Projektor CineVersum Force 4K

CV0008#CV#SK#1

54 000,00 € s DPH za 1 ks

54 000,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Force 4K je skutočne natívny 4k – Ultra HD projektor. Jeho rozlíšenie je 4096x2160 pixelov čo vyžaduje štandard Digital Cinema a taktiež je toto rozlíšenie o trocha väčšie a pomer strán je rozdielny od toho, s ktorým sa bežne môžeme stretnúť v UHD televízoroch.

Vďaka vysoko efektívnym a výkonným laserovým diódam Force 4K podporuje XXL plátna s uhlopriečkou 60‘‘ (1,3 metra) do 450‘‘ (10 metrov). Tento projektor je v pomere ku svojmu výkonu veľmi tichý a kompaktný a je určite tou najlepšou voľbou pre kinosály na úrovni.

Obraz špičkovej kvality

Vďaka svojmu modulárnemu dizajnu sú projektory série Force dodávané s rozlišným príslušenstvom špičkovej kvality, napr. s MF Cinemascope objektívom alebo konvertorom Ultimate Passive 3D.

Vďaka technológii Smart Laser Power Level Management, SLPLM™, má projektor Force 4K okamžitú a inteligentnú kontrolu na vyžarovaným svetlom, čo umožňuje dosiahnuť takmer nekonečný pomer kontrastu a špičkovú kvalitu obrazu.

Svoj zážitok môžete dokonca povzniesť na ešte vyššiu úroveň vďaka 7-palcovému anamorfickému objektívu, ktorý sa inštaluje na trvalo pred hlavný objektív projektora a podporuje 2D aj 3D.

Perfektná projekcia 3D obrazu

Stereoskopická projekcia 3D obrazu, ktorej je Force 4K schopný je nesmierne príjemná na pohľad vďaka vysokej obnovovacej frekvencii a ergonomickým okuliarom, ktoré sú dostupné v troch veľkostiach.

3D okuliare vďaka šošovkám s tekutými kryštálmi s rýchlou odozvou dokážu zabezpečiť, že obraz vyzerá skvele nezávisle od toho v akom uhle oproti plátna sa divák nachádza. Poskytujú tak vyšší jas, prirodzenejšie farby a dlhšiu životnosť a pri svojej váhe len 58 gramov a ergonomickému dizajnu určite perfektne sadnú každému.

Obraz ako v kine

Spojenie UHD objektívu s najnovším 3-čipovým LCoS 4K svetelným enginom zaručí ten najlepší možný obraz.

Vysokokvalitné LCoS čipy

Najmodernejšie LCoS čipy s uhlopriečkou 0,69‘‘ sú schopné projekcie 4K UHD obrazu a veľmi dobre znášajú vysoké teploty pri častom a dlhotrvajúcom premietaní.

20,000 hodín premietania bez poruchy

Vďaka laserovým diódam, ktoré sú logicky rozdelené do troch komôr robia svetlo vychádzajúce z projektora dostatočne redundantným na to, aby vydržal v absolútne bezporuchovej prevádzke neuveriteľných 20,000 hodín.

Pro-Grade kalibrácia a podpora HDR

Force 4K spĺňa náročné požiadavky štandardu THX 4K Display vďaka precíznej kalibrácií a certifikácií High Preicision LUT. Tento projektor taktiež plne podporuje HDR10 štandard.

Technické parametre

 • Natívne 4K UHD rozlíšenie: 4096 x 2160 pixelov
 • 3-čipový svetelný engine
 • Vysoko kontrastné 0.69" LCoS čipy
 • Veľmi presné nastavenie horizontálnej a vertikálnej osi obrazu na projekčnom plátne s možnosťou uloženia na stavení do pamäte
 • Extrémny výkon v premietaní 2D a 3D
 • Vysoko efektívny Laser s SLPLM™ s vysokým jasom
 • 3,000 ANSI lumenov
 • 20,000 hodinová životnosť lasera
 • Pokročilé spracovanie videa s 4K MPC vylepšením a True Cinema Black®
 • Pokročilá Pro-Grade kalibrácia certifikovaná THX 4K Display
 • Podpora HDR obrazu (HDR10 a Hybrid log)
 • Rýchla odozva pri hraní hier
 • 10 konfigurovateľných profilov
 • Najnovší HDMI 2.0 štandard s podporou HDR a HDCP 2.2
 • Plne motorizovaný Pro-Grade objektív
 • RS-232 a LAN riadenie pre lepšiu integráciu
 • Tichá prevádzka, len 25 dB v Low LD móde

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Projektor CineVersum Force 4K

Projektor CineVersum Force 4K

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Wireworld Cable Technology ako jedna z najrešpektovanejších značiek v oblasti high-end audio a video káblov vo svete predstavuje úplne nový model optického HDMI 2.1 kábla Stellar™. Tento kábel určený pre prenos signálu na dlhé vzdialenosti využíva najkvalitnejšie laserové moduly...

Čítať ďalej
Ako si vybrať hifi slúchadlá?

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

V našom štúdiu sa z času na čas stretávame so zákazníkmi, ktorí si myslia, že len naozaj skúsený audiofil dokáže aj „naslepo“ rozoznať zvukový rozdiel medzi slúchadlami za 100€ a slúchadlami za 1000€ a viac. Boli by ste prekvapení, ale vôbec tomu tak nie je. Ak ste si už...

Čítať ďalej
Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Tento rok boli produkty z nášho portfólia znova ocenené komisiou EISA, ktorá každoročne vyberá tie najlepšie produkty v oblasti spotrebnej elektroniky v rôznych kategóriách. Thorens TD 1601 Novinka Thorens TD1601, ktorá bola uvedená na trh len na jeseň minulého roku sa môže popýšiť ocenením...

Čítať ďalej