Dňa 18.5.2022 - 22.5.2022 bude naša predajňa zatvorená kvôli účasti na výstave High-End Mníchov 2022.
Všetky objednávky budeme postupne vybavovať od 23.5.2022. Ďakujeme za pochopenie.

Reproduktor regálový T+A Pulsar R 21

745,00 € s DPH za 1 ks

Na objednávku

Možnosti

745,00 €

Detaily

Nový regálový reproduktor Pulsar R21 je perfektnou alternatívou k stĺpovému reproduktoru T+A Pulsar ST21 v prípade, že ste obmedzení menšou výmerou posluchovej miestnosti. Vysokokvalitná ozvučnica reproduktora T+A Pulsar R21 je veľmi elegantná, vybavená rovnakými meničmi ako všetky reproduktory radu T+A Pulsar. Aj napriek svojím kompaktným rozmerom prináša tento reproduktor neuveriteľný dynamický rozsah, dychberúci prednes v basovom pásme a neuveriteľné prirodzené stredové pásmo. Pri posluchu regálového reproduktora T+A Pulsar R21 budete mať stále pocit akoby ste počúvali omnoho väčší reproduktor.

Technológie

Po piatich rokoch od uvedenia prvých modelov radu Pulsar na trh bol teraz celý modelový rad kompletne prepracovaný a výrazne vylepšený. Ozvučnica stĺpového reproduktora Pulsar ST21 a regálového reproduktora Pulsar R21 má teraz novší dizajn s jasnejšími líniami a ponúka výrazne vylepšenú basovú odozvu. Meniče boli vybavené poslednými technologickými inováciami ako sú napr. optimalizované siločiary magnetického poľa pre dokonalejšie prepojenie medzi rezonujúcimi komponentami, menšie skreslenie a vyššiu účinnosť. Pre každý model bola osobitne navrhnutá výhybka, aby jej vlastnosti dokonale sedeli parametrom meničov a ozvučnice.

Výškový menič s 25mm membránou ma veľmi nízku rezonančnú frekvenciu, čo z neho robí ideálneho kandidáta pre použitie v dvojpásmovom reproduktore akým je Pulsar R21. Tento menič dokonale dopĺňa 150mm stredo-basový menič, ktorý je založený na tom istom princípe ako basové meniče modelu Pulsar ST21. Avšak, bol vybavený modifikovanou membránou špeciálne navrhnutou pre použitie v dvojpásmovom reproduktore.

Veľmi dôležitým dizajnovým prvkom reproduktora Pulsar R21 je samotná ozvučnica, ktorá je bez akýchkoľvek rohov alebo hrán. Nenájdete tu vôbec žiadne skrutky alebo záhyby, ktoré by ovplyvňovali rozptyl zvuku alebo vytvárali nežiadúce odrazy.

Všetky tieto výnimočné vlastnosti spolu sa starajú o dokonalý rozptyl zvuku reprodukovaného modelom T+A Pulsar R21, pričom sa zdá, že celý zvukový priestor je úplne oddelený od reproduktora. Výsledkom toho je neuveriteľne presná lokalizácia jednotlivých nástrojov v priam holografickom priestore.

Technické parametre

 • Typ: 2-pásmový regálový reproduktor s bas reflexom
 • Nominálny výkon: 80W
 • Muzikálny výkon: 120W
 • Impedancia:
 • Frekvenčný rozsah: 40Hz – 30kHz
 • Citlivosť: 85dB
 • Meniče:
  •  basový 1 x 125mm
  •  výškový 1 x 25mm
  •  deliaca frekvencia: 2000Hz
 • Rozmery (V x Š x H): 30 x 19 x 30cm
 • Váha: 7kg

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Reproduktor regálový T+A Pulsar R 21

Reproduktor regálový T+A Pulsar R 21

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Prenosky Goldring na stupňoch víťazov aj tento rok

Prenosky Goldring na stupňoch víťazov aj tento rok

129,00€ 1. miesto – Goldring E3 Jedna z najlepších prenosiek vo svojej cenovej kategórii Tento výnimočný model značky Goldring si skvele sadne so širokou škálou rôznych gramofónov a v skutku sa jedná o naozaj všestrannú prenosku pre akýkoľvek hudobný žáner. Vyznačuje sa veľmi čistým a...

Čítať ďalej
Taká normálna obývačka…

Taká normálna obývačka…

Odpradávna v tajomnej krajine Hifilandia panuje jeden tajomstvom opradený mýtus. Hifisti a hifinky, ktorí v tejto krajine žijú, desia sa jedného jediného miesta. Týmto strašným miestom je paneláková obývačka, ktorú obývajú čierni démoni dunenia, pekelných odrazov a ktorí prenášajú zvuk až k...

Čítať ďalej
Stereo alebo domáce kino? To je otázka!

Stereo alebo domáce kino? To je otázka!

Každý deň sa stretávame s podobnými otázkami od našich zákazníkov, ktorí si k nám chodia po rady pri budovaní zostáv vo svojich obývačkách a posluchových miestnostiach. Prostredníctvom tohto článku by sme vám teda chceli pomôcť s danou problematikou a na začiatok sa pokúsime objasniť...

Čítať ďalej