Reproduktor regálový T+A B8

990,00 € s DPH

Na objednávku

Možnosti

990,00 €

Detaily

Reproduktor regálový T+A B8

High-endové reproduktory nemusia byť vždy len mohutné a veľké. Rad produktov Series 8 od T+A je dôkazom toho, že aj komponenty menších rozmerov sú schopné úplne uspokojiť aj tie najvyššie audiofilské požiadavky. Pre tento výnimočný rad zariadení teraz spoločnosť T+A predstavuje nový model regálového reproduktora T+A B8.

Filozofia prevedenia

Ozvučnica reproduktora je vyrobená z ručne brúseného a eloxovaného hliníka, aby svojím vzhľadom perfektne zapadla medzi ostatné komponenty radu Series 8. Aj keď je tento reproduktor len 19cm široký a 30cm vysoký, pri jeho počúvaní budete mať pocit, že pred vami hrá o poznanie väčší reproduktor.

Technológie

Ozvučnica reproduktora je zložená z hliníkových výliskov, vďaka čomu nie lenže skvelo vyzerá, ale je aj prekvapivo pevná a tuhá. Vnútorné steny ozvučnice sú vyplnené špeciálnym absorpčným materiálom, ktorý zabraňuje vzniku nežiaducich rezonancií.

Technológia použitých meničov je totožná s tou, ktorú je možné nájsť aj v reproduktoroch radu Criterion. 20mm výškový menič s tkanivovou kalotou a 150mm stredobasový menič sú v perfektnej harmónií vďaka precízne nastavenej výhybke, vďaka čomu majú veľmi homogénnu vyžarovaciu charakteristiku a zvuk je tak prekvapivo priestorový, čistý bez akýchkoľvek zafarbení s veľmi hlboký basom.

Vďaka svojej impedančnej krivke a efektivite je regálový reproduktor T+A B8 skvelým doplnkom pre zosilňovač AMP8, v kombinácií s ktorým dokáže naozaj nádherne predviesť všetky charakteristiky, ktoré robia rad zariadení T+A Series 8 takým výnimočným.

Technické parametre

 • Typ: 2-pásový basreflexový regálový reproduktor
 • Nominálny výkon: 100 W
 • Hudobný výkon: 150 W
 • Impedancia: 4 Ω
 • Frekvenčný rozsah: 35 – 30000 Hz
 • Citlivosť (1W/1m): 86 dB
 • Meniče:
  •  1 x 150 mm stredobasový menič
  •  1 x 20 mm výškový menič
 • Deliaca frekvencia: 2000 Hz
 • Rozmery: 30 x 19 x 27 cm
 • Váha: 8 kg

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Reproduktor regálový T+A B8

Reproduktor regálový T+A B8

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Wireworld Cable Technology ako jedna z najrešpektovanejších značiek v oblasti high-end audio a video káblov vo svete predstavuje úplne nový model optického HDMI 2.1 kábla Stellar™. Tento kábel určený pre prenos signálu na dlhé vzdialenosti využíva najkvalitnejšie laserové moduly...

Čítať ďalej
Ako si vybrať hifi slúchadlá?

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

V našom štúdiu sa z času na čas stretávame so zákazníkmi, ktorí si myslia, že len naozaj skúsený audiofil dokáže aj „naslepo“ rozoznať zvukový rozdiel medzi slúchadlami za 100€ a slúchadlami za 1000€ a viac. Boli by ste prekvapení, ale vôbec tomu tak nie je. Ak ste si už...

Čítať ďalej
Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Tento rok boli produkty z nášho portfólia znova ocenené komisiou EISA, ktorá každoročne vyberá tie najlepšie produkty v oblasti spotrebnej elektroniky v rôznych kategóriách. Thorens TD 1601 Novinka Thorens TD1601, ktorá bola uvedená na trh len na jeseň minulého roku sa môže popýšiť ocenením...

Čítať ďalej