Mikrosystém s CD prehrávačom s Bluetooth a tunerom Denon RCD-M41DAB

299,00 € s DPH

-10,00 €

309,00 € s DPH

Možnosti

299,00 €

Detaily

RCD-M41DAB - CD mikrosystém s Bluetooth a tunerom

RCD-M41DAB je založený na víťaznom modeli RCD-M40DAB s viacerými oceneniami a ponúka zdokonalený zvuk, štýl a vybavenie. Novo vyvinutý obvod diskrétneho analógového zosilňovača znižuje signálové cesty pre väčšiu jasnosť a dôraz, zatiaľ čo nová implementácia Bluetooth kombinuje pohodlie s vypínaním, aby sa znížil jeho vplyv na zvuk iných zdrojov, keď sa nepoužíva. Nová skrášlená koncepcia sa inšpiruje vlajkovej loďou Denon "NE". RCD-M41DAB má tiež dva digitálne optické vstupy na pripojenie televízora, set-top boxu alebo iného digitálneho zariadenia, ktoré si zaslúži zlepšenú kvalitu zvuku a má vstavané CD plus FM rádio a DAB/DAB+. Pridajte k nemu reproduktory SC-M41 a vytvoríte plný D-M41DAB systém pre najlepší HiFi zvuk.

Vysoký výkon s novým dizajnom plne analógového zosilňovača

Inžinieri spoločnosti Denon úplne prehodnotili dizajn, od štýlu zariadení až po zvukové obvody, aby ponúkali ešte väčší výkon a hodnotu. Nový obvod zosilňovača poskytuje 2x30 W, takže RCD-M41DAB má viac ako dostatok energie na fungovanie buď so zodpovedajúcimi reproduktormi SC-M41 alebo inými populárnymi možnosťami (CD prijímač je možné zakúpiť samostatne) a je tu aj špeciálna sekcia slúchadlového zosilňovača pre osobný posluch.

Jednoduché a rovné obvody pre čistotu zvuku

Populárna séria M značky Denon vám dáva vysokú kvalitu zvuku založenú na koncepcii "jednoducho a priamo". Obvody sú nekomplikované, signálne cesty sú krátke a všetky nepriaznivé vplyvy na kvalitu zvuku boli minimalizované. Návrh obvodu a spôsob, akým je šasi postavené zabezpečujú, že zvuk, ktorý počujete, je úplne verný pôvodnej forme.

Riešenie s trojitou redukciou šumu (Triple Noise Reduction Design / T.N.R.D.) na dosiahnutie čistoty signálu

V audio zariadení, kde sa môžu vzájomne ovplyvňovať rôzne obvody, dosky a usporiadanie vodičov, nie je možné získať uspokojivé špecifikácie alebo zvuk iba posilnením obvodov zosilňovača. Denon preto eliminoval tri zdroje šumu, aby zabezpečil, že zvuk je čo najčistejší. Skreslenie od voliča vstupov, elektronickej regulácie hlasitosti a výkonového zosilňovača bolo potlačené, aby sa zlepšil pomer signálu k šumu a vytvoril sa ešte hladší a dramatickejší zvuk.

Bluetooth pre okamžité streamovynie zo smartfónov a tabletov

Technológia Bluetooth je integrovaná, aby umožnila okamžité bezdrôtové pripojenie so smartfónmi, tabletmi a počítačmi ako súčasť balíka vstupných možností navrhnutých tak, aby poskytovali optimálnu flexibilitu. Obvody Bluetooth boli navrhnuté spolu s voličom zapínania a vypínania, ktorý v prípade potreby ponúka pohodlné bezdrôtové pripojenie a rozšírený zvuk z iných zdrojov, ako je CD, FM, DAB/DAB+, alebo digitál, keď sa nepoužívajú.

Užite si prémiový zvuk v domácej pracovni, v spálni, alebo akeľkovej inej miestnosti

Kompaktný rozmer so šírkou 210 mm a hĺbkou 310 mm (plus reproduktory) umožňuje jednoduché umiestnenie D-M41DAB na polici, v spálni alebo v domácej kancelárii. Vďaka niekoľkým farebným kombináciám ľahko zapadne do vášho životného štýlu a súčasne prináša bezchybný výkon.

Nový skrášlený zvuk

Štýl RCD-M41DAB bol aktualizovaný a vylepšený, odzrkadľujúci priemyselný dizajn vlajkovej lodi Denon New Era Hi-Fi zaraďujúc sa tak k oceneným zosilňovačom a prehrávačom CDPMA-2500NE / DCD-2500NE, alebo PMA-1600NE / DCD-1600NE.

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Počet kanálov: 2
 • Tuner: 87,50 MHz - 108,00 MHz, 40 pamätí, RDS, rádiotext / Rádio: DAB / DAB+ / FM (RDS)
 • Podporované formáty: CD, CD-R/RW, MP3, WMA

Zvukové charakteristiky

 • Frekvenčná odozva: 20Hz - 20,000Hz
 • Výkon na kanál: 2x 30W / 6 Ohm, 1kHz, T.H.D. 10%

Vstupy

 • 1 x RCA
 • 1 x digitálny optický

Výstupy

 • 2 x digitálny
 • 1 x slúchadlá
 • 1 x subwoofer

Rozmery

 • Výška: 115mm
 • Šírka: 210mm
 • Hĺbka: 308mm
 • Váha: 4,2kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

PowerFlower™ – poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...
Čítať ďalej
goldring-pribeh.png

Príbeh spoločnosti Goldring - Najstarší výrobca prenosiek na svete

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly1906 - Založenie spoločnosti 1920 - Značka kvality 1930 - Počiatky elektrických prenosiek 1940 - Druhá svetová vojna 1950 - Prepínateľné prenosky 1960 - Úspechy v stereo segmente 1970 - Prvé...
Čítať ďalej

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej