanie z domácej siete, miestneho úložného priestoru USB, online zdrojov, ako sú streamingové služby a internetové rádio, podporu HEOS a funkciu DAC, ktorá umožňuje priame pripojenie počítačov a iných zariadení. Je tiež pripravený pre budúcnosť, pričom podporuje formáty súborov až do úrovne 11,2 MHz Quad-DSD a 384 kHz / 32-bit PCM a navyše funkcie Apple AirPlay a Bluetooth pre prehrávanie hudby z prenosných zariadení.

ND8006_sources_01.jpg

Streamovanie hudby HEOS

Technológia HEOS zabudovaná v ND8006 vám umožňuje prehrávať vašu obľúbenú hudbu bezdrôtovo z doslova neobmedzených zdrojov. Vychutnajte si hudbu zo Spotify, internetových rádií TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer alebo vašich miestnych hudobných knižníc. Pomocou ďalších komponentov HEOS, ako sú reproduktory HEOS alebo iné prijímače s funkciou HEOS, môžete prehrávať všetku vašu hudbu v celom dome. Ovládajte to všetko bez námahy pomocou bezplatnej aplikácie HEOS.

HEOS_Multiroom_02.png

Audio s vysokým rozlíšením

Optické a koaxiálne digitálne vstupy, ako aj port USB-B umožňujú preniesť hudbu priamo z PC alebo MAC, alebo pripojiť iné digitálne zdroje. USB-B funguje v asynchrónnom režime, aby podporoval nielen zvuk s vysokým rozlíšením 384 kHz / 32 bitov, ale tiež formáty DSD 2,8 MHz, 5,6 MHz a dokonca 11,2 MHz pre maximálny výkon a najpriamejší spôsob, ako si vychutnať vynikajúcu kvalitu. Ak chcete zabezpečiť kvalitu pri pripojení k počítaču, Marantz vytvoril rozšírenú izoláciu okolo vstupného vstupu USB-B, aby sa eliminovala možnosť vysokofrekvenčného šumu generovaného počítačom, ktorý vstupuje do zariadenia ND8006. Okrem toho predný port USB slúži na pripojenie USB kľúčov, alebo externých pevných diskov pre prehrávanie štandardných hudobných súborov.

Hires_Audio_03.jpg

Marantz hudobné digitálne filtrovanie (MMDF)

Model ND8006 je vybavený unikátnym digitálnym filtrovaním Marantz (MMDF), ktoré je inšpirované našou audiofilskou technológiou referenčnej triedy. Pre Marantz nie je štandardné riešenie digitálnych filtrov akceptovateľnou možnosťou, pretože toto filtrovanie je rozhodujúce pre reprodukciu zvuku digitálnych vstupných signálov. Preto sme značne investovali do získania odborných vedomostí, čo viedlo k vysoko uznávanej technológii Marantz Music Mastering používanej v ocenených produktoch Premium Range 10 Series. Riešenie prispôsobené pre dizajn hardvéru ND8006 sa nazýva Marantz Musical Digital Filtering. Dva voliteľné digitálne charakteristiky filtrov zabezpečujú rôzne vkusy a každý ovláda v digitálnom audio signáli aj tie najmenšie detaily s láskavou starostlivosťou a transformuje nové mediálne súbory pre najkvalitnejšie prehrávanie vo vysokom rozlíšení.

ND8006_04.jpg

Zabudovaná funkcia Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay

Bezdrôtové rozhranie Bluetooth a Wi-Fi je vybavené pokročilým systémom vysielača s dvojitou anténou pre robustné vysielanie aj v preplnených mestských prostrediach. Vďaka kompatibilite s technológiou AirPlay spoločnosti Apple si môžete vychutnávať obľúbené skladby bezdrôtovo zo svojho obľúbeného zariadenia so systémom iOS, ako sú iPhone a iPad.

Zachovanie kvality zvuku

Jednotlivé nastavenia režimu "OFF" umožňujú vypnutie nepoužívaných sekcií zariadenia ND8006, aby sa zabránilo akejkoľvek možnosti rušenia, a aby sa zachovali čo možno najčistejšie cesty zvukových signálov na ďalšie zlepšenie kvality zvuku. Tienený toroidný transformátor ďalej minimalizuje vnútorný šum, zatiaľ čo pevné, dvojvrstvové šasi sa stará o optimálne tienenie a stabilitu.

Audiofilská D/A konverzia a unikátne Marantz HDAM

Model ND8006 je postavený so záväzkom týkajúcim sa legendárnej kvality zvuku spoločnosti Marantz. Audiofilský DAC ESS9016 Sabre s dvojitými kryštálmi zabezpečuje presné ovládanie všetkých digitálnych signálov. Analógový obvod používa starostlivo vybrané komponenty a známe moduly Marantz Hyper-Dynamic Amplifier (HDAM), čo má za následok široký dynamický rozsah a najnižšie skreslenie: namiesto bežne používaných "zosilňovačov na čipe" sú tieto miniatúrne zosilňovače postavené z diskrétnych, optimalizovaných komponentov pre najlepšiu kvalitu zvuku a nachádzajú sa v rozličných produktoch spoločnosti Marantz až po prehrávače a zosilňovače referenčných sérií.

ND8006_HDAM_07.jpg

Vysokokvalitný slúchadlový výstup

Pre milovníkov hudby, ktorí si obľúbili počúvať svoje obľúbené nahrávky priamo cez slúchadlá, je ND8006 vybavený vysokokvalitným stupňom pre slúchadlá s vyhradeným modulom zosilňovača HDAM-SA2. Ak chcete pracovať s väčším počtom slúchadiel, faktor zisku sa dá zmeniť z nízkej na strednú až vysokú. Tým je možné bez problémov riadiť slúchadlá s nízkou, aj vysokou impedanciou.

ND8006_HeadphoneAmp_08.jpg

Nezávislý variabilný výstupný terminál

Popri svojom konvenčnom linkovom výstupe pre použitie v zosilňovači, ako je perfektne primeraný PM8006, ponúka ND8006 samostatný výstup s premenlivou úrovňou pre pripojenie k napájaným alebo aktívnym reproduktorom, alebo k priamemu vstupu výkonového zosilňovača, ktorý ho umožňuje používať ako multizdrojový digitálny prehrávač / predzosilňovač. Hlasitosť môžete ovládať diaľkovým ovládačom, alebo cez aplikáciu.

ND8006_PM8006_09.JPG

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Multimediálny audio prehrávač Marantz ND8006

Multimediálny audio prehrávač Marantz ND8006

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

V našom štúdiu sa z času na čas stretávame so zákazníkmi, ktorí si myslia, že len naozaj skúsený audiofil dokáže aj „naslepo“ rozoznať zvukový rozdiel medzi slúchadlami za 100€ a slúchadlami za 1000€ a viac. Boli by ste prekvapení, ale vôbec tomu tak nie je. Ak ste si už...

Čítať ďalej
Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Tento rok boli produkty z nášho portfólia znova ocenené komisiou EISA, ktorá každoročne vyberá tie najlepšie produkty v oblasti spotrebnej elektroniky v rôznych kategóriách. Thorens TD 1601 Novinka Thorens TD1601, ktorá bola uvedená na trh len na jeseň minulého roku sa môže popýšiť ocenením...

Čítať ďalej
Návrat legendy menom Thorens TD 124

Návrat legendy menom Thorens TD 124

Vo svete hifi existuje len málo značiek, ktoré u svojich fanúšikov dokážu vyvolať vlnu extrémnej eufórie. Gramofón, ktorý si dnes predstavíme – Thorens TD 124 – určite môžeme zaradiť do tejto skupiny, keďže v pomyselnej „sieni slávy“ hifi komponentov mu nepochybne patrí čestné miesto na...

Čítať ďalej