Projektor CineVersum Force 4K

CV0008#CV#SK#1

54 000,00 € s DPH za 1 ks

54 000,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Force 4K je skutočne natívny 4k – Ultra HD projektor. Jeho rozlíšenie je 4096x2160 pixelov čo vyžaduje štandard Digital Cinema a taktiež je toto rozlíšenie o trocha väčšie a pomer strán je rozdielny od toho, s ktorým sa bežne môžeme stretnúť v UHD televízoroch.

Vďaka vysoko efektívnym a výkonným laserovým diódam Force 4K podporuje XXL plátna s uhlopriečkou 60‘‘ (1,3 metra) do 450‘‘ (10 metrov). Tento projektor je v pomere ku svojmu výkonu veľmi tichý a kompaktný a je určite tou najlepšou voľbou pre kinosály na úrovni.

Obraz špičkovej kvality

Vďaka svojmu modulárnemu dizajnu sú projektory série Force dodávané s rozlišným príslušenstvom špičkovej kvality, napr. s MF Cinemascope objektívom alebo konvertorom Ultimate Passive 3D.

Vďaka technológii Smart Laser Power Level Management, SLPLM™, má projektor Force 4K okamžitú a inteligentnú kontrolu na vyžarovaným svetlom, čo umožňuje dosiahnuť takmer nekonečný pomer kontrastu a špičkovú kvalitu obrazu.

Svoj zážitok môžete dokonca povzniesť na ešte vyššiu úroveň vďaka 7-palcovému anamorfickému objektívu, ktorý sa inštaluje na trvalo pred hlavný objektív projektora a podporuje 2D aj 3D.

Perfektná projekcia 3D obrazu

Stereoskopická projekcia 3D obrazu, ktorej je Force 4K schopný je nesmierne príjemná na pohľad vďaka vysokej obnovovacej frekvencii a ergonomickým okuliarom, ktoré sú dostupné v troch veľkostiach.

3D okuliare vďaka šošovkám s tekutými kryštálmi s rýchlou odozvou dokážu zabezpečiť, že obraz vyzerá skvele nezávisle od toho v akom uhle oproti plátna sa divák nachádza. Poskytujú tak vyšší jas, prirodzenejšie farby a dlhšiu životnosť a pri svojej váhe len 58 gramov a ergonomickému dizajnu určite perfektne sadnú každému.

Obraz ako v kine

Spojenie UHD objektívu s najnovším 3-čipovým LCoS 4K svetelným enginom zaručí ten najlepší možný obraz.

Vysokokvalitné LCoS čipy

Najmodernejšie LCoS čipy s uhlopriečkou 0,69‘‘ sú schopné projekcie 4K UHD obrazu a veľmi dobre znášajú vysoké teploty pri častom a dlhotrvajúcom premietaní.

20,000 hodín premietania bez poruchy

Vďaka laserovým diódam, ktoré sú logicky rozdelené do troch komôr robia svetlo vychádzajúce z projektora dostatočne redundantným na to, aby vydržal v absolútne bezporuchovej prevádzke neuveriteľných 20,000 hodín.

Pro-Grade kalibrácia a podpora HDR

Force 4K spĺňa náročné požiadavky štandardu THX 4K Display vďaka precíznej kalibrácií a certifikácií High Preicision LUT. Tento projektor taktiež plne podporuje HDR10 štandard.

Technické parametre

 • Natívne 4K UHD rozlíšenie: 4096 x 2160 pixelov
 • 3-čipový svetelný engine
 • Vysoko kontrastné 0.69" LCoS čipy
 • Veľmi presné nastavenie horizontálnej a vertikálnej osi obrazu na projekčnom plátne s možnosťou uloženia na stavení do pamäte
 • Extrémny výkon v premietaní 2D a 3D
 • Vysoko efektívny Laser s SLPLM™ s vysokým jasom
 • 3,000 ANSI lumenov
 • 20,000 hodinová životnosť lasera
 • Pokročilé spracovanie videa s 4K MPC vylepšením a True Cinema Black®
 • Pokročilá Pro-Grade kalibrácia certifikovaná THX 4K Display
 • Podpora HDR obrazu (HDR10 a Hybrid log)
 • Rýchla odozva pri hraní hier
 • 10 konfigurovateľných profilov
 • Najnovší HDMI 2.0 štandard s podporou HDR a HDCP 2.2
 • Plne motorizovaný Pro-Grade objektív
 • RS-232 a LAN riadenie pre lepšiu integráciu
 • Tichá prevádzka, len 25 dB v Low LD móde

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Projektor CineVersum Force 4K

Projektor CineVersum Force 4K

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Produkty značky T+A získali celú plejádu ocenení

Produkty značky T+A získali celú plejádu ocenení

Aby sme sa stále dookola neopakovali len my, že produkty T+A sú naozaj špička na trhu vo svojej triede, ponúkame vám prehľad ocenení, ktoré sa im podarilo získať poslednou dobou, či už od odbornej verejnosti alebo od samotných zákazníkov, ktoré v ankete magazínov AUDIO, STEREOPLAY a THE...

Čítať ďalej
T+A predstavuje jedinečný multizdrojový receiver – Caruso R

T+A predstavuje jedinečný multizdrojový receiver – Caruso R

Kompaktný mikrosystém Caruso sa počas rokov od svojho prvého uvedenia na trh stal synonymom kompaktných hifi systémov, ktoré ponúkajú naozaj pôsobivú škálu funkcionalít a dychberúcu kvalitu zvuku aj napriek svojím kompaktným rozmerom. Už v roku 2008, keď uzrel svetlo sveta úplne pôvodný model...

Čítať ďalej
Značka Focal znova rozširuje svoju ponuku uzavretých slúchadiel – predstavujeme slúchadlá Focal Celestee

Značka Focal znova rozširuje svoju ponuku uzavretých slúchadiel – predstavujeme slúchadlá Focal Celestee

Spoločnosť Focal vstupuje do nového roka 2021 veľkolepo a hneď na začiatku roka uviedla do svojho portfólia viacero nových produktov. Medzi tieto patrí aj úplne nový model uzavretých slúchadiel Focal Celestee, ktoré boli uvedené ako model, ktorý nahrádza staršie uzavreté slúchadlá Focal...

Čítať ďalej