Reproduktor regálový T+A B8

990,00 € s DPH

Na objednávku

Možnosti

990,00 €

Detaily

Reproduktor regálový T+A B8

High-endové reproduktory nemusia byť vždy len mohutné a veľké. Rad produktov Series 8 od T+A je dôkazom toho, že aj komponenty menších rozmerov sú schopné úplne uspokojiť aj tie najvyššie audiofilské požiadavky. Pre tento výnimočný rad zariadení teraz spoločnosť T+A predstavuje nový model regálového reproduktora T+A B8.

Filozofia prevedenia

Ozvučnica reproduktora je vyrobená z ručne brúseného a eloxovaného hliníka, aby svojím vzhľadom perfektne zapadla medzi ostatné komponenty radu Series 8. Aj keď je tento reproduktor len 19cm široký a 30cm vysoký, pri jeho počúvaní budete mať pocit, že pred vami hrá o poznanie väčší reproduktor.

Technológie

Ozvučnica reproduktora je zložená z hliníkových výliskov, vďaka čomu nie lenže skvelo vyzerá, ale je aj prekvapivo pevná a tuhá. Vnútorné steny ozvučnice sú vyplnené špeciálnym absorpčným materiálom, ktorý zabraňuje vzniku nežiaducich rezonancií.

Technológia použitých meničov je totožná s tou, ktorú je možné nájsť aj v reproduktoroch radu Criterion. 20mm výškový menič s tkanivovou kalotou a 150mm stredobasový menič sú v perfektnej harmónií vďaka precízne nastavenej výhybke, vďaka čomu majú veľmi homogénnu vyžarovaciu charakteristiku a zvuk je tak prekvapivo priestorový, čistý bez akýchkoľvek zafarbení s veľmi hlboký basom.

Vďaka svojej impedančnej krivke a efektivite je regálový reproduktor T+A B8 skvelým doplnkom pre zosilňovač AMP8, v kombinácií s ktorým dokáže naozaj nádherne predviesť všetky charakteristiky, ktoré robia rad zariadení T+A Series 8 takým výnimočným.

Technické parametre

 • Typ: 2-pásový basreflexový regálový reproduktor
 • Nominálny výkon: 100 W
 • Hudobný výkon: 150 W
 • Impedancia: 4 Ω
 • Frekvenčný rozsah: 35 – 30000 Hz
 • Citlivosť (1W/1m): 86 dB
 • Meniče:
  •  1 x 150 mm stredobasový menič
  •  1 x 20 mm výškový menič
 • Deliaca frekvencia: 2000 Hz
 • Rozmery: 30 x 19 x 27 cm
 • Váha: 8 kg

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Reproduktor regálový T+A B8

Reproduktor regálový T+A B8

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

V našom štúdiu sa z času na čas stretávame so zákazníkmi, ktorí si myslia, že len naozaj skúsený audiofil dokáže aj „naslepo“ rozoznať zvukový rozdiel medzi slúchadlami za 100€ a slúchadlami za 1000€ a viac. Boli by ste prekvapení, ale vôbec tomu tak nie je. Ak ste si už...

Čítať ďalej
Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Ocenenie EISA pre Thorens TD 1601 a Focal Chora 826

Tento rok boli produkty z nášho portfólia znova ocenené komisiou EISA, ktorá každoročne vyberá tie najlepšie produkty v oblasti spotrebnej elektroniky v rôznych kategóriách. Thorens TD 1601 Novinka Thorens TD1601, ktorá bola uvedená na trh len na jeseň minulého roku sa môže popýšiť ocenením...

Čítať ďalej
Návrat legendy menom Thorens TD 124

Návrat legendy menom Thorens TD 124

Vo svete hifi existuje len málo značiek, ktoré u svojich fanúšikov dokážu vyvolať vlnu extrémnej eufórie. Gramofón, ktorý si dnes predstavíme – Thorens TD 124 – určite môžeme zaradiť do tejto skupiny, keďže v pomyselnej „sieni slávy“ hifi komponentov mu nepochybne patrí čestné miesto na...

Čítať ďalej