Projektor CineVersum Force Two

55 320,00 € s DPH za 1 ks

Možnosti

55 320,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Force predstavuje sériu vysoko výkonných projektorov s 3-čipovou DLP technológiou, schopných podať profesionálne výsledky pre širokú škálu použitia, či už ide o elitné domáce kiná alebo aplikácie v profesionálnom segmente.

Vďaka výnimočnej kombinácii obrazovej kvality (kontrastný pomer do 10 000:1) a vysokej svietivosti (do 10 000 ANSI lumenov) majú projektory Force všetko potrebné pre rozžiarenie aj na extra-veľkých plátnach, širokých 20 m. Aj na tak veľkej ploche je obrazová kvalita mimoriadne detailná aj vďaka technológii True Cinema Black™. Séria Force je ale aj napriek vysokému výkonu konštruovaná tak, aby spĺňala nároky na tichú prevádzku a rozumné rozmery.

Integrácia plne sklenenej optiky referenčnej kvality s 3 čipmi DLP vo rozlíšení 1920×1080 (Full HD) a procesorom, ktorý inteligentne spracuje signál, umožní najlepší možný výstup.

Svetelnosť je zásadným prvkom pre veľké projekčné plochy v čom séria Force vyniká vďaka dvoj-lampovému systému. Force je schopný pracovať s jednou alebo dvomi lampami súčasne, podľa potreby a požadovaných podmienok plátna a kontrastu. Jednou z hlavných výhod je možnosť vymieňať lampy za chodu a tak žiadne predstavenie nebude prerušené. Inteligentná správa spotreby umožňuje tri rôzne schémy: konštantný svetelný výstup, konštantná spotreba energie alebo maximálny výkon. Z praktickej stránky to znamená, že životnosť lampy môže byť predĺžená z 1 500 hodín pri 350 W až na 2 000 hodín pri 300 W.

Séria Force má široké možnosti doplnkov a príslušenstva podľa špecifických požiadaviek. Inžinieri v Cineversum otestovali a vybrali najlepšie dostupné technológie na trhu, nie len z pohľadu výkonu, no aj spoľahlivosti.

Projektory Force disponujú rozmanitou konektivitou vďaka štyrom pozíciám použiteľným pre päť rôznych dostupných vstupných modulov. Vstupné moduly obsahujú rôzne analógové, aj digitálne vstupy, vrátanie HDMI 1.4, SDI/SDI-HD, DVI, komponentné, RGB a kompozitné video. Zapojenie je tak možné k rôznym zdrojom podľa typu aplikácie.

Vďaka sady pre anamorfotickú projekciu je možné využiť plné rozlíšenie a svetelnosť čipov pri projekcii širokouhlého formátu 2.35:1 (CinemaScope), ideálnom v kombinácii so širokouhlým plátnom tohto formátu. Anamorfotická sada sa vyrába v Nemecku, viacvrstvovou technológiou pre zachovanie čo najväčšieho kontrastu, svetelnosti a najvernejšieho farebného podania.

Prachový filter (sada 6 ks) sa stará o to, aby nedošlo k zlyhaniu citlivých častí ani v náročnejších podmienkach, ako je bežné.

Projektor Force v 3D verzií bol špecificky navrhnutý aj pre 3D projekciu s aktívnymi 3D okuliarmi, ktorej skutočný potenciál sa prejavuje iba na veľkom plátne. Zvládne tak spracovanie 3D signálu v rôznych formách, vrátane Frame Packing, Side-By-Side, Top&Bottom.

Široká škála objektívov umožňuje jednoduchú inštaláciu v rôznorodých podmienkach a miestnostiach. Keďže sú objektívy motorizované, vrátane zaostrenia a ohniskovej vzdialenosti (zoom), je nastavenie hrou. Veľký rozsah vertikálneho a horizontálneho optického posunu obrazu navyše ešte viac uľahčuje umiestnenie projektora oproti plátnu v komplikovaných podmienkach. Posun je takisto motorizovaný a všetky parametre nastavenia optiky je možné uložiť do niekoľkých prednastavení, a tak rýchlo a jednoducho meniť konfiguráciu podľa aktuálnej potreby.

Force je ultimatívna voľba pre každú projekčnú miestnosť, či sálu, ktorej cieľom je vyniknúť.

Technické parametre

 • Natívne rozlíšenie: 1920×1080 (16:9 Full HD)
 • Technológia: 3-čipový DLP 0.95"
 • Veľkosť uhlopriečky plátna (16:9): do 20 m (790") / do 14 m (550") pri 3D projekcii
 • Príkon svetelného zdroja: Dual Osram 350 W P-VIP, samostatne vymeniteľné za chodu
 • Životnosť svetelného zdroja: 1500 hodín (350 W) / 2000 hodín (pri 300 W Smart Lamplife Management)
 • Svietivosť (ANSI): 10 000 lumenov (2× 5 000 lumenov)
 • Pomer natívneho kontrastu: 10 000:1
 • Stálosť jasu: 90%
 • Optický posun obrazu: Motorizovaný, ±120% vertikálne (okrem objektívu 0.61:1: ±35%), ±42% horizontálne (okrem objektívu 0.61:1: ±12%, 1.16-1.49:1: ±40%)
 • Štandardné vstupy pre 2D verziu: 1× Analog BNC: RGBHV alebo YPbPr, 1× Dual-link DVI (1× DVI HDCP a 1× VGA)
 • Štandardné vstupy pre 3D verziu: 2× Dual-link DVI (1× DVI HDCP a 1× VGA)
 • Voliteľné moduly vstupov (2 sloty k dispozícii): Analog BNC: RGBHV alebo YPbPr, Dual-link DVI (1× DVI HDCP a 1× VGA), Dual SDI/HD-SDI (2× SDI), Standard Video (1× Composite, 2× S-Video, 1× Component), Twin HDMI rev 1.4a
 • 3D kompatibilita (len pre 3D verziu): Frame Sequential s (voliteľnými) aktívnymi 3D okuliarmi, Frame Packing, Side-by-Side a Top&Bottom
 • Automatizácia a ovládanie: IR diaľkové ovládanie, Podsvietená obrazovka LCD s dotykovou plochou, Web rozhranie cez Ethernet 10/100, RS-232 in/out, RS-422 in, GPIO 9 pin 7 trigger programovateľné vstupy/výstupy
 • Pamät profilov: 99 profilov pre nastavenie obrazu a optiky: Obraz, veľkosť a pozícia, motorizovaná optika, motorizovaná dynamická clona, motorizovaný žltý filter
 • Napájanie a príkon: AC 110~240V 50/60Hz 1320 W / <20 W v pohotovostnom režime
 • Rozmery (H׊×V): 561×500×259 mm
 • Hmotnosť: 25 kg

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Projektor CineVersum Force Two

Projektor CineVersum Force Two

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Wireworld Cable Technology ako jedna z najrešpektovanejších značiek v oblasti high-end audio a video káblov vo svete predstavuje úplne nový model optického HDMI 2.1 kábla Stellar™. Tento kábel určený pre prenos signálu na dlhé vzdialenosti využíva najkvalitnejšie laserové moduly...

Čítať ďalej
Ako si vybrať hifi slúchadlá?

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

V našom štúdiu sa z času na čas stretávame so zákazníkmi, ktorí si myslia, že len naozaj skúsený audiofil dokáže aj „naslepo“ rozoznať zvukový rozdiel medzi slúchadlami za 100€ a slúchadlami za 1000€ a viac. Boli by ste prekvapení, ale vôbec tomu tak nie je. Ak ste si už...

Čítať ďalej
Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Tento rok boli produkty z nášho portfólia znova ocenené komisiou EISA, ktorá každoročne vyberá tie najlepšie produkty v oblasti spotrebnej elektroniky v rôznych kategóriách. Thorens TD 1601 Novinka Thorens TD1601, ktorá bola uvedená na trh len na jeseň minulého roku sa môže popýšiť ocenením...

Čítať ďalej